Продаю свою машинку, дуже надійна, комфортна та економна. На дуже впевненому ходу, реальному покупцю торг, по всім питанням по телефону
Пригнаний з Чехії у 2022 році, оригінальний пробіг — 249 тис. км. 2.0 дизель, 173 к.с., МКПП 6-ст., витрата по трасі 5,5 л. Зимова гума 2022 р. У комплекті диски R17 + гума. ? Повністю справний, без вкладень.
Авто в хорошому стані, вкладень не вимагає. Двигун n42 працює рівно, не димить, масло не бере. АКПП не пінає, перемикає ідеально. По кузаву гарна, фарбувати не потрібно.По авто проводилися такі роботи: ремонт генератора, заміна помпи, заміна свічок запалення, зміна паливного насоса та фільтра, та інше. Встановлена хороша зимова гума .Авто продається тільки з переоформленням. Перекупів прохання не турбувати, по довірці не віддам. Стоїть ще екологія 2 каталізатора
Дуже емоційний автомобіль, який не залишає байдужим ні водія, ні оточуючих. Завжди є місце де припаркувати авто. Реальний запас ходу 50-60км. Заряджається від звичайної розетки за 4години.
Власне авто, без ДТП. Не перекуп. Тільки переоформлення. Допомога в продажі не потрібна. По кузову: поварені пороги, ланжерони. Авто було повністю перекрашене(з'явились місцями рижики + після поварки) Дніще оброблене. Кузов повністю обезшумлений !!! Скла всі рідні, окрім лобового(камінь, при перекрасці замінили) Замінені кардани на шруси, встановлено підрамник з додатковою подушкою для раздатки(зайвих вібрацій, шумів немає). Встановлено Лед Фари. Замінені передні сидіння, є регулювання по висоті. Встановлено ГБО 2 покоління, балон 30 літрів. Добре працює і на газу і на бензині. Авто на гарних дисках. По двигуну, коробці, раздатці, мостам взагалі питаннь немає. Одразу по ньюансам , треба трохи передивитись ходову, замінити резину. Можливо щось по дрібницям по салону. Нива не убита, не затягана, на охоти не їздила, свіжий окрас. Автівкою будете задоволені. Невеликий торг тільки при зустрічі. Дивитись в м. Краматорськ. Дзвонити Ватсап, Телеграм
Автомобіль в хорошому стані.Шкіряний салон. Клімат контроль. 2 комплекта килимів. 2 комплекта дисків з резиною . Є нюанси по л/к ( корозія ляди багажника, бордюри). А також тріщина від сколу на лобовому склі. За 11 років експлуатації-не заважало і далі не йде. Після заміни пічки, треба заправити клімат. Савбуфер активний. Паркувальник передній та задній. 3 ключів. Сервісна книжка.Тільки переоформлення. Страховий поліс до жовтня 2026 року. Авто сів і поїхав. Нюанс тільки л.к. покриття, скло та заправка клімату.Авто моє.
продам Golf 4. 1.4 газ бензин технічно справна сів поїхав є літня резина як що вас зацікавив даний автомобіль дзвоніть,пишіть все розкажу
4 тисячі тому повна капіталка мотора. ходова перебрана .нова резина.піднята на проставках зад і перед. номер телефона
Хонда , синього кольору , салон в гарному стані, нова резина, двигун замінений, всі питання по телефону. Олег
Продам авто у технічно справному стані. Новий радіатор та компресор кондиціонера. Мультимедійна система на Android. TPMS (система контролю тиску шин).
Авто в оригінальному стані,з рідним пробігом,один власник!Всі питання за телефоном,зберігалося в сухому гаражі
Стан хороший, потребує дрібних вкладень. Подивитися машину можна буде після 30 квітня. На фотографії постаралася показати всі дрібні вади: тріщина на лобовому (але вона абсолютно не заважає, знаходиться в самому верху скла), дрібні подряпини на кузові, сидіння потребують хімчистки, не працює сигнал. З хорошого: нещодавно поміняно масло в коробці, гальмівні колодки. Є підігрів сидінь, кондиціонер.
Продам автомобіль в хорошому стані На території України перший власник ,машина була куплена в 2010р. Нова зимова резина Детальніше за телефоном.
Пежо біппер 1.4д 2008р.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?