за детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Продається хетчбек в ідеальному стані, розхідники замінювались за регламентом. Фільтра масла замінено нещодавно. Авто 2008 року випуску. Швидке та комфортне авто для міста та подорожі. Економна. Середній розхід - 5 л/100 км. Вкладатись в авто не потрібно, сів і поїхав! Хто придбає - буде задоволений! Бажаємо щоб потрапила хорошому власнику чи власниці!
автомобіль в доброму стані, повністю обслужений , ГРМ, мастило, антифриз, помпа, фільтра замінені , пічка дує добре. Всі інші запитанння по номеру телефону.
Продам свого лева із 2.2 літровим серцем! Володію авто півтора роки. Авто надійне, не вибагливе. Комплектація максимальна. За ці гроші достойних варіків немає. Машина не нова, але пробіг чесний, це видно по стану керма і салону. Пригнана 4 роки тому з Бельгії. Коробка 6-ти ступка. Недавно замінені свічки, всі задні салінблоки (багатоважільна система) блок комфорту, та стоїть новий акамулятор, влітку був капремонт генератора! Замінено комплект ГРМ та помпу при 320000. Колеса оригінальні R17 , є літній комплект гуми, не новий, зимову гуму купував минулої осені нову. Кузов оцинкований гнилі та дірок немає. Хоча є місця зі сколами фарби. Не питайте чи машина в рідній фарбі. З магнітиком не оглядав, у вас буде такий шанс на огляді! Авто у Полтаві. Терміново
Рік побудови 1987, Швеція Довжина - 6.8 м Ширина - 2,2 м Висота борту - 0.85 м. Осадок - 0.35 м Мотор - Mercury 115.02 к.с. Потужність двигуна 84,58 кВт Якоря немає Матеріал - склопластик. Місткість - 5 осіб. Складний стіл Новий чохол
Обмен на Хюндай Туксон 2006. 2008 бензин миханика, с моей доплатой,, Сузуки 93 лошадки
продається авто у дуже гарному технічному та візуальному стані, працює кожна кнопка, охайний та збереженний салон, пройдено велике ТО 2000км тому, газ ніколи не стояв, кузов живий не луплений, має пару косметичних підкрасів, дуже жвавий автомобіль, дінаміка як у літака, робити ні чого не треба, не має проблем з переоформленням.
У нормальному робочому стані, встановлено газ-пропан євро-4, до тих паспортів не вписано. Повністю обслужений, замінені свічки-проводи, олія фільтра, передні гальмівні колодки, промита система, що охолоджує, і залитий новий антифриз. Другий господар за техпаспортом. Пробіг реальний, без скручування.
Всім миру! Продаю свое авто! В гарному стані, чистий салон, оцинкований кузов, два комплекти шин літо Barym, зима Gooddier, всі масла поміняні, всі рімні ролики помпа, багато що зробив при спілкуванні розповім, гаражного зберігання! Автомобілем володію 2 роки вклав 1500у.е. за весь час, тонування вікон в круг!
Продам своє авто в хороші руки,встановлено ГБО-4 покоління,авто проходить своєчасне т/о,двигун масла не їсть,працює відмінно,клімат контроль,електропакет,люк,центральний замок сигналізація,ABS,підігрів сидінь та дзеркал,,електрорегулювання зеркал,все працює,салон в гарному стані заводський велюр сірого кольору,по ходовій частині замінені амортизатори в круг з усіма комплектуючими,відреставровані ричаги,шарові,сайлентблоки,гальмівні колодки та диски,замінений радіатор охолодження термостат помпа та комплект Грм,також замінено масло в кпп,встановлені диски р15 оригінальні,по кузову відсутня корозія без вмятин та гнилі,є косметичні недоліки але не суттєві,оцинкований кузов,встановлені нові фари hella оригінал,відреставрована рульова рейка,за час володіння авто за останній рік вкладено більше 2000$,авто робилось виключно для себе,на свої роки в досить збереженому та доглянутому стані я являюсь 2-м власником в Україні, можливий будь який вид переоформлення.
На всі ваші питання відповім по телефону
коробка передач механічна,ходова перебрана,нові гальмові диски,новий АКБ, без ржі.
Автомобіль у дуже гарному стані, сів - поїхав. Комфортний, економний, маневрений, легкість в паркуванні. Встановлена дуже якісна ГБО 5 покоління, а саме на 3500 тис. оборотів підмішується бензин для не допущення зносу двигуна. Коробка повноцінний автомат(не робот), є спорт режим, тіп тронік. Розхід газу по місту 10л, бензину 8л. Авто бережеться та доглядається. Не красилось, але є незначні нюанси по покрасці - видно на фото. Тільки змінено масло. Пробіг рідний, всі хто виставляє таких років з меншим - посмійтесь в очі)))
Авто після обстрілів,мотор не ушкоджений
Масло, фільтра замінені, ремінь грм замінений, газ4 покоління, гума зимова, в доброму стані, літня в подарунок. Машина в доглянутому стані, аккумулятор новий, фіам. Якщо основний телефон не доступний, або не відповідає, телефонуйте на
Автомобіль на повному ходу: було замінено олію, поміняно ходову, замінено всі стійки, ззаду поставлено проставки. Подробиці по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?