Продам гідний автомобіль, витрата радує, стан хороший! Телефонуйте, все розповім, покажу! звоните на номер
Рульова рейка після ремонту,передні пружини замінині,генератор після ремонту ходова доглянута короче решту не пам’ятаю,за машиною доглядаємо дві пари ковриків.Хто мав Тойоту зрозуміє,купивши її вже не бухаю із кентами на сервісі ?До продажу не готую їздить дружина, причина продажу треба автомат типу Пріуса і тепер тільки Тойота!!! Тел
авто в гарному технічному стані, двигун масла не бере, 2 тис. назад замінений ремінь ГРМ, масло, фільтра, зроблена ходова, не гримить не стукає. Встановлений захист двигуна та КПП. Новий АКБ. Працюють всі кнопки. Клімат контроль працює ідеально. Авто моє, любе оформлення.
Honda Civik 2008 рік Двигун 1.8л 140 к.с. Коробка автомат Привід передній Бензин Пробіг 220тис. км Продам своє авто у гарній комплектації. Заводська тоніровка, тітанові диски, підігрів дзеркал, електро регулювання дзеркал, електро підігрів передніх сидінь, парктронік задній, люк криши, мульті кермо, клімат контроль, круїз контроль, центральний замок, сигналізація StarLine A63. Двигун та коробка без зауважень. Є питання по кузову - незначні царапини та вм'ятини. Ціна 6 900 дол. або 6100 євро +********** Або вайбер, вацап +**********
Машина в хорошому стані ,стоіть газ вписаний тех паспорті два ключі комплект земи охайний салон
Пройдено ТО, замінено всі витратні матеріали. Стан нового автомобіля, гаражне зберігання, сів і поїхав. Третій власник, тільки по документах, машина залишилася в тих же руках. Причина продажу і всі питання відповім по телефону.
Авто обслужено, сiдай i ідь, є чохли, майже повн бак ! до заміни масла 9тис. нова зимова гума, є легкосплавні диски на 17, свіжа страховка!
Продам власне авто в гарному стані . По машині нічого робити не потрібно, вся в рідніи? фарбі без підкрасів. Стоі?ть нова резина зима . Був замінении? новии? акумулятор два місяці тому. Вся ходова перебрана , Стоі?ть гарна музика? машина максимальноі? комплектаціі?,двух зонии? клімат заправлянии?, вся електрика працює, нова резина на 16 дісках Для сім’і? гарне надіи?не авто ?хто купе не пожалкує.
Продам Шкоду Октавіа Тур в гарному стані, по мотору та коробці проблем немає, ходова зроблена немає ні стуку ні скрипу, Акумулятор новий. Салон не прокуренний, сидіння не рвані. Авто в рідній фарбі. Стоїть газ 4 покоління. по електриці все працює. С документами все добре, любе переоформлення. В приорітеті обмін на Мерседес Спрінтер в довгій базі.
Чудовий 7 місний авто, обслужене та зроблене ТО. На СМС не відповідаю, телефонуйте.
Дуже гарна автівка доглянута кожні 10 тис робиться ТО 3 тис назад останнє масло усі фільтра поміняні,масло кпп,задні передні колодки,цепка ролікі ремні гарно та стильно виглядає нова ризина акб ходова зроблена є сервісна книга машинка як нова салон дуже просторий як новий ,мотор та ходова TOYOTA Corola дуже гарна музика infiniti саб уселок передні задні колонки грає даже достойно два роки володію жодного разу не підводила все робе ошибок немає розробку цієї автівки робил завод Hyundai кто купить буде задоволений гарантую!
Надійний,компактний,економний,, всюдохід,,стекла рідні,резина нова • Подробиці по тел.
Коробка автомат, працює без нарікань. По мотору також без питань Авто в ходу кожного дня. Будь яке оформлення. Я власник. Кондиціонер, лінзи, ксенон, сигналізація, електро дзеркала с підігрівом, мультикермо, задній парктронік, Електро підсилювач керма, непогана музика. Є питання телефонуйте. Встановлене та вписане гбо. Витрата 11 літрів в змішаному циклі. Кузов без дір і іржі. Без торгу
У хорошому стані. Їде впевнено і довезе куди завгодно. Споживає мало. 6-7 місто. 5-5.5 траса. Взимку до 8л. Кондиціонер працює. Пічка гріє. Підігрів заднього скла, бокових дзеркал і заднього скла є, і сидінь передніх. Електропакет передній, ззаду ручка. Олія не їсть. Заміна кожні 7-8 тисяч (10w40). Є сколи та подряпини незначні, не полірувалася. Перефарбовувався капот, оскільки через мухобійку йому прийшла торба і ляда, оскільки знизу облущилася фарба, і минулий власник міняв ліве крило на оригінальне (фарбовано повторно). Скло все рідні, кузов у рідній фарбі. З нюансів: потрібно замінити гідрокомпенсатори. Звучать 'тррр' під час їзди. Решта з техніки в повному порядку, ходова ціла. Сів і поїхав. Володію майже два роки - пригод не було, з пункту А до пункту Б - без проблем. Довгі кілометражі по Україні пройдені відмінно. Стеля перешита минулого року. Лобове тоноване. Вітровики є. Фари відполіровані та в плівці, стоять міні лінзи лед і лед в туманках. Торг мінімальний.
опис відсутній
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?