Автомобіль в робочому стані.Всі деталі за телефоном
Автомобіль куплено в оф.ділера Арма Моторс Україна. Адаптовано для українського ринку, збільшено кліренс і на заводі підготовлено під встановлення ГБО. Я єдиний власник. До 2022 стояв в теплому гаражі. Останні 55000 км пробіг по Європі. Є зауваження по косметичному вигляду авто. Додаткові фото і відео надам додатково через Гугл Диск. Торг біля автомобіля. Автомобіль знаходиться у м. Славутич.
Тонірован центральний замок адаптивний біксенон датчік світла та дощу клімат звоніть все розкажу торг є ева ковріки
машина в хорошому технічному стані, всі недоліки видно на фото, приїжджайте дивіться, торг біля капоту. в подарунок зимня гума на залізних дисках, газ офіційно. вписаний. дзвонити та писати на телеграм, вотцап. Продаж у зв'язку із тим що потрібне дизельне авто)
Авто в доброму стані,сів і поїхав робити нічого не потрібно
Авто в хорошому стані, у мене з 2016 року,технічно без зауважень, ГБО 4 покоління вписане в тех паспорт, кондиціонер, підігріви сидінь, докатка. Любий вид переоформлення, деталі за телефоном.
Продам, пасат. В дуже гарному стані, свій сімейний Німець.Дуже вмісткий та надійний все працює жодних нарікань.АВТО БУДЕТЕ ЗАДОВОЛЕНІ.
Машина повністю обслугована — вкладень не потребує! Щойно зроблено ходову частину — все в ідеальному стані. Встановлено нові стильні чохли на сидіння — салон виглядає акуратно і свіжо. Сів і поїхав!
Продам машину в гарному стані .сів поїхав ,в цьому році поварена і покрашена ,обслуговувалась на сто все працює.замінені масла фільтра.я друга власниця в Україні.за подробицями звертатись
добре авто . підійде для сім'ї чи бізнесу .економично.пройдено то. обмін на Опель чи Ніссан
Вкладень не потребує
Продаю своє авто,яким володію 15 років.В гарному технічному стані. Не бите,повністю обслужене.На пробігу 270 т.поміняний ланцюг ГРМ,компресор та радіатор кондиціонера.Пів року назад замінено щеплення (диск,корзина та маховик-все LuK).
продам авто на повному ходу цікаве обмін на бус пас моя доплата
Резина Нова,АКБ 24,обслуживался на ТО
продам машину у гарному стані.сив та поїхав
Мастила та фільтри замінені 3000 км тому. У наявності два ключі. Кондиціонер працює, холодить. З 2022 року автомобіль в одних руках. Замінено щеплення, втулки стабілізатора, сальники полуосі, масло в коробці, замінено подушки двигуна. Комплектація: - електропакет - ел. регулювання дзеркал - датчик світла та дощу - кондиціонер та інш...
Фари броньованi плiвкою. Газ вписан в тех. паспорт. 2 ключi. В крупних ДТП не був. Повнiстю крашенi бампера та праве передне крило. Зараз на добрiй зимовiй гумi. Мае гарну лiтню. Ходова повнiстю зроблена. Масло та пазки на двигунi замiненi. Я власник авто з 2015 року.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?