Продаю KTM EXC 125 2013, володію 1 рік, за цей час було накатано 40 м.г. лайтових покатух, пробіг 400 м.г. За цей час було зроблено: 1. Новий поршень (накат 40 м.г.) 2. Замінено втулки в задньому амортизаторі з маслом (360 м.г.) 3. Встановленно нові пелюстки в пелюстковий клапан (370 м.г.) + нова прокладка туди же 4. Встановлені нові пружини в коробку зчеплення старі просіли по мануалу не зходилися (370 м.г) + нова прокладка коробки зчеплення, в коробку заливалося оригінальне масло MOTOREX кожні 20 м.г. по мануалу. 5. Замінено гальмівну рідину в переднх, задніх тормозах, заміна гідро рідини в машинці зчеплення. 6. Також стоїть задня нова резина DIRT DIGGER 120/90/18, зелена полоса, передній вже погано, треба міняти 7. Нові підніжки, китайські но набагато зручніші чім старі вже стерті в 0, старі віддам 8. Також встановив датчик температури но потім зняв, не було бажання гратися з ним, мот неможливо перегріти в тому стилі в якому я на ньому катався. Також в комплекті віддам 1 новий фільтр HIFLO (накат 10 м.г.) а також старий який в мене був у коплекті, затичку в глушник і затичку в повітрянний фільтр для доскональної мийки мота Також є бойовий пластик, в якому я весь час і катався Якщо потрібні додаткові фото, пишіть - надам
опис відсутній
Марка: TAXO T-RACER-110 Повна маса (10 500 кг) Маса без навантаження (2 860 кг) Довжина: 6150 мм Ширина : 2480мм
Продам своє авто пригнане 2021 року. Перший власник в Україні . Авто на новій зимовій гумі 2025 року. З останнього що замінено: - новий комплект зчеплення - нова гальмівна система (заміна всіх дисків , заднього супроту , колодок та ін) - замінено масло в коробці - по ходовій (замінив превентивно задні ричаги, всі 14 чи 16 сайленблоків замінено/професійно відреставровано) , стійки, обидві шарові та багато інших «дрібниць» по ходовій зроблено . Майже максимальна комплектація. (Chia) Гарне освітлення, на дисках, приємний велюровий салон , в доброму збереженому стані, є підігрів передніх сидінь та клімат контроль. Хороша акустика. Авто в рідній фарбі в гарному стані. Динамічне і комфортне. Можна ставити газ для додаткової економії. Телефонуйте.
Є нюанси з порогами. Авто знаходиться в Іспанії. ( whatsaap)
Продам Chery Amulet в доброму стані. Все що цікавить по автомобілю дзвоніть розповім. Автомобіль знаходиться в Роменському районі.
Хороше авто на впевненому ходу,їзде кожен день
авто мало використовувались та збереглося в дуже гарному стані без корозії та всі технічні вузли в нормі
Всі питання за телефоном Торг можливий. Комплекти зимової резини «Hoonkuk» входить до вартості.
Продаю Опель МЕРІВУ 2005р.в. двигун 1.6 бензин в хорошому стані привезена з Німечини з оригинальним пробігом без дтп,машина обслужена: фільтра,масла,ремінь ГРМ поміняно...сервісна книжка,два ключі.
Новий АКБ, радіатор та турбіна. Замінено масло.
Хороший сімейний автомобіль був пригнаний з Німеччини.
Продам рабочую лошадку, в хорошем состоянии. Каждый день на ходу, двигатель не дымит, бодрый, работает ровно, турбіна дует хорошо недавно перебрана, коробка пятиступка работает отлично ничего не выбивает, рулевая рейка поменяна. Есть нюансы по кузову, на скорость не влияет можно ездить и так. Вместе с машиной отдам много запчастей к ней. Возможен небольшой торг по месту у капота.
Автомобіль хароший 16 клапанний двигун ремень грм поміняний резина нова якщо будуть питання звоніть до мене по номеру
Хороший и надёжный автомобиль, за последнее время было заменено много чего. Тормозные диски перед зад новые, стойки перед зад Bilstein новые, рычаги после реставрации полеуретановые салентблоки, один рычак был не отреставрирован остался китайский, его надо заменить. Ролики заменены все, ремни ГРМ и Гур новый. Сцепление Luk новое. Заменена рулевая рейка. Радиатор новый. Турбина дует хорошо. Фары линзы 4 шт. Салон менял и торпеду тоже, так что не торохтит по салону. Все прошло 15т. Единственный минус внешней вид, нужно покрасить. Любая проверка на СТО без проблем.
Гаражне зберігання ,нюансів з автомобілем немає , звоніть
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?