ІДЕАЛЬНИЙ СТАН двигуна, КПП. Оглядайте самі, не пошкодуєте. На дорозі веде себе чудово, маневрена, надекономна! Жодної іржі на кузові, метал оцинкований. В комплекті Титанові диски + зимова гума, запаска. Подробиці по телефону. Невеликий торг.
збільшений кліренс4 -5см,захист двигуна,зимова резина,новий акумулятор,нова ключкарта,цікавить обмін на сітроєн10-12 р в,універсал з доплатою до 3000т
Пропоную своє авто на украіні 3роки. В хорошому стані. Літом замінено грм повністю. На авто мінялись сайленблоки передні задні, шарові, наконечники. Замінив масло і фільтра.Ніщо нестукає. Задні і передні тормозні колодки.Кондиціонер працює добре. На авто грошей нежалів. Корозіі немає. Велике просторе авто. Детальніше по телефону.
Причіп SERRUS MKV Повна маса 18000 кг, без навантаження 5240 кг.
Авто в хорошому стані, рідний пробіг, заводська газова метанова установка, американське тонування всіх вікон, крім лобового, чотири електросклопідйомники, семимісна версія
продам БМВ е 39 м 57 в хорошем состоянии звоните в любое время
Volkswagen Passat b5 2000 року, двигун 1.6 газ/бензин, пробіг рідний,мотор масла не їсть, не димить, авто вкладень не вимагає, сів і поїхав, всі розхідники змінювалися вчасно, масло замінено 300 км тому, стоїть зимня гума, змінено зчеплення на нове, поміняні свічки, та провода на свічки,нові двірники, всі рідини поміняні та залиті до норми, салон в дорогих чохлах, поміняні гальмівні колодки, всі деталі і комплектуючі ставилися Німецькі, так як авто робилось для себе! З продажем не поспішаю, тому перекупи і бариги відразу повз! Мінімальний торг у капота! Дуже економне та затишне сімейне авто! Я другий власник, з документами все гаразд, всі питання по телефону!
Продам свою ласточку без всяких вложений возможно обмен на седан
Авто на ходу в технічно справному стані, є нюанс по лакофарбовому покриттю.
Продам машину в хорошем состоянии, 2002 года выпуска, второй владелец автомобиля, есть сколы и царапины, зеркала с подогревом, регулировка зеркал, ГУР, подогрев сиденья. Все детали по номеру Ярослав.
Продам VW Bora в хорошем состоянии с пробегом 220тыс. конец 1999 года выпуска 1.6MPI бензин(ГАЗ никогда не стоял!!!).Машина полностью обслужена, ходовая впорядке (ни чего не стучит, не гремит),Мотор работает отлично, масла не берет, едет бодро,коробка работает хорошо, переключается плавно. Салон аккуратный - чистенький, не зачуханый. Климат работает отлично). Авто в родной краске!!! есть небольшие нюансы по кузову в виде не глубоких царапин(думаю присущие всем автомобилям такого возраста). Продажа с снятием с учета,я хозяин по Т.П.
• Нещодавно змінювалася підвіска • Встановлено нову муфту компресора кондиціонера • Зроблено капітальний ремонт двигуна: замінений ланцюг ГРМ, всі випускні клапани та маслозйомні кільця (не їсть ані грама масла) • Замінені колодки по кругу (BOSH) і задні гальмівні диски • Мінявся екран бортового комп'ютера (це їхня болячка) • Чистий і доглянутий салон водія, що не курить. • Новий акумулятор • Комплект зимової гуми на штампах (як нові) • Комплект літньої гуми на титанових дисках (як нові) • У машині залишаю Bluetooth модулятор+магнітний утримувач/бездротову зарядку Baseus (Купував за $60) • Встановлена рідна преміум акустика BOSE (підсилювач та мізки в коробці чекають інсталяції) • Машина завжди обслуговувалась за регламентом та якісними деталями. Ніколи не економив на цьому. • Є нюанси щодо лакофарбового покриття Зручний, місткий, комфортабельний автомобіль, який використовувався для сімейних потреб і став вже членом сім‘ї. Причина продажу – купив нове авто, а ця стоїть без діла. Впевнений, вона радуватиме нового власника ще не один рік.
Куплен в элифант Одесса гос номер первой регистрации я второй хозяин
Рідкісна комплектація: вбудована навігація, панель приладів Higth Quality (дуже практична і рідкісна), панорамний дах, 4 склопідйомники, 8 подушок безпеки, підігрів дзеркал, круїз- i кліматконтроль, гучний зв'язок, кондиціонер, датчик світла, датчик дощу, бортовий комп'ютер, мультируль. Всі стекла крім лобового рідні. На лобовому є тріщинка, не критична. Нові фари і лед оптіка. Оцинкований кузов, іржі немає. Присутні дрібні сколи та подряпинки. На 263 000 км поміняли всі ролики та ремені. Олію не їсть, ніде не тече, не димить. Турбіна дує гарно! За ходовою нічого робити не потрібно. По колу нові гальмівні диски, нові механізми гальм, все повністю замінено. Я перший власник в Україні. Авто закордоном , якщо є можливість пригнати самим - домовисось по ціні. Або прижену сам. Продаж з переоформленням
Продаю свій автомобіль,машина на ходу. Машиною володів 2 роки, за весь цей час проблем не мав, дешева в обслуговуванні, надійна.Є паро нюансів по кузову, на фотографіях видно.Реальному покупцю хороший торг біля машини.За більш детальною інформацією дзвоніть, все розповім.
авто в хорошому стані
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?