????Розхід, бензин - місто 11л./трас 9л. газ м 14/т. 12 ????Бортовий компютер, люк, підігрів дзеркал, тоновані вікна. ????Подушка безпеки - водій, пасажир ????Деталі по телефону! Перекупам - не торбувати!
Автомобіль 2005 року, але купували в салоні у 2006 році. Весь час в одних руках. Ніколи не був у ДТП. Кузов жодного разу не полірували, але є видимі пошкодження від камінців внаслідок їзди. Кондиціонер працює. Встановлені ксенони, камера заднього виду з парктроніками, мультимедіа (android). Деталі за телефоном. Продаж тільки з повним переоформленням (по-дорученні не цікавить)
Продаю власне авто в чудовому стані, як технічно, так і по кузову. На багатій комплектації з підігрівом сидінь, кондиціонер добре холодить. ГБО не стояло, так як авто дуже економне, 7л. по місту 6л. по трасі. Двигун працює рівно, сухий. По щепленню питань нема. Коробка перемикає чітко. Одним словом, доглянутий автомобіль. Встановлена сигналізація. Зроблено повне ТО. Зараз стоїть нова літня гума. Нові подушки двигуна, нові амортизатори передні, новий акум, нові ремні генератора, новий ГРМ, прокладка ГБЦ, паливний фільтр, всі ридини нові. Любий вид переоформлення. Телефонуйте відповім на всі питання. Заводиться з пів обороту. Нюанси: переднє скло тріщина, знос фарби від віку
Авто в гарному стані , ходова частина перебрана,стоїть ГБО 4 покоління,обс , грм поміняний , кузов кап ремонт повністю перекрашений обезшумлений і задутий.Всі питання по телефону , продажа не териінова.
Питання по телефону.
пасажирський автобус 18 місць, в салоні є автономний обігрівач, кузов живий, але потребує косметики двигун і ходова в хорошому стані. нові турбіна, зчеплення, передні стійки
Є комплект хорошої зимньої резини
Опель астра h 1.7 дизель 2004 год без вложений расход топлива 5.5 литра
Автомобіль пригнано зі США в жовтні 2021р. В Україні майже не їздила. Є Carfax з повною історією обслуговування, за потреби можу вислати. Авто потребує ремонту тому ціна невисока. Потрібно покрасити подряпини з боків та капот. По ходовій: поміняти передній лівий шрус, пильник, сайленблоки верхніх задніх ричагів розвальні(правий, лівий), подушки редуктора заднього мосту (3шт), ремонт задній лівий супорт. Потрібно обробити днище від ржавчини. Автомобіль у нормальному стані, сімейний кросовер, відмінна прохідність, повний привід, двигун та акпп без проблем, салон просторий. Хороша трансформація салону, сидіння складаються і виходить величезний багажник (можна лягти на повний зріст). Зручні сидіння, гарна посадка – все під рукою. Непогана штатна акустика є сабвуфер. Мотор 2.4 дуже еластичний. Хороший пластик салону не маркий відмінно миється і відмінне рішення - гумова підлога. Оригінальний вигляд авто не залишить нікого байдужим. Для ЗСУ буде дешевше Телефонуйте чи пишіть на вайбер, в чаті сайту не зможу своєчасно відповісти
Фіат добло 1.9. мультиджет. В чудовому стані. Потребує лиш часткової підкраски кузову. Мотор з пробігом 430 тис. Масла не бере. Маховик, щеплення нове. Ходова надійна. Замінено фільтри, масло. Два комплекти резини, зима, літо на дисках. Викрутити чотири болти, зняти сидіння і з пасажирського - грузовий варіант. Термінова продаж !!!.Виїзд за кордон.!!!. Рекомендую військовим на евакуацію бійців. Вірою і правдою послужила мені послужить і надалі !!!
Машина в хорошому стані.По кузові є деякі нюанси.
Продам власне авто. Власник з 04.11.2021. Ремінь ГРМ, помпу та фазорегулятор замінено на 215 000 км. пробігу. Мастило змінювалось кожні 10 000 км. Нові задні гальмівні колодки. Поліс ОСЦПВ дійсний до 02.10.2026 включно. По кузову нічого не шпакльовано і не фарбовано, гарна комплектація. Оформлення через ДІЮ!
Продається Ford Fusion 2011, двигун 1.4л, газова установка. Було незначне ДТП: пошкодженне переднє ліве крило,незначне пошкодження лівих передніх дверей. У комплекті домкрат,ключ до домкрата,запасне колесо(докатка) та нове крило під заміну. Машина в хорошому технічному стані, сів поїхав. Машина повністю на ходу. За деталями, звертайтесь!
Автомобіль в доброму технічному та візуальному стані. Два комплекти резини та клюів. Незначний недолік на лівій арці. Авто без корозії. Незначний торг біля авто!
Авто в збереженому стані. Автомат працює без проблем. Мотор та ходова все супер. Ніяких помилок немає. Кузов без гнилі та дир. Авто не бите. Навіть лобове скло ще оригінальне. Кондиціонер працює. Є парктронік. Хороша магнітола з передньою та задньою камерами. Авто варте уваги.
Продам свій автомобіль Audi A6 C5 Avant 1.8 t 2001 року (180 кінських сил). Автомобіль дуже комфортний і динамічний. Ремінь грм був замінений 18 тисяч тому Масла фільтра 2 тисячі тому По ходовій все добре Круїз працює підігріви і кондюк теж По кузову один підкрас передне крило без шпаклівки
Продаю авто в нормальному стані на свій вік. По авто – мотор працює без нарікань , коробка не пинається, переключає плавно. Перебрана ходова. Зроблене Т.О. По електроніці : підігрів сидінь , електро-регулювання передніх сидінь, дзеркал, 4 скло-підйомника , встановлений газ 4 покоління. Тільки повне переоформлення . За питаннями звертайтесь в приватні повідомлення або за номером телефону .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?