Продам Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT MT 2008 року. Другий власник з 2012 року. Автомобіль оснащений двигуном 1.5 CRDi, який перевірений часом і зарекомендував себе як дуже надійний. В 2025 році була заміна турбіни на нову, задніх амортизаторів, пружини, стійки стабілізатора. Авто не потребує вкладень знаходиться у відмінному технічному стані. Без ДТП. Витрати пального 4-5 л. Кого зацікавив автомобіль телефонуйте домовимось про перегляд! Допомога в продажу не цікавить.
Авто в прекрасному візуальному та технічному стані,кузов весь в оригіналі,мотор Z10XER самий економний з модельного ряду Corsa D.Мотор відрізняє наявність фірмової системи зміни геометрії впускного тракту Twinport за рахунок цього велика економія топлива.Кондиціонер заправлений,підігрів заднього вікна ,серво руль,сидіння з мікроліфтом,підкачка коліс та поноцінна запаска, в атомобілі рідний пробіг,пройдено регламентне то. Масло замінене на 149 км
Машина в гарному стані на зимовій ризині мотор коробка без зауважинь
Для свого класу прекрасна машина. Один власник . Сів і поїхав. Обігрів лобового та заднього стікла, та зеркал. Клімат контроль. Маньоврінна для міста , те що треба . По трасі теж далеко не пасе задніх Для свого класу.
Авто пригнано с Германии в сентябре 2023 года. Гаражное хранение, не бита, имеет незначительные царапины в ходе эксплуатации,
авто на боевом ходу, любите проверки ваши на любом СТО, торг присутствует. Остальная информация по телефону.
авто в робочому стані працює кожного дня на маршруті поварений пофарбований сів та поїхав
Автомобіль обслуговувався виключно на офіційному СТО, є сервісна книжка з усіма записами, оригінальний пробіг підтверджений. Автомобіль в відмінному технічному стані/..Було незначне ДТП правого крила, пофарбовано профессійно
Машина в ідеальному стані, пасажир (8+1)
Продам власне авто. Газ бензин. Газ вписаний в техпаспорт. Торг біля капоту.
Продається гольф 4 1.8 бензин , працює кожного дня, робилась ходова , підвіска, мінялось масло та розхідники, битий не був, покупцю- хороший торг, дзвоніть , домовимось. З обліку знімається.
Продам Skoda Octavia 2008 року. Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю на ходу, використовується щодня. Двигун, коробка передач та ходова працюють без зауважень. Є незначні питання по кузову, які не впливають на експлуатацію. Авто доглянуте, надійне та економне. Стоїть ГБО, але не вписано в тех. паспорт. Деталі за телефоном. Продаж від власниці з повним переоформленням.
Продам свій автомобіль 2015р випуску, ввезенний в Україну в 2019р, з-за кордону, я єдиний власник. Машина повністю робоча, повністю справна, важких грузів не возить, переважно коробки, в дтп не була, стікла всі рідні, усі фари, кнопки датчики працюють, ні одного чека не горить, ручки замки теж, є два замка, блокування машини працює і розділено окремо на салон і буду, весь у рідній фарбі, ні гнилі, ні рижиків ніде немає, є затерта фарба в результаті експлуатації, а також ум'ятина капот і крила і царапина на буді на фото усе добре видно, кондиціонер працює, стіклопідіймачі теж, також є антибукс, абс, допомога 2секунди при руху в гору, резина гарна, на фото видно, акамулятор новий. Обслуговувалась завжди вчасно, замінений цеп грм і ролики, масла не бере, не димить. заправлялась завжди на окко і вог. Продаю по необхідності більшої машини, і обов'язково з переоформлення на вас. Зроблена нова страховка. Машина дуже економна від 4до 5,5л на 100км. Фото справжні.
Лічне авто, у 2017 році придбав під відновлення з пробігом 317000. Повна реставрація кузова, перефарбував, обесшумив та зробив антікор, капітальний ремонт двигуна та ходової, встановив кондіціонер з фільтром салону. Тоді це була іграшка, до якой усі запчастини по двигуну та ходовій придбав орігінальні. ТНВД та вакумний насос відреставровані. Кожен гвинтик ставив орігінальний. Тоді реставрація коштувала близько 14000$. З того часу є усі накладні що робив, якими запчастинами та на якому пробігу. Встановлена сігналізація StarLine з GSM з дістанційним керуванням та запуском авто. Тонована плівкою Llumar. Є додатковий автоматичний підігрів антіфрізу прі температурі ніжче +6°С Все працює. Фари нові Depo з правильним відрегульованим LED світлом. Встановлен фаркоп. На седіннях файні чохли під замовлення. Автівка повністю обсугована. Двигун звичайний атмосферник. Надійна та рабоча автівка. Усі мастила по Fucsh. Змінено всі сайлентблоки, амортизатори та пружини задньої підвіски. Змінено комплект зчеплення по AISIN Проведено повне ТО Більш детальніше розповім по телефону або біля капоту.
Напівпричіп у хорошому стані. 40/20.. Осі БПВ. Сертификат ЕКМТ.
Автомобіль в доброму стані, по кузові, рамі, кабіні запитань немає. Циліндр новий, п?яти штоковий сухенький, новий акумулятор, з документами повний порядок, кого цікавить телефонуйте
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?