Продам Фольксваген Джета в хорошому стані, все замінено, їздить добре, торг доречний.
сімейне авто багато чого поміняно по перше помінняне щеплення 3000т. назат. масла, грм, натяжні ролики замінені 6000т назат. Машина обслужена
За додатковою інформацією звертатися за номером **********
Автомобіль в чудовому стані, підігрів та вентиляція сидінь, підігрів дзеркал, кондиціонер, бортовий комп'ютер, мультируль, сервісна книжка, салон у відмінному стані, резина чудова, подробиці за телефоном.**********
Авто пригнано у 2017 році, мінімальні пошкодження,
Продається потужне, динамічне авто у гарному стані. Гаражне зберігання. Наявна майже нова зимова гума на залізних дисках. В ДТП не була. Торг біля машини. Авто площадкам прохання не торбувати. Реальному покупцю торг.
Продаю своє авто. Один власник в Україні. В користуванні у мене вже 3,5 роки. Загалом машина в хорошому стані, за цей час особливих проблем не було . До двигуна ніхто не ліз, мотор надійний, безпроблемний, масла не бере. Коробка шестиступка. По кузову: іржі та «рижиків» немає, кузов оцинкований, є лише незначні подряпини. Салон у хорошому стані, охайний. Авто щодня на ходу, жодного разу не підводило. Можливий торг . Телефонуйте або пишіть — відповім на всі запитання
Автомобіль без пробігу по Україні, пригнаний з Чехії. Після придбання замінено оливу та фільтри, придбано та встановлено акумулятор, після чого проїхав 300км. Всю зиму стояв в гаражі, солі не бачив. Все працює, все ціле, по автомобілю немає взагалі ніяких питань. Просторий салон та велике багажне відділення. Причина продажу - відразу після придбання помер власник, немає кому їздити на цьому автомобілі. Автомобіль продається з обов'язковим переоформленням на нового власника
авто в ідеальному стані, повністю обслужене , вкладень не потребує, розвідники всі замінені .
Продам власний автомобіль Ford Fiesta ST 195 к.с, вартуючий уваги для поціновувачів спортивної їзди та просто інтенсивної. Модель ST ( покоління MK6) не варто порівняти зі звичайними 1.2 - 1.4 бензиновими версіями. Зроблено багато вкладень і доопрацювань. Двигун 2.0 Duratec ST, динамічний, чіпований під високооктановий бензин, 195 к.с. Працює рівно, оливу не бере. Заливаю якісну 5W50! Двигун зроблений і доопрацьований якісно (подробиці можу повідомити телефоном). Є комплект ГБО, який можу установити або віддати так. Ходова та підвіска в нормі (але бажано ревізія переднього супорта). Підвіска McPherson спереду та підсилена напівтверда балка ззаду та стандартні спортивні налаштування як для ST. Стоять газо-масляні амортизатори, віддам також газові аморти. Авто на легкосплавних дисках R17 на літній гумі. Віддам комплект гарної зимової гуми на 17. Також віддам комплект коліс R15 з 2-ма комплектами шин у гарному стані, зима і літо. Віддам також прямо точний вихлоп. Комплектація автомобіля гарна: додаткове Led світло, клімат контроль, ЖК магнітола, склопідйомники. Якісна тонувальна плівка по колу, стеля і стійки - чорна алькантара. Сидіння спортивні ST, шкіряні, зручні, з гарними боковими підтримками. Спортивне кермо. Автомобіль вартий уваги, у який вкладено багато ресурсів та сил, по ціні, яка далеко не співрозмірна вкладеним в нього коштам! Переоформлення або доручення на короткий термін. З приводу додаткових питань звертайтеся за телефоном. Можливий торг при огляді.
Комплектація: вібро, шумоізоляція салону авто,електросклопідйомники, електропідігрів передніх сидінь,автомагнітола CD,UCB,********** динаміків), сигналізація зі зворотнім зв?язком,збільшений кліренс. Друге авто в сім?ї для поїздок за місто, в ралі/дакар участі не приймало).
Машина в хорошому стані, сів - поїхав. Повністю обслугована. Інші питання по телефону.
Доглянуте сімейне авто, 1,6 бензин, клімат і круїз контроль, ,4 електро склопідйомники, 2 ключа-карти, Електро підігрів двигуна (норвежський варіант) На останньому фото нюансик Всі додаткові питання за телефоном або в ПП.
Нормальний стан. Деталі за телефоном
Продаю Yamaha Fazer 600S — свій, доглянутий мотоцикл Мот у мене вже 4,5 роки — купував для себе, не для перепродажу. Завжди вчасно обслуговував, нічого не запускав, усе робилося з душею. ? Що зроблено у цьому сезоні: – нова резина – перебрана вилка – свіже масло – замінені всі фільтри – нові цеп і зірки – є страховка – документи повністю в порядку, я перший власник в Україні Пробіг: 46 000 км — чесний, нічого не крутив. Мотор працює чітко, без сторонніх звуків. Їде м’яко, впевнено. Мотоцикл повністю готовий до сезону — сів і поїхав. Ідеально підійде як для міста, так і для траси. Ціна — адекватна, але якщо приїдеш подивитись — можемо поговорити. ? Пиши, дзвони — відповім на все.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?