Авто в хороше состоянии номер для связи:
Деталі по телефонулодимир
Чисте,доглянуте авто,непошкоджене по кузову. Без ржавчини, так як не ржавіє( оцинковане) тому і люблять цю модель. Рідна фарба. Салон в ідеальному стані, оптика рідна, двигун 1.6- дуже надійний.
Пів року тому замінено фазник, ланцюг, масляні ковпачки. Місяць тому замінені всі масла, задні гальмівні диски та колодки
Лімітована версія Шкоди «Laurin&Klement». Повний фул комплектації: електро сидіння з пам’ятаю сидінь,та підігрівом сидінь, клімат контроль, електро дзеркала та склопідйомники, інтерфейс повного механізму машини, електро Люк, ABS, EDS, 4 подушок безпеки, мультимедійна панель. Газ/Бензин (газове обладнення 4 покоління). Аценкований кузов. Бортовий комп’ютер повних систем машини. Недоліки: тріснуте лобове скло, потребує ремонту водійське крісло (обшивка крісла), не вписане газове обладнення у техпаспорт (но є всі документи по офіційному сервісу , де встановлено). Зроблений Капремонт двигуна на 350 тис пробігу. Обслуговування машини було регулярно та вчасно. Технічно машина в ідеальному стані як ходова так і под копотом. Машина в орегіналі.
Автомобіль у відмінному стані, дуже доглянутий, все працює, вкладень не потребує. Кондиціонер працює. Універсальний, економний , зручний для їзди як по місту так і по трасі, комфортний та надійний. Комплект зимової гуми в подарунок!
Власник. Всі питання за телефоном. Лише переоформлення. Вантажний фургон.
Продам власний автомобіль Renault Megane III 2011 рік 1.5 dCi дизель, 5-ступенева механічна КПП Пробіг 250 000 км Економний та надійний автомобіль у хорошому стані. По технічній частині: • ГРМ замінений 20 тис. км тому • замінено комплект зчеплення • замінено масло в КПП • перебрана ходова • замінені технічні рідини • двигун працює рівно, масло не споживає • турбіна та форсунки працюють без нарікань • автомобіль не димить Екологія на місці, нічого не вирізалось. Система працює штатно, регенерація проходить при відповідних умовах експлуатації. Комплектація: • двозонний клімат-контроль • круїз-контроль • підігрів передніх сидінь • електрорегулювання та підігрів дзеркал • підігрів заднього скла • датчик дощу • електросклопідйомники • омивач заднього скла Салон охайний, кермо та сидіння не затерті. Авто на зимовій гумі (2 сезони). Є косметичні підкраси по кузову. Огляд у зручний час, можливий будь-який огляд на СТО.
Ідеальне авто, як для першого авто або на кожен день. Самий надійний 1.6 бензиновий двигун в парі з звичайним автоматом (гідротрансформатор).Газ 4 покоління,вписан в т.п.Кузов цілий,абсолютно без нюансів.Без ДТП.Все скло рідне.Технічно без зауважень. Вся обслугована.Їде ідеально.Двигун та коробка без нарікань. Гарна комплектація з працюючим кондиціонером.Круїз контроль,підігріви сидінь.Додатково встановлена камера заднього огляду,парктроніки та відео реєстратор. Салон доглянутий. Гума літня.Переоформлення або доручення.
Авто на повному ходу багато чого зроблено всі питання по телефону.
Доброго дня машинка обслужена всі ремені + всі рідини мінялися вчасно Були замінені тормозні диски колодки хорошого бренда Походові замінено два ричага Була замововілене дно Затонована була мною лобове термалка Замінив свічі по оригіналу Стоять оригінальні титани
Свіжопригнаний, без пробігу по Україні. Двигун 1.6 MPI, працює без зауважень. Салон в збереженому стані. Два ключа, сервісна книжка. Кузов без корозії. Авто вкладень не потребує.
Авто в хорошому стані, встановлені задні парктроніки, камера заднього виду, також карплей, зроблена підсвітка в салоні. масло та фільтра мінялися регулярно за пробігом. присутня сервісна книжка і вся необхідна документація. авто маневрене, їде плавно і дуже приємно запрошую до контакту, бажано через чат на авторіа, у разі питань
Авто в гарному стані. Багато чого зробилось . Без вложень. Кожного дня на ходу Є незначні нюанси по кузову Дрібні рижики і царапини
Продам AUDI A4 Sline надійний старичок на моторі 1.8 т . На авто коштів не жалкував , їздив я і інколи жінка . Все ТО робилось вчасно! Всі чеки про обслуговування є , кому цікаво покажу розкажу . Із останнього міняв свічки ( перша свічка почала пробивать ) замінив всі , і змінив паливний насос в бакові . І 2 чи 3 місяця промивав всю систему охолодження + заміна антифриза. Машинка в непоганій комплектації , із приємного регулювання сидіння електро , пам’ять сидіння, встановленно 10 динаміків і 1 штатний самбуфер ( гра гучно і якісно) , гарне дороге світло , передня гума (зима ) нова 95% протектору , в багажнику все як з заводу все оригінальне , навіть запаска рідна 100% протектору , авто ніде не гниле рижиків немає ЗБЕРЕЖЕННЕ АВТО . Авто 80% стояло в сухому гаражі , салон в дорогих чохлах . По мотору , коробкі питань взагалі немає , все справне . Хто шукає живий , надійний авто , пишіть , телефонуйте. ПРОЗЬБА ! З ПИТАННЯМИ ЗА 5000$ заберу НЕ ПИСАТЬ І НЕ ДЗВОНИТЬ . Я власник ато на мені ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ !
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?