Продам своє авто перший власник в Україні з 2021 року в хорошому робочому стані,перебрана ходова свіжа страховка присутній торг деталі по телефону або пишіть у приват.
Авто в доброму стані. Дуже економне авто, чудовий варіант як для міста, так і для подорожі. Замінені шарові, стійки, мастило, фільтра. Торг мінімальний біля авто
Авто в гарному стані, усі подробиці за телефоном
Другий власник жінка,1-л, бензин, передньопривідна,кондиціонер,підсилювач руля,стеклопідйомники, партронік задній, АВS - колес, зимова резина шипована, (є літня), запаска, маю сервісну книжку,авто у гарному стані.
Продам отличный семейный автомобиль полностью исправен и обслужен для зсу дешевле
По своим годам состояние на 4. Ходовка перебрана, жидкости все поменяны. Все вопросы по телефону.
пишіть, або телефонуйте на телеграм, вайбер, вотсапп інстаграм реклама не цікавить, площадки теж!!! автомобіль доглянутий, без особливих нарікань, ліфт-комплект задньої підвіски IronMan, ліфт передньої підвіски поставками, шкіряний салон, грязьова резина, покритий захисним Raptor двох кольорів, в колір кузова по техпаспорту, встановлена люстра rail, замінені лінзи ближнього світла на Bi-led, підігрів сидінь, склопідйомники. замінений їх Повний привід працює без нарікань. замінено ПНВТ (ТНВД) на новий, проведено капітальний ремонт форсунок, Обслуговування вчасне на станції Pit-Stop Запоріжжя.
авто в дуже гарному стані,рідний пробіг,робити по авто нічого не потрібно,остальні питаня по тел.торг
Перший власник в Україні. Гарне,сімейне авто.Два комплекти гуми: зима на 16, літо 17 на титанах. Торг.
Ходова перебрана не стукає не грюкає. Мотор не димить масло не бере і грама. Відремонтовано ТНВД,Форсунки,промита паливна система включаючи бак. Повний привод . Працює.
Fiat doblo 2008 р, 105 к.с,77 kw ,двигун 1.9 jtd, семи-місний пасажир.Авто на повному ходу,використовувалось здебільшого як сімейний автомобіль.Але, враховуючи MAXI базу, дуже добре зарекомендував себе як вантажний фургон.За період експлуатації автомобіля, багато деталей було замінено на нові,всі розхідники мінялись вчасно.Є фаркоп,2 комплекти гуми:літня на титанових дисках,зимова на сталевих.На додаткові питання стосовно авто готовий відповісти в телефонному режимі з 8:00 до 22:00
1000 km тому заміна масла Maсло завжди заливав Дженерал Моторс, яке рекомендує виробник. та фільтрів, передніх тормозних дисків та колодок. Ходова норм. Двигун в нормі, КПП також. заміна корзини, диску та вижимного підшипника Valeo. пробіг 250 тис. По салону все норм. Машина екоромічна. Вкладень не потребує Знаходиться на Космосі Сам колись приганяв для себе та розмитнював. Збірка Німецька. Це також в машині відчуважться.
продам Opel Vektra C в хорошем состоянии! 2, 0 Turbо двигатель фирмы Saab 245 л. с., коробка 6-ти ступенчатая механика !ГБО 4 поколение работает идеально! 2 Din экран USB и т.д.! очень большой багажник! новая зимняя резина 2024г., лето не очень но на титанах чёрных оригинал! состояние сел и поехал, а вообще полетел!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?