Авто в гарно стані за подробицями телефонуйте
Авто в повному порядку, вся ходовка зроблена 1000 км назад ,хто купить буде дуже задоволений
Авто пригнане з Європи у 2020 році.
Розхідники поміняні, нова резина, документи в порядку, привід задній, за необхідністю можна ввімкнути повний привід, за більш детальною інформацією телефонуйте за номером, який вказаний в об'яві.
Продам авто в гарному стані,як візуально так і технічно з рідним пробігом
Продам рено смбол 2006 года.1.4 обьем 8 клапанов.состояние на фото кондиционер ,стеклопоьемники.усилитель руля
Авто в нормальному стані
Продам авто в добрі руки. Власник в ЗСУ. Авто для огляду знаходиться територіально Жулянський міст. Для потреби переоформлення власник на зв'язку.
Авто в гарному стані. Все працює Здійснено заміну ременю ГРМ в повному комплекті з помпою
Сів і поїхав, нове щеплення ГРМ, свічки акум новий. Машина на свої роки має гарний стан , салон на шкірі збережений коври Ева, карти перетягнуті в шкіру, мафон андроїд 2дін , нові динаміки усілок сааб . віддам титани літо гума . Турбіна дує Пасат пиздує хто купить не пожалкує. Обмін рівноцінний .
Для своих лет авто в отличном состоянии. В Украине 5 лет. Один хозяин. Пробег родной. Вся история ТО в Германии и Украине Не битая не крашеная. Без следов коррозии. Состояние агрегатов в норме. Из последнего замена комплекта сцепления, насоса гидроусилителя, реставрация рулевой рейки.
Ровер75. В гарному стані на свої роки. Продаж в зв\' язку з купівлею іншого авто . Я другий власник в Україні
Продам авто в хорошем состоянии ,ацынкованый кузов не гнилая ,варить не нужно салон чистый не прокуриный,есть переднии стеклоподемники,гидроусилитель,климатконтроль,автосигнализация,по всем вопросам звоните отвечу если не на роботе,
Технічно справне авто розхідні матеріали змінювалися вчасно небільше 8 тисяч. Всім вдалих продаж та покупок.
Продам машину в гарному стані. Двигун 1.6 16-клапанний, каталізатор на місті. Салон Recaro, 8 подушок безпеки. Клімат- контроль заправлений та працює. В автомобілі встановлена гарнаакустична система з підсилювачем та сабвуфером. 17-дюймові колеса. Нещодавно замінений комплект щеплення. Машиною будете задоволені.
Машина у не поганому стані на свої роки.Поміняні рідини,термостат, віскомуфта,теплообмінник,топлевний насос,що у баку,колеса зима нові.Салон,чорна шкіра.Дет. розповім по тел.На обмін 5200
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?