Авто у доброму стані, обслуговувався вчасно, є не великі царапіни по кузову. Перший хазяїн. Усі інші питання дзвонить розповім.
Авто в Киеве...Продам авто в нормальном состоянии, рассмотрю обмен в обе стороны, недавно поменял тормозные диски и колодки,по кузову есть незначительные нюансы, по вопросам пишите в вайбер или тг, на звонки не всегда есть возможность ответить
Автомобіль в гарному стані. Усі питання стосовно недоліків по телефону, торг
гарна автівка сів та поїхав! одним словом toyota керуй мрією!!!
Авто вiд першого власника
Продам Мазду 3 на автоматі. Пробіг 250 т. к. Не скручений. Їздила дівчина. Зимня резина. Технічний стан - мотор та коробка працюють добре, ходова не стукає, поміняні разхідники. Кузов - є рижики, треба підварити піддамкратники, в дтп авто не було. Ланжерони, стакани цілі. Салон - в ідеальному стані, спортивні садіння. Комплектація - клімат контроль, електро скло та дзеркала, підігрів сидінь, мультируль, сигналізація, аих, гарні фари, бортовий комп?ютер. Повне переоформлення. Ціна $4000. Торгу немає. Продаж не терміновий.
Опель Вектра С 2006г, двигатель z22se, газ бензин, газа нет в тех паспорте. Новая резина, новый двухмасовый маховик, выжимной, заменён передний ступичный подшипник, правый задний суппорт, задние колодки, трос ручного тормоза. Все жидкости -тормозная, антифриз. Кондиционер заправлен. Радиатор новый. Есть не большая трещина на лобовом с внутренней стороны.Автомобиль находить в Германии город Нюрнберг Звоните на Телеграмм и Вайбер на этот номер **********
Економічне авто, в салоні не палили, двигун та КПП без нарікань, витрати пального траса до 100км./год. 3.9л. Машина офіційна (не пригнана), рідний пробіг, не крутився!Зроблено Stage 1 AGP Motorsport. Дуже весела та комфортна машинка.У місті витрати 5л/100км, траса 4л.По салону зроблено: Центральна консоль рояльний лак з Polo GTI, кермо обтягнуте шкірою, штатна магнітола з 6 динаміками, зроблена шумо-віброізоляція дверей, підлоги та багажника, металеві накладки на педалях.За комфортом є - кондиціонер, ел. скло та дзеркала з підігрівом, бортовий комп"ютер, 2 викидні ключі з дистанційним керуванням, ABS, Airbag тощо.Ходова після зими зроблена.Продаю у зв"язку із покупкою іншого авто. Гума майже нова літо та зима шипована новому власнику в плюс. ТОРГ на кілька незначних моментів буде.Телефонуйте, відповім на всі запитання.
Володію 4 роки цим надійним та економічним автомобілем. Попередній власник фарбував авто після ДТП. Стан авто хороший. Кузов не в ідеалі, але це не впливає на роботу. ГБО 4 встановлено після покупки. Обслуговується вчасно (масло Кастрол).
Причіп в гарному стані. Готовий до роботи. Ящик в обємі 55м3. Решта питань по ТЕЛЕФОНУ!!!!
Валентинаміна масла в двигуні була 500 км тому,в коробці менше 20км. Авто в нормальному робочому стані, все працює. Авто в 2012 пригнано з Німеччини, в 2014 придбано і після було в одних руках.
Продам джилі мк крос 2014 р на повному ходу сів і поїхав,машина дуже комфортна зручна в управлінні, працює кожна кнопка, кондиціонер заправлений,дуже економна 8 л на 100 км,гаражне зберігання,резина зима всі 4 колеса нові,є також літня резина,масло мінялось кожні 10 тис,дешева в обслуговуванні.Більше інформації по телефону.
Продам автомобиль Мерседес е 220 2.2 cdi
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?