Продам Chevrolet Tacuma ,первый владелец ,машина всегда храниться в гараже ,рабочая лошадка ,никогда не подводит ,состояние неплохое ,есть дефекты по кузову ,практически новая резина ,дополнительное освещение ,установлена гбо ,но не вписана в тех. паспорт , немного нужно посмотреть к ходовой ,ну на данный момент ничего критического нету , звонить по номеру
авто в дуже гарному стані 9 із 10. В 21 році повна капіталка, двигун зроблений, ходовка перебрана(аморти і пружини kayaba), посилені кардани, замінені передні та задні гальмівні диски з колодками, посилені передні ступиці, кузов поварений і пофарбован, салон urban, безшумні замки на дверях,склопідйомники,сигналізація,підігрів зеркал,вібро- та шумоізоляція,газ/бензин,новий газовий редуктор. Фаркоп. Всі питання по телефону
Газ/бензин 1.6 mpi Пишіть, відповім на всі питання. новий радіатор кондиціонера,новий підрамник, ричаги, нові гальмівні трубки( магістралі) (кондиціонер обслужений та заправлений). поміняв масло в двигуні, фільтр масляний, салону, повітряний фільтр, поміняв гальмівну рідину, задні стійки, всі гальмівні диски і колодки, повністю відремонтована ходова (саленблоки, тяги, втулки і т.д.), зробив профілактику гальмівної системи (поршні, напрямні, пильовики), а також датчик коленвала. Автомобіль повністю обслужений, замінено всі розхідники, ГРМ з усіма супутніми, не шумить, не гримить, олія не їсть, до 130 тис. обслуговувалося у Німеччині на офіційному сервісі. Газ встановлений 10 тис км тому. Також змінив олію в коробці передач. Є невелике здуття ЛКП над заднім колесом під лючком бензобака. Килимки Ева, чорні чохли на сидінні. LED фари. Новий акумулятор. Всі питання по телефону чи смс.
Продаж від власника, з переоформленням. Машина в родині 5 років, другі власники в Україні. Зараз пробіг 270к, купували із 170к. Зручне, містке авто як для великої родини (7 місць), так і для бізнесу (великий та зручний багажник). Авто до продажу не готувалось, використовується регулярно, але вже придбано інше, тому ця автівка в продажу. 17" оригінальні диски, ГБО, 2 комплекти гуми і запаска, рідний компресор із герметиком для термінового ремонту проколу, ключ, гак. Панорамний дах, працює. З десяток різних шухляд (під сидіннями, під ногами, в багажнику). Клімат контроль працює, бардачок з охолодженням. EVA килимки в салоні та багажнику. Автоматичні всі 4 скла (закриваються з ключ картки, разом з панорамним дахом). Датчики світла та дощу, дзеркало із автозатемненням. Дзеркала з підігрівом та складанням. Круізконтроль, обмежувач швидкості, 6 ступенева КПП, запуск з кнопки, та багато іншого. Описую все як є, аби не гаяти ні свій, ні ваш час. Із недоліків - болячки моделі: перестав працювати електроручник (минулого року авто стояло без руху пару місяців, після цього перестав, можливо встигну полагодити, помилка на приладній дошці через це) (100-150уе), та безключовий доступ не спрацьовує (проблема в антенах в ключах), панель приладів (або заміна, або ремонт, до 100уе). Є вм'ятина на правому порозі знизу, та інші не такі значні подряпини/вм'ятини, без дтп. Не працює задній правий склопідіймач. Двигун капіталився тисяч 20 назад, бо порвався ремінь. Обійшлося задоволення у пів вартості авто, але робили для себе, всі запчастини якісні, тому це навіть плюс для майбутнього власника (накладні з СТО за запитом). Інші питання тут чи в телеграм/сігнал/ватсап. Дзвінок за попередньою домовленістю.
Продам форд фокус с Макс 2007 року деталі за телефоном
Відповідаю на повідомлення в авторіа або вайбер за номером -+**********, авто на повному ходу , по ходовій питань ніяких немає , тормозні колодки замінено , масло мінялось завжди вчасно, Замінено турбіну на повністю регенеровану з гарантією 2 роки , новий комплект зимових шин, гарна музика додаткові колонки в полці багажника і саббуфер з усилком 500w все грамотно зроблено чистий звук , стоять хороші лед фари , новий акумулятор, є незначні нюанси по лакофарбовому покриттю , якщо є якісь питання то дзвоніть за вказаним номером вайбер ,
Продам фокус 1.6 бензин працює добре по техніці питань немає з нюансів тріщина на лобовому склі і незначні з Ліди експлуатації вмятинки царапинки так машинка в хорошому стані титани р 16
Машина моя, я власник, в сім'ї з 2022року.машина повністю функціональна. мотор супер зводиться без проблем навіть у мінус 10. коробка не вибиває передачі вмикаються читко не пінається, стійки з пружинами нові рейка нова тех. рідини нові, механічно питань немає. Є деякі нюанси по кузову але не критично. торг біля капоту цмісний
Продаю BMW E46, 2000 рік. Стан хороший, мотор і коробка працюють відмінно. Є незначні нюанси по кузову, на хід не впливають. Авто доглянуте, економне й комфортне. За деталями телефонуйте
Мотоцикл пригнаний з Японії другий власник в Україні, гарний стан, рідний пробіг, є два ключі продаж з переоформленням
Продаю своє авто, я другий власник. Ціна без торгу! Авто у дуже гарному стані: все робилося одразу і з найкращих запчастин. По ходовій все зроблено. ТО буду робити через 1000 км або ви уже зробите. Продається без дисків як на фото, а зі звичайними рідними дисками та на зимовій шопованій шині. Кондиціонеру немає. Поставлені самостійно передні скло підйомники.Є незначні подряпини по кузову, як могли їх виправили. Страхування до травня 2026 року. По ГБО всі сервісні документи є та все зроблено.Машина в гарному стані, сів да поїхав!
Продаю свій мінік? Авто на віддачу. 2005 рік, дизель, 1.4. Механіка
Шкода фабія від власника. Авто в доброму стані, класна комплектація: круїз клімат підігріви сидінь дзеркал датчик тиску в шинах.Гума літо 2024 року також віддам зимову на металевих дисках . ГРМ замінено на 266 тис., Більш детально за телефоном. Торг.
авто в доброму стані багато чого зроблено є деякі сколи не ржавий на свої роки в дуже гарному стані на даний момент робити нічого не потрібно мотор масло не бере не сапунить .1.7 CDTI один з кращих моторів продаю так як придбав інше авто хто купить не пожаліє за більш детальною інформацією телефонуйте за номером або ********** кондиціонер заправлений працює,щеплення люк.мінялося десь 20тназад ходова робилась 7т.комплект грм+ помпа також 7т назад в комплекті два ключі...технічно справний сів поїхав прохання площадки і перекупи не турбувати з такими не співпрацюю
Продам Фольксваген гольф 3 універсал. Сів і поїхав . Робити нічого не потрібно .
автомобіль їздить що дня економний надійний комфортний. тел
Авто в гарному стані , ні іржі , в рідній фарбі , в дтп не була. Гаражне зберігання. Газ вписаний в тп , але на авто не стояв , на оригінальних титанах шкода, було зроблено дуже багато , розповім по телефону , пишіть - звоніть
Дачія логан 2007р.в. газ-бензин в хорошому стані 193000пробіг. Звертайтесь по тел:06******12
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?