Продам свій автомобіль! Кожен день на ходу, нічо не гримить не стукає, салон чистий, кожна кнопка працю все світиться 10тис. Заміна грм, 2тис заміна масла в двигуні Замінені передні ричаги, сайленблоки, шарові і передні гальмівні колодки
Гараєне зберігання, використовувалась у власних цінах
Mazda 6 2007 рік • 2.0 бензин/газ Авто у хорошому стані, доглянуте, не гниле, оброблене антикором. Є кілька незначних косметичних нюансів по кузову. Днище та пороги повністю зроблені та оброблені Двигун працює відмінно, їде добре, всі витратні матеріали мінялися вчасно. Газова установка вписана в документи. Ходова у ввідміному стані, двигун та КПП у відмінному стані,нічого зайвого не стукає. На огляди за межі міста не виїжаю Ціна на обмін на 500$ більша торг біля капоту !
Є моменти по лаклкрасочному невеликі царапки, потрібно замінити салінблоки задні і задні шарові опори, стоять нові стойкі від 2.0 спорт каяба, новий радіатор, воздухан, рульові наконечнікі, новий акум, 1.5тис.км замінені масла і фільтра крім салонного, нова резина хенкок, машина вся оброблена від корозії,
Авто в доброму стані, відновлене після ДТП. На ходу ( щодня їздить). Обслужене вчасно. Двигун, кпп, ходова, гальмівна, паливна системи вкладень не потребують. Фарба рідна, однак є питання по кузову (все на фото). Є кондиціонер, передні склопідйомники, електроналаштування дзеркал, штатний парктронік, магнітола (все працює). Лінзована оптика. 2 ключа. AUX. Задні сидіння як складаються, так і знімаються повністю, дуже місткий багажник. Продаж з переоформленням.
Продам авто в хорошому стані, другий автомобіль в сім'ї, 2007р.в. Ходова та двигун у відмінному стані. Два комплекти гуми на дисках, кондиціонер, газова установка 4-го покоління, електросклопідйомник з доводчиком на 4 скла, дистанційне відкриття багажника, магнітола 2 DIN, камера заднього виду, нова страховка (2 тижні). Салон акуратний, не прокурений, продаж не терміновий.
Авто в гарному стані. Газ-бензин, кондиціонер, передні електросклопідйомники, шумоізоляція, ксенон, двигун та ходова після ремонту.
Добре авто для міста, просторе, підійде як для себе так і для роботи. По салону все в доброму стані, є підігрів сидінь підігрів,дзеркала, заднього скла, обгірів та кондиціонер працюють. Ходова, двигун, коробка працюють добре. Вчасно мінялись всі росхідники, заправляли тільки pulls95. Літня та зимня резина, стан нової. Необхідно замінити електрозамки на задніх дверях щоб закривалися і відкривались з пульта, та замінити лівий поріг на протязі року, та ще дрібниці після зимової експлуатації.
машина у гарному стані, всі розхідники поміняні, не бита, без подряпин, ходова у гарному стані, газ- бензин, коробка-автомат.
Привіт) продаю авто з чудовою комлектацією. Автомат, кліматконтроль, відкидна панорама, червона екошкіра на сидіннях. Ідеальний вибір для молодого хлопця чи вашої дружини оскільки до мене нею володіли одні жінки, то я знаю як вона їм заходить. Досить економне авто, як по заправці так і по запчастинам. Візуально стан можна бачити на фото, днище просмолене для захисту від корозії, тому там вона в хорошому стані. В технічному плані все справне, катаюсь кожний день на роботу, в 329 тис були замінені ремінь ГРМ, помпа, масло та фільтри. Авто принесло масу спогадів і вражень, особливо катання з друзями, що вилізають в панораму і ловлять вітер обличчям) Розтаватись з нею важко, але треба. Бо хочеться придбати інше прикольне авто, про яке мрію вже 5 років. Також віддам комплект літньої гуми до неї По всіх питаннях дзвоніть чи пишіть, все розкажу чи покажу. Гарного дня і мирного неба.
Авто повністю перероблено. Мотор ходова газель. На ходу Тех паспорт. Все що робив та планую розповім по телефону. Есть повне відео від початку до виїзду. Кому цікаво скину. Їде дуже добре.
Хороший сімейний автомобіль.
962455745
BMW 320d Touring 2002 року Авто технічно в доброму стані є дрібні нюанси по косметиці (ЛКП), двигун працює рівно, масло не бере, їде добре , турбіна дує чудово, ходова в ідеальному стані. Мультируль,клімат. Любе переоформлення. Всі питання по телефону.
УКЛІННО ПРОШУ ПРОЧИТАТИ УВАЖНО!!! На обмін бажано Suzuki Ignis F2!!! Машина у мене 7 років.. Нічого поганого сказати не можу. Зроблений ГУР, нові гальмівні колодки по кругу. Зроблений ремонт газового редуктора, заміна усіх форсунок. Поміняв весь комплект ГРМ, з усіма гумовими і іншими прокладками. Замінено паливний насос і фільтр палива у баку, Замінена вся система вихлопу.. Камера заднього ходу вбудована опціонально, виходить на головний монітор. Розхід, близько 10-11 літрів газу, при спокійному керуванні. По кругу встановлені посилені пружини. На новій всесезонній гумі. Підняв авто на 30 мм. Кліренс до порога 20 см. Заміна порогів, з обох сторін. З недоліків. Є нюанси по бамперах, та по шкірі водійського сидіння. На швидкість і розхід палива не впливає.)). Колишнім власником праві двері і крило замінено. Але, таку брав. Торг присутній, як у всіх нормальних людей. Бажано, ОБМІН на щось з повним приводом, до 2-х літрів.Перевага япоським автомобілям. На обмін дорожче -- 5500 $. ХОЧА, РОЗГЛЯНУ ВСЕ З ДОПЛАТОЮ В ОБИДВА БОКИ ДО 1000 $/ ********** ЯКЩО КОМУСЬ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ЦІНА, МОВЛЯВ, ЗАВИСОКА, ПРОШУ ВИБИРАТИ З ДВИГУНОМ 1,8. ТАМ ЗРОЗУМІЄТЕ РІЗНИЦЮ. АВТО ВАРТЕ ТИХ ГРОШЕЙ, ЯКІ ВКАЗАНІ. НЕ ЗГІДНІ МОЖУТЬ БУТИ ПРИ СВОЇХ ДУМКАХ. !!! ПЕРЕКУПИ-- прохання не турбувати!!! Усім бажаю гарних продаж. та приємних покупок. З повагою..
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?