Автівка повністью справна по технічному стану. Двигун відкапіталений. По кузову є сліди єкплуатаціі,подряпини,іржа. Уся в родній красці. Продаю бо не їжджу.
Стан дуже добрий питань немає. Салон завжди в чохлах. З мінусів трохи пошкарябаний передній бампер. Так все робе без нарікань . Кондиціонер робе. Автобізмесменів велике прохання не турбувати!!!!!
Авто в хорошому стані Перший власник Усі дет в приват
Епіка 2010р.авто в доброму стані! зв'язок через вайбер. Можливий обмін
Авто в хорошому стані,вкладень не потребує,детальніше по телефону Назар
гарна машина торг біля копоту кап ремонт двигателя
Власник всі деталі по телефону гарний стан на свої роки варте уваги
Мот у відмінному стані. Замінені зірки, гальмівна рідина та тосол. Встановлено турингове скло та захист двигуна. Піднято кермо для більш комфортної посадки. Нові гальмівні колодки. До сезону повністю готовий. Усі питання по телефону.
авто в гарному, збереженому стані!немає навіть натяку на іржу чи дефекти.Перебрана,поміняна ходова, передні,задні стійки,тільки фірма!Сидіння накриті чохлами,так що салон також в нормі.Гаражне зберігання та догляд як за дитиною.Тонована,камера заднього бачення, нова магнітола,ц/з,2 комплекти гуми на дисках зима,літо майже нові,
Форд в чудовому стані. З моменту пригону із Німеччини знаходиться в одних руках. Якісне та вчасне обслуговування. Двигун без жодних проблем, масла взагалі не бере, економний та динамічний. Кондиціонер працює і холодить відмінно. Коробка без зауважень, ходова повністю перебрана. По кузову немає гнилі, сколів та царапин, для своїх років у чудовому стані. Салон відповідає фото, збережений. Два комплекти ковриків, якісне тонування,встановлений блютуз для аудіо. Всі вікна рідні, включаючи лобове. Є сервісна історія. Авто часто експлуатується, тому за його станом слідкую. Ніколи не підводив, і ще довго та безпроблемно прослужить новому власнику. Деталі за телефоном, продаж не терміновий, аргументований торг присутній.
Машина кожного дня в русі , все працює , є деякі нюанси по косметиці ( арки та ляда ) на 150 т.к заміна к-т грм та ревізія гбц .
Продаю власне авто. Всі питання за телефоном,7 місць. Телефонуйте і питайте.В гарному стані
Авто в хорошому стані все як на фото.на 182000 заміна ремень ГРМ помпа всі фільтра масло антифиз передні стойки колодки.нова зимова гума.тел.********** Олег.
Тільки пригнаний з Німеччини Салон в ідеальному стані, не фарбований, весь в рідній фарбі
Доглянуте обслужене авто як для себе, чистий салон, не прокурені сидіння, не скручений пробіг, куплене у німця біля дому. Замінений німцем ремінь грм кілька місяців до продажу. Помилок на комп'ютері немає. Готові до перевірок. Економна 5л/100. Прохання писати або телефонувати тільки на Whats up але по можливості після 13.00 до 03.00. Звичайний номер не підключений. Машина чесна, хороша і надійна та економна без вкладень.
Напівпричіп рефрижератор, в робочому стані, рефрижератор працює від дизельного двигуна, та може підключатися від електромережі 380 вольт! ціна договірна, територіально перебуває у місті Умань, всі питання по телефону **********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?