1.так продається 2.я третій власник машини 3.кузов в нормальному стані На порогах є вмятина трохи І тріщина на лобовому склі 4.ржавчин немає покраски не було 5.підтікань немає. Авто місце в Чернівці.
Авто в гарному стані. Цепь ГРМ 400 км. назад. фильтра, масла. Тормоза в круг. Заменена выхлопная система. Ошибки не горят. В комплекте зимняя резина с дисками.
Авто пригнане з Польші, другий хозяїн, просторий семі містний, великий багажник. Розход палива- 6.5 л. Зручні крісла, вмонтовані шторки на вікнах, клімат-контроль, мультируль, підігрів дзеркал, автохолодильник, портронік. Зимова гума, ТО- на спецСТО.
Авто в робочому стані, з дуже малою витратою палива, надійний, просторий та дуже зручний. Можливий торг
Продам Chevrolet Lacetti 2007 року. Авто в доглянутому стані,другий власник з салону,володію 10 років. Двигун,коробка,ходова без зауважень. Салон в доглянутому стані,чистий,охайний. З електроніки працюють всі функції,кондиціонер також. Led світло в головних фарах та птф. Гарна акустика,магнітола,активний сабуфер. Газове обладнання,вписане в свідоцтво про реєстрацію. Два комплекта коліс. Любий вид переоформлення. Можливий перегляд авто Чугуїв,Харків. Додаткова інформація за телефоном.Торг.
Продам Бору в гарному стані на свої роки Ходова частина, елементи кузова в доброму стані,низи крил, дверей,пороги без гнилі та ржи,салон, сидіння,карти дверей в охайному стані, потолок не висить.Двигун без нарікань.Клімат холодить добре,пічка дує гарно.Авто заслуговує уваги.Кого зацікавило авто,дзвоніть,по ціні домовимся.Можлива доставка по Україні Всім гарних продаж та покупок.
По всім запитанням дзвонити
Все працює машина кожний день на ходу.Детальніше по телефону. Торг присутній
Човен у відмінному стані. Є ходові вогні, стоянковий та транспортувальний тент, помпа, бакелітові паїли, рідні сидіння. Мотор SUZUKI 20 2017 р. чотиритактний, 180 мотогодин, електро стартер, трим, довга нога. Тихий та економічний. У комплекті лафет 2021 р.
Продам авто в хорошем состоянии, двигатель после капитального ремонта, чеки в наличии.кузов без коррозии, ходовая тоже в хорошем состоянии, торг присутствует, писать на Вайбер, поскольку на завязку бываю редко
машина на ходу, деталі по телефону
Авто в задовільному стані. Витрата пального дуже економічна, для міста те що треба, Ел. склопідіймачі, Ел. підсилювач керма, Бортовий комп?ютер, Центральний замок, документи всі в порядку, будь-який вид оформлення.
Продам авто, двигун у відмінному стані(масло не бере), по ходовій нічого не гримить і не стукає, для більшої краси можна заполірувати кузов. Причина продажу: придбання японця більш новішого. Можливий обмін на авто японського виробництва після 2010 року з моєю доплатою!
Авто було пригнане з Німеччини поставлене на облік та обслуговане. Не потребує вкладень. Більш детальна інфа про авто знаходиться на ОЛХ...
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?