Продам комфортний вмiстимий автомобiль представницького класу. Придбаний у Харковi в автосалонi NISSAN у2005 р. Комплектацiя: електро склопiдйомники, дзеркала з пiдiгрiвом, електрорегулювання i пiдiгрiв переднiх сiдiнь, електролюк, заводська тонiровка, сигналiзацiя, два ключi,шкiряний салон черного кольору, рiдний пробiг, на дисках, новый аккумулятор.
Стан авто сів і поїхав. Дуже в гарному стані. Двигун 1.2, фари біксинон, гарна комплектація кондиціонера ГУР, електропідйомники з дотяжками, два комплекта коліс зима і літо ( шини і диски). Ходова обстежена. Встановлена магнітола на андроїді , є камера заднього та переднього ходу. Авто динамічне та не потребує додаткових вкладень.
Хозяйская машина,3 хозяева,у нас 2 года уже,вся в родной краске,пробег родной,обезшумлена,заменён глушитель,масло, фильтра,перебраны и обслуженны тормоза,ГБО 4,докатка, сигнализация с обратной связью,2 брелка 2 ключа,диски,Эво-коврики
Продається машина, використовувалася для сімейних перевізок. Я другий хазяїн з 2014 року. Був зроблений кап-ремонт коробки АКПП два роки тому. Був заміненний двигун рік тому. По двигуну компресія у всіх циліндрах - 13 атмосфер. В цьому двигуні минулий хазяїн робив повний кап-ремонт. Газовий редуктор стоїть на 450 к.с фірма - KME, був встановлений півроку тому. Стоїть зимова шипована резина, фірма - GoodYear, шинам рік. Нещодавно установив фаркоп оригінал, але поки їм ніхто не користувався. Були замінені лінзи ближнього світла, установлені Б-ксенони, ближній світ став відмінний. Машина на ходу, працює відмінно. Була заміна ГРМ рік тому при встановлені двигуна плюс помпа. Були вирізані чотири каталізатори, установлені полум'ягасники, емулятори каталізатора. Якщо я не відповідаю на телефоні дзвінки - пішіть повідомлення (телеграм, вайбер).
Масло, фільтри замінені. Також замінені ремінь, ролік, помпа та радіатор - хто в цьому розуміється, це побачить. ГБО 4 покоління - вписане в тех паспорт. Новий акумулятор, куплений в травні 2025р. (на гарантії) Сигналізація з доводчиками передніх вікон. В наявності нажаль тільки 1 ключ та один брелок. В комплекті є літня гума.
Продам в рідній фарбі гаражне зберігання з майже новим привезеним з Німеччини двигуном з пробігом 108т новий радіатор
Продам авто власник з 27.12.2018 року купляв з пробігом 160000 км.,замінено масло всі фільтра, ходова все в нормі, зимова гарна резина на шипах, все працює, по кузову є царапина на задній двері не до металу і трішки на задньому бампері.
Продам свой автомобиль пригнан из Германии, стоит ГБО 4 поколения, два комплекта резины, хорошая тонировка. Автомобиль полностью обслужен поменян ремень ГРМ ролик и помпа.
Продам авто грузовий технічно справно ,та економний ,2008 рік мотор 1,6 з турбіною,оригінальний пижик,кузов максі ,довжиною 2,50 см пробіг344 км мотор зроблений.За деталями за номером телефону
Пропоную увазі легенду! Авто в гарному технічному стані, зроблена ходова частина повністю, нова зимова гума куплена тиждень тому, працює все, дуже гарна музика, саб на 1.5 кіловат, моноблок теж на 1.5, сірий салон на тряпці, хімчистку планую на днях робити, тонування в круг, бокові 15 лоб 35, динамічний та цікавий автомобіль, по всім питанням дзвоніть Обмін з моєю доплатою на е60 м57d30
Продам своє авто перший власник в Україні з 2021 року в хорошому робочому стані,перебрана ходова свіжа страховка присутній торг деталі по телефону або пишіть у приват.
Авто в доброму стані. Дуже економне авто, чудовий варіант як для міста, так і для подорожі. Замінені шарові, стійки, мастило, фільтра. Торг мінімальний біля авто
Авто в гарному стані, усі подробиці за телефоном
Другий власник жінка,1-л, бензин, передньопривідна,кондиціонер,підсилювач руля,стеклопідйомники, партронік задній, АВS - колес, зимова резина шипована, (є літня), запаска, маю сервісну книжку,авто у гарному стані.
Продам отличный семейный автомобиль полностью исправен и обслужен для зсу дешевле
По своим годам состояние на 4. Ходовка перебрана, жидкости все поменяны. Все вопросы по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?