Автомобіль пригнаний в 2022 році для себе з Німеччини , по технічній частині без нарікань , замінив щеплення , рульову і лобове ( було тріснуте ) , радіатор кондиціонера новий , кондиціонер заправлений , підвіска перебрана , нічого не стукає , мотор працює рівно , є потертості по кузову ( на фото видно ) .
Продам полноприводный Митсубиси!!!Установлен газ 4 поколения!!! Состояние автомобиля хорошее , ходовая в порядке мотор в идеальном состоянии!!!Все вопроси по телефону !!!!
Автомобіль пригнаний з Європи!!! Авто знаходиться у відміному візуальному і технічному стані.Комфортний , надійний зручний автомобіль для змішаної їзди, як на трасі так і у місті. Добре керується. Машина без ДТП!! Скло без сколів!! Салон автомобіля у відмінному стані!! Два ключа!! Торг у капоту !!!
Всі питаня пишіть на вайбер
Номер телефону
автомобиль в хорошем состоянии,вовремя менял масло,фильтра,установил новое французское сцепление,свежий аккумулятор,стоит защита двигателя стальная,климат контроль,очень быстро нагревается салон,печка супер!Двигатель атмосферный ресурс на 500 тыс.км Авто шустрое и маневренное! Семейное,салон огромный,багажник вместительный. Задние селения передвигаются вперёд,тогда багажник становится ещё больше!Торг уместен!
2006 год 1,9 дизель
Свіжо пригнаний з Німеччини дуже гарний збережений автомобіль!!! А головне з оригінальним підтвердженим пробігом, він код відкритий любі перевірки!!! Уважно переглядайте фото + відео!!!!
Продам Volkswagen Passat B6 2010 року. Автомобіль у хорошому технічному стані. Пів року тому замінено комплект зчеплення. Двигун працює справно, коробка передач без зауважень. Ходова в нормальному стані. Авто щодня на ходу та не потребує термінових вкладень. По кузову присутні незначні косметичні дефекти відповідно до віку автомобіля. Присутній торг Детальніше за телефоном або в приватні повідомлення.
Продаю Круз їде добре та потужно , хороша посадка . моменти по косметиці присутні від користування , ні рижиків ні гнилі авто на впевненому. не США можливий торг.
Авто в хорошому стані, масло фільтра замінені, ходова не стучить, салон чистий збережений, в авто не курили, 07.05.2026 замінено грм, ролики, помпу. Пробіг 334 тисячі оригінальний, практично нова АКБ. Помилок на приборці нема, їде бадьоро. Коробка механіка 6-ти Ступка. Хороша літня резина Michelin R17, якісна тоніровка по кругу. Також в комплекті можуть бути зимні колеса r16 на залізних дисках(один сезон ще пройдуть)По комплектації: Парктроніки перед/зад Auto hold Датчик дождя Круїз контроль Сенсорна магнітола Електроручник Підігрів зеркал Підігрів сидінь Клімат контроль 2-х зонний Електросклопідйомники перед/зад Форкоп знімний Кріплення IsoFix
Звонили , писати на "Вайбер"(бо здебільшого є проблема з зв'язком) ...... Жива епіка(офіційна), я власник, обслуговування вчасне , виконано багато робіт, є всі виписки по обслуговуванню , коробка працює плавно , мотор як часи ( були виконані роботи по мотору, на разі проблем немає) , встановлено "газове обладнання", тонування (6 місяців тому), масло з усіма фільтрами замінено 500км тому (якісне на сервісі) , м'яка в ходу(нічого не стука та не скрипить) ,комфортна в їзді, по ходовій також виконано багато робіт та вкладено не мало коштів, світло працює справно по колу(спереду лінзоване), встановлено якісний андроїд(картплей та все інше..), салон збережений(не за тертий) кожаний , однак купив накидки для збереження стану, є нюанси по "лкп"( що пов'язано з роками) незначні , іржі немає, на машині рухаюсь виключно на роботу та з роботи, замінено нещодавно (місяць тому) "ролики,ремень,помпу" , всіх робіт не згадаєш (все є у виписках), "ланцюг" також поміняний 3000 км тому , продаж неспішний , якщо є бажання телефонуйте відповім на питання, ціна виправдана, за 3-4к епіку живу не купете , також є торг (уступлю звісно ж) , продаю у зв'язку з потребою "хетчбека чи універсала", росхід по трасі реально робив 6.9(є фото підтвердження) росхід по місту реальний 10.5-11 якщо їздити виключно по місті (цент, світлофори) все залежить від місцевості, на разі рухають більш по околицям Харкова то росхід 10-10.5, для мотора 2.5 це адекватно + автомат, вибачаюсь за нічні фото , вільний тільки після 7-8 вечора , також є підігрів передніх сидінь), ева клірики(з бортиками), є запаска, ризина спереду нова , з заду також цілком доцільна, є домкрат та ключі в комплекті, електро складання зеркал, датчік світла
Audi A4 B6 1.8T 2002 рік — Пригнаний зі Швейцарії, чудовий стан! Продам власну Audi A4 B6 з найкращим у лінійці двигуном 1.8 Turbo. Автомобіль був пригнаний зі Швейцарії у 2022 році для власного користування. Вибирався з мінімальним пробігом та дбайливим європейським минулим. Двигун: Працює рівно, турбіна дує відмінно, ніяких помилок. Дуже динамічне та приємне в ходу авто. Кузов: У гарному стані (авто з сухого клімату та гарного зберігання). Салон: Охайний, не прокурений, все збережено в оригіналі. Кожна кнопка працює. Технічно: Обслуговувалась вчасно, грошей не шкодували. Це надійне німецьке авто, яке дарує комфорт і впевненість на дорозі. Хто шукає «живу» А4 в хорошому збереженому стані — запрошую на огляд.
Продаю Skoda Fabia 2014 року, двигун 1.6, дизель. Авто у відмінному стані, без пошкоджень. Регулярне обслуговування, всі документи в порядку. Ідеальний для міста та поїздок. Готовий до перегляду
Гаражне зберігання, другий власник. Є зимова гума
Машина в горном стані.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?