Авто у хорошому стані. Повністю на ходу,технічно справне ,вкладень не потребує! Комфортний Економічний Салон охайний не прокурений Обслуговування вчасне Кузов цілий
Продам машину у нормальному робочому стані, розхідники поміняні. Стан без рижиків, сліди експлуатації, шустрий, економний. Подробно по тел.
Автомобіль в гарному стані, приганялося з Європи для себе. Обслуговувалося тільки на СТО. Заводиться з пів оберта при любих морозах. Два ключі.
Авто в гарному стані, пробіг оригінальний, нещодавно замінено передні пружини підвіски з подушками та опорними підшипниками, масло в автоматі також, вкладень не потребує Є також диски з літніми шинами
Авто 2008 року 1,8 бензин, технічно в гарному стані, кондиціонер, підігрів сидіння, підігрів лобового скла, з документами все добре.
Всі деталі за телефоном! Ціна договірна!
Авто пригнане під замовлення з Германії, для дружини. Хороше економне авто для міста або навчання. Є комплект літньої гуми з дисками. Можливий обмін на більше авто або бус.
Стандартне авто, від власника, тільки переоформлення, детальна інформація про авто історія і т.д. відповім по телефону.Розумний торг. Можливий обмін на авто типу DUSTER, TUCSON, SANTA FE і т.д. на дизельному паливі
Авто повністю на ходу ,двигун коробка без нарікань,ходова частина не гримить,є нюанси по кузову.
Машина в гарному стані, гаражне зберігання, газ встановлено в сервісі та вказано в техпаспорту, по коробки та по мотору ні яких зауважень, ходова ідеально.
Економне невибагливе авто, доглянуте, їде відмінно, не потребує вкладень. Повністю обслужене. Volkswagen Golf Plus в гарному технічному стані і комплектації. Двозонний клімат-контроль, комбінований салон, підігрів сидінь. Можливий торг.
Hyundai H1 груз - пас 5+1. 2005 р. м. Волочиськ пригнаний та переобладнаний на груз-пас в 05.2014., хороший стан. Ремінь та роліки всі поміняні, нові масло та фільтра. Ресори зроблені втулки поміняні нові.Ходова передня повністю зроблена тяги шарові стабілізатор. Крашена кроме кришi.Тормоза переднi i заднi новi, резина добра є зверху багажник є фаркоп.
Деталі за телефоном
Продам власне авто, в моїх руках більше 4 роки, перший власник в Україні, пригнане за кордону. Машина на свої роки в хорошому стані, надійний двигун 2.7CDI, працює рівно добре, і дуже гарно їде й набирає хід, по моторі і по коробці нема ніяких питань, переключає плавно, в машині працює кожна кнопка, кондиціонер є , клімат контроль, датчик дощу, приємна музика, в машині по ходовій багато чого було замінено майже практично все), всі фільтра і масла також замінено, всі інші питання відповім по телефону, щоб багато не писати, в машині ніколи не курили ..присутній торг, стоїть хороша літня резина
Продам Субару Импреза 2.0 дизель, економічна витрата та швидка швидкість, технічно у хорошому стані, двигун взагалі не їсть масло від заміни до заміни, присутні сколи по кузову, які можна приховати повністю захисною фарбою Раптор, це надасть авто брутального вигляду і вбереже від будь-яких нових подряпин у майбутньому, зробимо знижку на купівлю комплекту Раптора на все авто, так само бонусом до авто йде зроблений тех огляд для виїзду за кордон, бонусом комплект масла і всі фільтри для наступної заміни, гума майже нова, мультимедіа з тач екраном, відеореєстратор! нещодавно була зроблена заміна масла і всіх фільтрів, заміна важелів, шарових опор, рульових рейок, заміна сальників шрусів, заміна комплекту зчеплення разом з диском, капремонт стартера, ремкомплект супортів, новий акумулятор, клімат контроль заправлений і працює, є сигналізація зі зворотним зв'язком, замінено ремінь і ролики, встановлена нова свічка накалу, все працює і технічно в повному порядку, можете зробити діагностику на будь-якому сто, авто надійне і ніколи не підводило, завжди куди треба доїде, на будь-яку відстань!
Бус в гарному стані, на повному ходу, повністю тонований, спереду сзаду хороший салон, кондиціонер, нова літня резина, гарні диски, новий акумулятор, дуже гарне світло, зроблений мотор, дуже гарний стан, є усі чеки, дві сигналки, музика є флешка, блютуз, переоформлення або куплю продажа.
Продам авто в дуже збереженому стані, було всього 2 власники у авто, на машині 170 000 км пробіг, на фото можете побачити стан машини. По кузову ідеальна, гарний колір, по салону також, технічно також без проблем. Має всі 4 електро скло підйомники, електро зеркала, підігрів сидінь, кондиціонер, центральний замок, сигналізація, ктакож є пара колес зимових віддам у комплекті. Продаж не терміновий, кого цікавить телефонуйте.
Продам Mazda 6 GG Автомобіль щодня на ходу, виглядає красиво та впевнено на дорозі. Двигун працює рівно Коробка без нарікань Хороша комплектація Кондиціонер Електросклопідйомники Підігрів сидінь, дзеркал Авто світло Легкосплавні диски. зимова гума у подарунок Хороша музика Кузов в ідеальному стані. Салон доглянутий. Документи в порядку, переоформлення. Пишіть/дзвоніть. Торг біля авто!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?