Продам Hyundai Sonata 2008 рік, 2.0 бензин, 232000 км, авто повністю обслужене, заміна ГРМ була 189000 км, гарна комплектація, нова зимова гума.
10 тисяч тому був відкапітплений двигун. детальніше по телефону
Причіп PANAV NV35 (1998 р.) ? Технічний стан: усі вузли та агрегати працюють справно. ? Документи: у повному порядку, готовий до переоформлення. ?? Комплектація: повний комплект. ? Ціна: 5 500 $ Причіп надійний, у робочому стані — готовий до використання без додаткових вкладень.Пройдений техогляд.
Бмв е39 в гарному стані, мотор коробка все працює, кожна кнопка в салоні працює, андроїд магнітола з карплей, , перетянуте кермо в шкіру та стеля в алькантару, нова ходова перед та зад, нові стійки амортизаторів, задня пневмопідвіска, за всіми питаннями пишіть у телеграм, ватсапп та дзвоніть. Можливий обмін на бмв е83, е90, е92
Продам Renault Megane 2.0л. Газ/бензин 2004 р.в. Авто купував для себе саме з 2-літровим мотором. Перший власник в Україні. По авто багато чого зробив... Починаючи від капітального ремонту двигуна, до заміни стелі (перетягнули як із заводу) Так само замінено: Помпа та ГРМ, всі витратні матеріали (свічки прокладки, вкладиші) розширювальний бачок ОЖ, ремені та ролики, в тому числі і газова магістраль. Замінено всі радіатори, 3 тижні тому встановлено новий АКБ. 5-7 тис. тому замінено ходовку перед - нові амортизатори - оригінал з пакетом "погані дороги", ориг. опорників та ориг. підшипників... Так само по колу замінені на ориг. всі сайлентблоки передка та задньої балки. По електриці замінив косу задньої кришки (хворе місце), встановлено програвач Kenwood та передні динаміки EDGE. Так само в головному світлі стоїть хороше Led освітлення з гарантією, в протитуманках теж Led. Світло виставляли на стенді у офіційних дилерів. Пів року тому натягнули стелю. Машина продається на хромованих R17 дисках. Машина на продаж НЕ готувалася. Є сліди експлуатації... В деяких місцях точково нанесли лак (на швидкість не впливає). Загалом працює кожна кнопка, від дотягування вікон до обігріву сидінь. Продаж не поспішний, скоріше вимушений через сімейні обставини... Чекаю на вас на угоді)
Комплектація Ghia максимальна для даного двигуна,має повний електропакет, датчик дощу. Кондиціонер. Сигналізація. Акустика: планшет. Ближнє світло Led. Замінено комплект щеплення та маховик LUK. Замінено моторний цеп. Зимова та літня гума.
на мій погляд дуже стильне авто.
Продаю авто в чудовому стані. Було пригнано із Нідерландів, в Україні єдиний власник. Все працює в нормі. Дуже економна, як по місту так і на трасі. Досить швидка, хоч і невеликий двигун. Зручний багажник, задні стільці складаються, якщо треба в багажник щось габаритне покласти. Нова зимня резина йде у комплекті. В серпні місяці були поміняні фільтра та масло. А також замінили радіатор. Кондиціонер працює в нормі. Дарина: 09******34 Машину можна оглянути в Бердичеві або в Чуднові
Авто в стані сів та поїхав . По техніці питань нема . По кузову , є моменти , але не значні . 2 літровий двигун . Коробка в відмінному стані , не одного натяку на пінки. 150 л.с . Авто в мене 5 років , Т.О робилось вчасно , ходова повністю перебрана . Повністю кинута проводка під саб буфер + акустичний предохронитель ( кому цікаво ) . Знаходиться в селі Максимівка . Бог район Питання за телефоном , торг біля капота Перегляну варіанти як зі своєю так і з вашою доплатою ( приоритет універсал - механіка ) , але разглядаю усі
авто в гарному стані,не бите не крашене один господарь в2022р. пригнано з германії
Продається власний авто, який дарує емоції. Таке авто тільки одне в Сумах, дуже економне. По техніці все ок, багато чого зроблено. За більш детальною інформацією пишіть, звоніть. Можливий торг біля авто.
Якщо не додзвонилися , спробуйте в WhatsApp
машина в ідеальному стані, коробка автомат. пробіг 75 тис. км. гаражне зберігання, магнітола рідна, склопідйомники, кондиціонер. не бита, не фарбована. витрата палива по трасі 6 літрів, по місту 7-7.5 літрів. гідропідсилювач керма, в ідеальному стані.
Авто потребує невеликих вкладень, детально по телефону або в чат, по куову нарікань нема, на всі інші питання дзвоніть
Машина моя особиста, у дуже хорошому стані. Повністю обслужена. Всі витратні матеріали замінено. Паливна система вся робилася і турбіна мінялася. Двигун, D4D витрата палива приємна 6 літрів по місту, це дизель. Телефонуйте, пишіть. Розумний торг доречний. З дурними пропозиціями за 3500 не турбуйте.
Автомобіль у хорошому стані. Не потребує вкладень. Телефонуйте для отримання більш детальної інформації.
авто у доброму стані, двигун 105 коней,зроблена діагностика паливної,чистий салон,кондіционер працею.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?