Продам власний автомобіль, в хорошому стані. Газ Torelli 4 покоління. Хороша зимова резина. Повністю обслуженно. Без будь яких капітало вкладень, сів поїхав. Ходова двигун в хорошому. Кузов без корозії. Авто в ДТП не було. Рідна варта. Є незначні сліди сколи, царапити. Деталі по телефону.
У дуже хорошому стані масло не бере. З моменту привозу з-за кордону експлуатація одним господарем.
Продам достойного Опелька,без будь яких підводних каменів.Машинкою володіємо більше двох років(власник по ТП).Автомобіль пройшов велике ТО - що по техніці,що по кузову робіт ніяких не потребує(фарбувалось дві деталі-капот від сколів та водійська дверця-притертість) все інше в рідній фарбі,скло все рідне.На авто встановлено Італійське ГБО(пройшло повне ТО),але не вписане в ТП,працює без нарікань,новый АКБ.По салону все добре,максимально збережений,встановив АUX,грає добре.Всім мирного неба над головою!
Авто в хорошому технічному стані.10тис.тому замінено комплект зчеплення,вижимний,ремені,ролики.Стоїть газова установка але невписана в техпаспорт.Потрібує невеликого косметичного ремонту.Є нова зимова резина на дисках.Продаж через дію так як я знаходжусь закордоном
Продам Renault Premium 450 dxi потребує ремонту кабіни, тільки з рейсу, заводиться їздить, або продам мотор коробку передач автоматична. водій з'їхав з траси, пошкоджено кабіну бампер фари. Мотор коробка передач ходова в гарному стані. Два баки 350 л. 750 л. зареєстровані. Нові акамулятори. Торг. Решта інформації по телефону
авто в хорошому стані ,газ бенз . клімат круїз підігрів сидінь все працює фарбовано заднє праве крило ,в так вся в рідній фарбі.
Всі питання по т. ********** .Мотор ,ремні, роліки ,помпа були замінені півтора року назад ,масло в коробці,антифриз,АТФ,рідина гідропідсилювача. На зимові резині,авто постійно на ходу.,замінено газовий редуктор.Торг біля капоту.
Авто технічно в доброму стані.
Відірву від серця за 5000$ свою. Kawasaki Ninja ZX6R 2000, 600ка В такому стані не знайдете Багато чого зроблено, мотоцикл максимально освіжений наскільки це можливо, без ДТП, приїхав у 2024 з Німеччини, я перший власник в Україні. За час володіння вклав купу коштів і часу, стан сів поїхав, нічого робити не потрібно. Перебрана вилка, замінена ланцюг ГРМ+натягувач, відрегульовані клапани, карби перебрані, почищені, паливо налагоджено та синхронізовані, диски перефарбовані в бронзу із заміною сальників підшипників, новий ланцюг із зірками, новий акумулятор, перебрав зчеплення, демпфер Oлинс ориг, встановлений задній фендер під спортивний, встановлений правильний паук, супорта перебрані відремонтовані, армовані шланги хелла Мотоцикл господарський, любив і поважав. Продаю бо не можу кататись так часто як хотілося За документами чистий, переоформлюється без проблем. Мотоцикл сів поїхав, торг НЕВЕЛИКИЙ
Автомобіль в чудовому стані як по кузову так і технічно доглянутий та обслужений В авто вкладено багато часу та коштів Нова задня підвіска ,обслужені тормоза,нова рульова рейка,та ще багато іншого За більш детальною інформацією звертайтесь ********** Обовʼязкове переоформлення!!! Торг
Продам хороший автомобіль.Все працює ,ідеальний стан як на свої роки .Особисто проїхала 120 км .на одному заряді. Перший власник в Україні .Всі рідини замінені ,чистий доглянутий салон ,кондиціонер заправлений .Два комплекти коліс на дисках та зарядний пристрій .Вкладень не потребує ,сів і поїхав .
Машина робилася для себе, тому мінялося все вчасно. За період експлуатації з 22 року замінено: турбіну (дацька ніссенс), передні тормозні диски, радіатор салона (пічки), замок запалення з чіпом, основний радіатор, інтеркуллер (радіатор турбіни), вентилятор пічки, троси кпп, дмрв (оригінал сіменс), клапан тиску пального (оригінал бош), стартер, подушки двигуна, встановлено захист двигуна (кольчуга), передні стійки з підшипниками і тарілками, ричаги з шаровими, стабілізатори, колодки, гранати, рульові тяги, підшипник півосі, праву цапху, салінблоки балки, амортизатори балки, глушник, фари (передні, задні), ремінь генератора з роликами, ремінь грм з помпою, свічки накалу (дензо), магнітола і різні дрібниці. Є комплект зимової гуми 23 року в гарному стані (матадор). Акамулятор Бош, менше року. Вантажомісткість до 1 тони. Машина не димить, без іржі і рижиків. Цієї зими заводилась при - 22. Мастило і фільтра помінені на 275 тисячах, бо я єю постійно користуюсь. Купував у 22 році з пробігом 238, у 24 переоформив авто на матір, з особистих причин. Торг можливий, але біля капоту.
Авто поклеєно у матову чорну плівку, капот, дах, лючок бензобаку та ручки дверей у карбонову плівку. Технічно авто у хорошому стані, ходова без нарікань, нічого не стукає, двигун масла не бере, замінено ремінь грм та нова охолоджуюча рідина. Масло мінялось своєчасно.
Автомобіль в хорошому стані, є нюанси з кузовом, в ходу кожного дня, масла не жере.
Пишите в смс или звоните НОЛЬ ДЕВЯНОСТО-ШЕСТЬ ДВАДЦАТЬ-ЧЕТЫРЕ ДЕВЯТНАДЦАТЬ СЕМСОТ-ПЯТЬДЕСЯТ-ШЕСТЬ, номер в объявлении не правильный указан. Продаю власний автомобіль у кузові універсал. Надійна, економна та дуже практична машина «на кожен день». Я власник, дбайлива експлуатація. Автомобіль повністю в робочому стані та не потребує вкладень — «сів і поїхав». Двигун: 1.4 MPI (найнадійніший та найпростіший атмосферник у лінійці). Працює рівно, мастило не бере, підкапотний простір сухий. ГБО: 4-те покоління (вписане в техпаспорт). Обслужене, працює чітко, дуже приємна витрата пального. КПП: Механіка 5-ступенева. Розхідники: Мастило тільки Kroon-Oil, фільтри Mann. Комплектація та комфорт: Кондиціонер (Climatic) — заправлений та чудово холодить. Електрорегулювання та підігрів дзеркал. Передні електросклопідйомники. Система курсової стійкості (ASR). Мультимедіа з Bluetooth (Hands-free), USB, AUX. Чистий салон, якісні чохли. Штатний окулярник, повнорозмірна запаска. Стан: Для 2008 року стан відмінний. Колір — практичний сріблястий металік. Оптика чиста, не затерта. Машина готова до будь-яких перевірок на СТО. ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ТОРГ БІЛЯ КАПОТА Пробіг рідний Номер
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?