Продам Опель Зефіру 2007, в гарній комплектації , авто повністю обслужене, як по ходовій частині так і по двигуну, все скло рідне, безпека присутня, в авто працює кожна кнопка, з документами порядок, любий вид переоформлення, два ключа, сервісна історія, перший продаж. Є нюанс по правому порогу в районі заднього колеса. Торг присутній
Мотоцикл технічно у гарному стані,потребує уваги лише по пластику,масло та фільтр були замінені на пробігу 21459 кілометрів
Продам Citroen C4 2007 року, 1.6 бензин, автоматична коробка передач (класичний гідротрансформатор). Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані. Кузов без корозії, лакофарбове покриття доглянуте. Двигун працює рівно, без зауважень, вкладень не потребує. Автоматична коробка працює без зауважень,недавно була заміна масла. Комплектація: • клімат-контроль; • парктроніки; • підігрів бокових дзеркал; • підігрів заднього скла; • електросклопідйомники; • електрорегулювання дзеркал. Салон чистий та доглянутий, не затертий, в авто не палили. Машина комфортна та повністю готова до експлуатації.
Авто знаходиться 10км від м.Рава-Руська. Потрібна перетяжка стелі(провисає). Авто на ходу.Торг присутній. Телефонуйте ********** Христина
Машина на ходу, готова до виконання рейсів. Резина у нормальному стані. Продаю разом з причепом. Усі подробиці за телефоном.
Продаю власне авто Toyota Yaris 2006 року . Маленька, економна машинка дуже зручна в паркуванні . Є задні парктроніки що допомагають при паркуванні , кнопка start / stop , без ключовий доступ. Масло та фільтра замінювала кожні 7000 тис. Стоїть новий акумулятор, новий стартер , замінені свічки , стоїть нова вихлопна система замінені лампи в фарах , масло в коробці передач , задні амортизатори, тормозні диски та колодки . Є питання по візуалу кузова все на фото , машина 2006 року тому не варто тішити себе ілюзіями що її ніхто не фарбував за ці роки . Особисто мене ці дефекти при покупці особливо не хвилювали . Головне що технічно вона справна , двигун працює чудово . Як для першої машини вона ідеальна . Є комплект зимової гуми зношеність 50% також встановлено захист двигуна . За 1,5 року користування серйозних нарікань не виникало .Будуть питання звертайтесь )
Продам свою Ниву, з технічної сторони в майже ідеальному стані на її роки, пробіг до мотора рівно 100 тисяч, в коробці нещодавно мінялися всі підшипники, вилки, масло у всіх коробках-мостах - Liqui Moly. Гальмівна - ліквід моїл. Машина до КВІТНЯ завжди стоїть в гаражі, взимку не експлуатується. Гальма нові на всіх колесах, супорти, маточини, диски, колодки, шланги, ГТЦ. Стоїть прямоточний колектор Subaru sound, загорнутий у термострічку. Бічний вихлоп під пасажиром, банка від BMW. Каталізатор вирізано, мозги ще не прошив. Стоїть новий 100А генератор. Нова олива в моторі. Передні пружини Фобос зі змінним кроком, рульові ТРС Спорт. Спереду стоять нові льодові фари, так само є задні світлодіодні з біжучим поворотником, поки не поставив. Решітка Титан Урбан, бампери пофарбовані в чорний мат. Так само куплені бічні дзеркала єврозразка (не "лопухи"). У салоні стоять нові сидіння від Peugeot, подовжений важіль КПП, дводинарна магнітола з USB, CD, aux, Bluetooth. Так само до неї є пульт, наручний пульт, і камера заднього виду (не підключив). Диски r16, колеса ContiPremiumContact 2 205/70. Стоять фендери, неоригінал, місцями подряпані. Гази немає, і не було. Вініл знято, фарба потребує уваги, наскрізних дірок немає. Задній диван знятий, але є в наявності. Так само є фаркоп, теж знятий. Зараз машина стоїть у гаражі, з проблем - потрібно почистити систему охолодження, бажано поміняти правий кулак. Машина вже переоформлена, облік Запорізький.
Продається всюдихід. Авто в дуже гарному стані,все працює без нарікань. зауважень по техніці та електриці нема. Рама, кузов, двигун, коробка, роздатка, мости в ідеальному стані! кондиціонер працює.Продаж з переоформленням. Детальна інформація по телефону!продам срочно 5000
Машина у відмінному стані. Нова гума, новий акумулятор, генератор. Газ метан, 4 покоління, 5 балонів, на 400 км. Магнітола Sony, бортовий комп'ютер. Машина на ходу, сів, поїхав, нічого робити не потрібно.
Комфортне авто з надійним 2л дизель двигуном та 6-ступеневою коробкою автомат Aisin. Ідеальне у якості сімейного з дітьми, наявні спеціальні кріплення Isofix для дитячих крісел. Зручна у поїздках, великий багажник, у салоні багато бардачків, є холодильник, позаду відкидні столи та лючки для дрібниць у підлозі. Наявний вбудований гучний зв'язкок по Bluetooth. По авто робити нічого не треба, сів та поїхав. Стоїть дуже класна всесезонна резина Goodyear Vector 4Seasons Gen-3. Нещодавно зроблено ходову, гальма, заправка кондиціонеру, масла, фільтри, антифріз (на 258 тис.) Новий АКБ та ремонт генератору (на 254 тис.) На 258тис. повне ТО та ремонт ходової ! Єкономічна витрата палива: місто - 9л, траса - 5л. Торг мінімальний !
Продам автомобіль, робити нічого не потрібно, обслуговувала автомобіль на СТО, газ вписаний, любе переоформлення, власниця по пехпаспорту.
Продам економне авто! Пригнаний з Німеччини.Здійснено заміну щеплення,рульова рейка,мастило та фільтра! Повний привід! На зимовій резині та ковпачках.Невелечкий торг можливий
Машина в гарному стані. Всі питання при розмові.
Авто в хорошому стані вкладень не потребує, установлен газ но не вписан(сейчас это не обязательно), пару нюансів по лако-фарбовому, 6-ступка - їде бадьоро, ходова не стукає не гримить їде м'яко, великий багажник • датчик світла • датчик дощу • світло Bi-LED • підігрів сидінь, дзеркал, заднього скла • кондиціонер • машина обслужена, всі витратні матеріали замінені • у комплекті зимова гума на дисках З усіх питань телефонуйте в месенджери viber/whatsapp/telegram
Продам домашнє авто, стан на фото. Економічне. Встановлена 2 дінова магнітола з камерою та навігацією. 2 комплекта резини на дисках, 2 ключі, новий акумулятор. Масло поміняне
Продам надійного коника. Дизельний двигун 1.7, механіка 6 передач. Економний! Розхід по місту 7л/100. Кузов в гарному стані, не гнилий. Виглядає гарно. 17ті диски. Технічно все ок, їде гарно, набирає бадьоро. Електрика вся справна, помилок ніяких немає. Кондиціонер запралений! Ходовка не стукає, все мінялось вчасно! Салон чистий охайний. Документи в нормі. Можу скинути відео про авто на вайбер.
Продам ЗАЗ Vida 2012 року без ДТП! Пробіг 106 тис.км! Салон як новий. Технічно повністю справна - сів та поїхав! 1000км назад поміняно масла, фільтра, всі ремені та роліки, старі деталі прилагаються незнаю для чого їх зберігав) Також є новий комплект тормозних колодок які я придбав при купівлі авта а виявилось що на авто були як нові! В тому році осінью пройшла тоніровку по колу окрім лобового Стоять титанові диски 15 на літній шині - вони на фото + також є рідні штамповки 14 на зимній шин + запаска на зимній 14 та рідний домкрат! Авто вартує своїх грошей! Торг біля авто
Хороший стан авто По двигуну ніяких нарікань чи проблем Нема! Вкладень не потребує Торг біля авто Розумний
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?