У нормальному робочому стані, встановлено газ-пропан євро-4, до тих паспортів не вписано. Повністю обслужений, замінені свічки-проводи, олія фільтра, передні гальмівні колодки, промита система, що охолоджує, і залитий новий антифриз. Другий господар за техпаспортом. Пробіг реальний, без скручування.
Всім миру! Продаю свое авто! В гарному стані, чистий салон, оцинкований кузов, два комплекти шин літо Barym, зима Gooddier, всі масла поміняні, всі рімні ролики помпа, багато що зробив при спілкуванні розповім, гаражного зберігання! Автомобілем володію 2 роки вклав 1500у.е. за весь час, тонування вікон в круг!
Продам своє авто в хороші руки,встановлено ГБО-4 покоління,авто проходить своєчасне т/о,двигун масла не їсть,працює відмінно,клімат контроль,електропакет,люк,центральний замок сигналізація,ABS,підігрів сидінь та дзеркал,,електрорегулювання зеркал,все працює,салон в гарному стані заводський велюр сірого кольору,по ходовій частині замінені амортизатори в круг з усіма комплектуючими,відреставровані ричаги,шарові,сайлентблоки,гальмівні колодки та диски,замінений радіатор охолодження термостат помпа та комплект Грм,також замінено масло в кпп,встановлені диски р15 оригінальні,по кузову відсутня корозія без вмятин та гнилі,є косметичні недоліки але не суттєві,оцинкований кузов,встановлені нові фари hella оригінал,відреставрована рульова рейка,за час володіння авто за останній рік вкладено більше 2000$,авто робилось виключно для себе,на свої роки в досить збереженому та доглянутому стані я являюсь 2-м власником в Україні, можливий будь який вид переоформлення.
На всі ваші питання відповім по телефону
коробка передач механічна,ходова перебрана,нові гальмові диски,новий АКБ, без ржі.
Автомобіль у дуже гарному стані, сів - поїхав. Комфортний, економний, маневрений, легкість в паркуванні. Встановлена дуже якісна ГБО 5 покоління, а саме на 3500 тис. оборотів підмішується бензин для не допущення зносу двигуна. Коробка повноцінний автомат(не робот), є спорт режим, тіп тронік. Розхід газу по місту 10л, бензину 8л. Авто бережеться та доглядається. Не красилось, але є незначні нюанси по покрасці - видно на фото. Тільки змінено масло. Пробіг рідний, всі хто виставляє таких років з меншим - посмійтесь в очі)))
Авто після обстрілів,мотор не ушкоджений
Масло, фільтра замінені, ремінь грм замінений, газ4 покоління, гума зимова, в доброму стані, літня в подарунок. Машина в доглянутому стані, аккумулятор новий, фіам. Якщо основний телефон не доступний, або не відповідає, телефонуйте на
Автомобіль на повному ходу: було замінено олію, поміняно ходову, замінено всі стійки, ззаду поставлено проставки. Подробиці по телефону
Продаю Geely MK Cross, 2012 рік Механіка Гідропідсилювач керма Кондиціонер Електросклопідйомники Надійне та впевнене авто — ніколи не підводило. Працює бездоганно, їде м'яко та стабільно. Регулярне техобслуговування з повним набором записів. По кузову все прийнятно, є трохи питання з порогами (на фото видно) та рижики трішки, що цілком характерно для цієї марки авто. Куплена мною в лютому, хочу оновити на Geely Emgrand X7. Можливий обмін з моєю доплатою. Продаж не терміновий — МІНІМАЛЬНИЙ торг для реальних ПОКУПЦІВ при зустрічі. Перекупи, будь ласка, не витрачайте свій і мій час. Ціную це авто за його надійність, тому значно дешевше продавати не планую.
Кожаный салон,электро люк, электро сидение, омыватель фар,сенсор дождя, климат контроль.Хорошая резина (зима). Продажа не срочная, возможен обмен.
Все працює доборе ходова перебрана до мотора коробки питань не має кондиціонер кілька місяців тому перебраний повністю авто сів поїхав тел
Продам доглянуте авто в дуже гарному стані, автомобіль сімейний, володію 2,5 роки, перший власник в Україні, працює абсолютно все, всі вузли в доглянутому стані, стан сів та поїхав, кузов цілий без іржі, в рідній фарбі, резина добра, зимова, телефонуйте, на смс рідко відповідаю, кожного дня на ходу, перекупам та площадкам не турбувати, власне авто, продаж не спішний. Тільки повне переоформлення.
Авто в хорошому стані сів поїхав всі запитання по телефону
Продаю свою машинку у відмінному стані. СИТРОЄН 2005р. Бежевий колір. Механіка. Тел. ***************48
авто доброму стані,всі питання за телефоном ,обмін на бус.
Авто в хорошо у стані. Сів та поїхав. В жовтні проведено повний ремонт ходової частини, заміна мастила та фільтрів, а також заміна помпи ременів ГРМ та роликів.По іншій інформації звертайтесь по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?