Авто у заводському фарбуванні, все скло рідне, кузов без гнилі та іржі. Жоден болт не крутився. Виглядає відмінно. Красивий колір Platinum Gray. Технічно відмінна, ходова/двигун у відмінному стані. Салон доглянутий, сидіння в чохлах. Встановлено газ 4 покоління. Сидіння трансформер, задні сидіння зняти можна за 30 секунд. Гаражне зберігання. Мотор звичайний 1.6 МПІ. Світло ксенон. Оформлення будь-яке.
Продаю власне авто. Газ не встановлено і не було. Технічно без проблем. 2 тис км тому замінено щеплення, замінені підшипники первинного та вторинного валів. Масло від заміни до заміни. Є проблеми по кузову, на фото видно. За детальною інформацією - телфонуйте. Прохання телефонувати до 22:00
Продаж катка belle tdx 650 з ПДВ, вібрація на два вали, привезений з Франції практично новий, напрацювання за весь період у Франції 300 - 500 мотогодин в Україну прибув з 02.02.2026 року . Хороший надійний дизельний двигун янмар, має бае на воду для зрошення валів водою
Продаю власний автомобіль, який був придбаний у 2008 році в офіційному автосалоні міста Києва, не перебував в інших руках, у дорожньо - транспортних пригодах участі не брав та підтримувався впродовж усього часу в належному стані. Двигун обʼємом 1.9 л. є найкращим серед дизельних турбодвигунів через своєю економічність, чудову тяговитість та великий запас ресурсу. Своєчасне обслуговування автомобіля зберегло двигун в робочому стані без потреби у теперішньому капітальному ремонті. Через великий термін експлуатації появились питання по кузову, для усунення яких передбачена знижка від зазначеної вартості. Проведено заміну мастила, рідин, фільтрів, встановлено літню гуму на литих дисках є зимова - на металевих. Два комплекти ключів,центральний замок, сигналізація. Усі інші відповіді по автомобілю надам по телефону або при огляді.
Автомобіль в хорошому стані вкладень ніяких не потребує детальніше про авто за номером телефонуксана.
Машина в гарному стані як на свій рік,не димить їде гарно,коробка та мотор у відмінному стані,ходова робить тихо,салон сидить чохли спереду та заді,самі сідушки ткань,музика перед зад,в багажнику заводський підсилювач та саб працює гарно,кондиціонер дує холодом,тільки заправив фріон,заміна масла була декілька днів назад,фільтр також та фільтр салона
Продам авто в хорошому стані не фарбоване не було ДТП. Є фаркоп.
Продаю свій Seat Leon 2011, 1.2 Turbo. Чесно кажучи, машина стала для мене приємним відкриттям. Дуже економічна, зручна і проста в обслуговуванні. Більшість часу їздила по Києву, переважно по центру, бо і живу, і працюю поруч. Завжди зберігалась у закритому паркінгу. Авто пригнане з Європи, має гарну комплектацію: сенсорний екран, мультируль, Bluetooth, багато електронних систем. За відчуттями дуже схожа на Golf по комфорту і керуванню. Для свого класу машина приємно “нафарширована”, і багато хто дивується, коли бачить її оснащення. У ремонті недорога, надійна і не створює зайвих клопотів. Це та машина, про яку я шкодую, що вона не була моєю першою. Причина продажу проста: дівчина теж хоче їздити, але на механіці не вміє, тому плануємо брати авто з автоматичною коробкою. Буду радий передати її людині, яка так само кайфуватиме від цієї машини, як і я.
Вітаю, продаю BMW e46, рестайлінг, машинка варта уваги, на хорошій комплектації, по автомобілю нарікань немає, по салону працює кожна кнопочка, ручнік, мультикермо, магнітола. По кузову, немає іржі, дно автомобіля в гарному стані, також присутнє по дну - захист. Автомат перемикає добре теж без питань, мотор працює рівно. Газове обладнання- вписане. Переоформлення, я власник.
Жужик на повному бойовому ходу. Їздить щодня. Не гримить, не стукає. Газу не бачив. Розхід по місту приємний. Економне авто яке варте уваги.
Прошу площадки і перекупів не витрачайте мій і свій час реальному покупцю торг. Всі питання які цікавлять с 9.00- 20.00 будь який месседжер або телефонуйте. Причина продажу купив авто вищого класу. По авто, реальний росход в місті в середньому 7 л. Бензину, газ навіть не встановлював не має сенсу, авто працювало тільки на бензину. Авто доглянуте хоч і є не значні сліди експлуатації. Також хочу відмітити великий в місткий багажник 500 л. Кузов оцинкований!
Opel Astra H GTC Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані. Регулярно обслуговувався, без ДТП, вкладень не потребує. Встановлено та вписано газ (ГБО), є два ключі, спортивний режим, новий акумулятор ( ще на гарантії) і нова гума. Салон чистий і доглянутий. Продаж від власника, перевірка на будь-якому СТО вітається.
Nissan Leaf 2015 (24 kWh) Електромобіль у чудовому технічному стані, повністю обслужений та готовий до експлуатації. ? Батарея: 24 кВт·год 100–130 км залежно від стилю їзди) ? Коробка: автомат (електропривід) ? Пробіг: 137714 км ? Привід: передній ? Колір: Червоний ? Особливості: Економічний – зарядка від звичайної розетки або швидкої CHAdeMO Режими D/B (з посиленою рекуперацією) Клімат-контроль, підігріви сидінь і керма, круїз-контроль Камера заднього виду, мультимедіа з Bluetooth Безключовий доступ і старт Легкосплавні диски R17, якісна музика ? Стан авто: Чистий, доглянутий та не прокурений салон Сидіння та стеля – білий велюр, сидіння закриті чохлами Вчасно проведене обслуговування Є кілька дрібних подряпин на передньому та задньому бампері (видно на фото) Хороші шини, вся електроніка працює справно ? Ідеально підходить для міста — заряджаєш вночі та економиш на паливі. Сподобалося авто? Маєш запитання — пиши або дзвони (телефон, Viber, Telegram).
Продається Mercedes-Benz W210 2001 року! Авто технічно доглянуте, повністю справне, стан сів та поїхав куди завгодно! Мотор працює рівно, масла не бере, без зайвих звуків та взагалі будь яких проблем! По коробці питань немає, працює без нарікань. Всі передачі плавні, без ривків та пинків, по усім стандартам німецького комфорту! Ходовка міцна, зайвих звуків немає, відпрацьовує чудово. Машина не їде, а пливе! Є нюанси по кузову, але це стандарт для такого цих років, можна легко виправити Салон охайний, доглянутий. Шкіра в нормальному стані, усі кнопки працюють, окрім задньої шторки. Наразі авто повністю обслужене, вкладень не потребує. Продаю тому що вже придбав інше авто, це наразі зберігається в гаражі! Пишіть та телефонуйте в будь-який час, перевірки на будь-якому зручному для вас СТО.
З продажем не поспішаю. Бажаю всім вдалих покупок та продаж )
Авто в хорошому стані сів поїхав нічого робити не треба форсунки поміняні сцепление поміняно ходова в отличном состоянии
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?