Хороший сімейний автомобіль був пригнаний з Німеччини.
Продам рабочую лошадку, в хорошем состоянии. Каждый день на ходу, двигатель не дымит, бодрый, работает ровно, турбіна дует хорошо недавно перебрана, коробка пятиступка работает отлично ничего не выбивает, рулевая рейка поменяна. Есть нюансы по кузову, на скорость не влияет можно ездить и так. Вместе с машиной отдам много запчастей к ней. Возможен небольшой торг по месту у капота.
Автомобіль хароший 16 клапанний двигун ремень грм поміняний резина нова якщо будуть питання звоніть до мене по номеру
Хороший и надёжный автомобиль, за последнее время было заменено много чего. Тормозные диски перед зад новые, стойки перед зад Bilstein новые, рычаги после реставрации полеуретановые салентблоки, один рычак был не отреставрирован остался китайский, его надо заменить. Ролики заменены все, ремни ГРМ и Гур новый. Сцепление Luk новое. Заменена рулевая рейка. Радиатор новый. Турбина дует хорошо. Фары линзы 4 шт. Салон менял и торпеду тоже, так что не торохтит по салону. Все прошло 15т. Единственный минус внешней вид, нужно покрасить. Любая проверка на СТО без проблем.
Гаражне зберігання ,нюансів з автомобілем немає , звоніть
Продам власне авто. По мотору коробці питаннь немає . Кузов без єдиного рижика Більше питаннь по телефону
Продам део сенс. Пробег родной, ездил пожилой мужчина. Торг минимальный. Стоит на зимней резине с жилезными дисками, после зимы...подробности по тел.
Авто у відмінному стані вкладень не потребуе, по мотору коробці та ходовій питань немає, нічого не мінялося, салон чистий, гаражне зберігання, повністю оброблено антикорозійною обробкою, завжди вчасно обслуговувалась,електро підемники, центральний замок, фаркоп, важкого не возила власник дід, експлуатацуія від двору до магазину. Причина продажу, важко крутиться руль(на місці), тому хочу обміняти на ЗАЗ славута з доплатою. Або продати. Торг.
Один власник,+ комплект коліс,по кузову-оцинкований,грузовик(зад торсіони,перед підсилені пружини),по тех.паспорту пасажир,без кондиціонера,сервісна книжка(WhatsApp,Viber)!
Доброго дня авто після обстрілу Чернігова, авто було пригнане з Німеччини, їздив я, 2 власник після Європи, пробіг рідний, машина на ходу, ходова повністю обслужена, по мотору проблем нема, є пошкодження кузова, все на фото,за більш детальною інформацією та відео звертайтесь особисто! Також є комплект нової зимньої ризини. Прохання не телефонувати із питаннями, а продаси за 2 к, 2.5, дякую.
Продам своє авто в гарному стані Продаж зі зв?язком потреби коштів
Всі деталі за номером
Корпус вкритий пластиком у заводських умовах і не потребує щорічного обслуговування. Дах з легкого сплаву, окрім захисту пасажирів від сонця та опадів, слугує надійним накриттям у зимовий період. Судно має дозвіл на ходіння під Державним прапором України , ВВШ України та у приберегових водах. Технічні характеристики див. Ял-6 (в інтернеті). До нього є вітрильне спорядження, двигун HONDA. Є можливість доставки , при умові оплати в обидві сторони. т: Сергій Миколайович.
Авто в отличном состоянии. Вложений никаких не требует, електропакет ,хорошая музыка . По мотору,коробке и ходовой все хорошо .торг у капота.Газ вписаный в тех.паспорт
Нові форсунки. 2 комплекти резини з дисками. Новий ГРМ. Ходова без зауважень. Кондиціонер працює. Розхід 4л. Парктронік задній.
Надійне і зручне сімейне авто. Пригнана з Німеччини у 2021 році. Чистий, не прокурений салон. У ДТП не була. Місцями підфарбовувалась. Всі розхідники замінювались вчасно. За 4 роки використання в Україні дуже багато що в ній замінив на нове, список додам. Машина повністю на ходу, їзджу кожен день. Салон трансформер, задні сидіння складуються в рівень з багажником. В таксі не була. Є "рижики" на порогах та передніх дрерях. Пороги знизу потребують зварювальні та покрасочні роботи. Клімат контроль працює. Захист двигуна встановлений. Передні склопід'ємники, електро-регулювання дзеркал, радіо - все працює (не працює програвач CD). Центральний замок. Встановлена задня камера. Комплект зимової гуми на дисках додаєтся. В квітні встановив нову літню резину в замінив масло в двигуні.
Продам машину BMW е36 в хорошому стані. Машина повністю обслужена,зроблений кап ремонт двигуна,машина досі проходить обкатку двигуна,до ходової питань теж нема. Командний салон,є люк. Тип палива-газ/бензин. Номер телефону:алера
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?