на ходу,грузів не бачила
Машина на кожний день Комлектація хороша Кодиціонер Дачик світла дощу Є фарбовані елементи Масла не бере економна За більш детальною інформацією телефонуйте
Звертатися за телефоном.
Машина в гарному технічному стані. Завод та відкривання багажника з брилка. Масло не жере. Сенсорна панель не глюкає. Коробка не пинається.. кожна кнопочка працює. Ходові галогени. Електоропакет та регулювання дзерка. Задня камера. Є літня резина на дисках. ГБО 4 покоління вписане. Підсвітка салона та брендована лазерна у дверях. Люк справний. Робив для себе. Наразі хочу на клас вище тому і продаю. За кросотою не ганявся тому по лакофарбовому покриттю є сколи та царапки від віток. Кондиціонер та пічка без нарікань. Реальному покупцю торг біля капоту
Автомобіль був привезений з Австрії 2 роки тому в ідеальному стані. Призваний для дружини. Всі частини кузова в рідній фарбі, салон охайний без потертостей. Мотор, коробка, ходова у відмінному стані. Розхід на 100 км 4-5л, масла не бере, Ціна занижена через терміновий продаж. Покупець буде задоволений даним авто.
Машина на впевненому ходу двигун 1.8 газ- бензин заводиться добре, робить рівно, їде бодро КПП 6-ти ступка без зауважень салон охайний, чоловік купив, але для мене він дуже потужний продаю так як маю друге авто.тел Марина.
Власне авто в хорошому стані, їздить щодня. 7 місць. Можливий обмін на бус.
На повному ходу, потребує косметичного ремонту. Мотор та турбіна перебрані, кат та екологія вирізані, прошита, газ відстроєний, нові тормоза вкруг, нова передня ходова та задні аморти, машина їзде кожен день, масло не бере, торг біля капоту.
Вашему вниманию Мерседес(W203) С180 компрессор 2003 г. 143 л.с. Первый владелец в Украине с 2021 года (заехала из Германии). 185 тысяч оригинального пробега. На авто установлен ГБО. Авто работает очень хорошо. Климат контроль, (AC) магнитола, cruise control, подогрев сидений, датчик дождя. По кузову есть небольшие следы коррозии, а именно на задних арках и заднем льду, заводская дверца. Масло (Mobil fs 5w40) заменено на 180 тыс. Трансмиссионная и фильтр на 155 тыс. Цепь ГРМ 155 тыс. Тормозные колодки, передние диски, тормозная жидкость 170 тыс. АКБ работает отлично! цена 5500 у.е.(доллары США) торг тел (viber) авто в польше, загоню в Україну сам.
гума нова літня. зимня на титанових дисках r 16 в подарунок
Авто обслужене,максимальна комплектація,газ бензин,сів поїхав,всі питання по телефону,авто моє я не перекуп,реальному покупцю гарний бонус по Т.О. та паливо в подарунок.
Авто хорошому стані .вданий час стоїть рідна ходова не гримить і нестучить. Але вже куплено все для її заміни полностю задня підвіска кроми амортизаторів так як вони вчудовому стані . передні амортизатори теж куплені під заміну . В багажнику нових запчастин на 15 тисяч гр . Двигун масла не бере міняв масло на 5 тися за три роки користування проїхав 30тисяч заміна грм була 200 000. В коробкі масло мінялось 3 роки назад . Автомобіль не фарбований кроми двох передніх крил і подкраси на задніх арках . Є питання по порогах лівий вже змінений нада по фарбувати. правий куплений але нада поварить і пофарбувати згнили тільки пороги силовий метал в ідеальному стані і заводському мовілі. сума всих робіт стане в 10 12 тисяч гр . Вписаний газ ну він демонтований так як прийшов внегодность а потреб в його ремонті не було . Установку віддам . Можливий обмін на будинок біля Черкас з моєю доплатою 5000 $
Автомобіль в чудовому стані, вкладень наразі не потребує, мотор/коробка/ходова - без зауважень, все замінювалось і обслуговувалось вчасно. В ходу дуже приємнє і м'яке авто. Нові форсунки та турбіна. Правильно видалений сажовий фільтр і вимкнений EGR. Реальний пробіг, всі вікна оригінал включно з лобовим. Салон збережений в гарному стані.
В продажу поступає легендарний автомобіль Mercedes-Benz. Вовчок W124. E220. Автомобіль. В дуже гарному стані. По мотору коробці, електриці зауважень немає. Авто вкладень не потребує, працює кожна кнопочка доглянутий чистий салон, в салоні не курилось. Стоїть ГБО - 4 покоління вписаний в техпаспорт. Стоять гарні литі диски r18. Стоїть не погана музика. Авто як на фото так і вживу. Авто шанувалось і шанується 2 власник в Україні. Авто варте уваги і хорошого власника. Дурних питань не задавати. Торг мінімальний. Таких автівок мало. Деталі по телефону.
Hyundai H-1 Starex 2007 2.5 140 к.с. 110 к.в. (мотор міцубіші аутлендер) росхід 9л, на рамі (повністю живий кузов), куплена в Мукачеві з салону, людина займалась сантехнікою, другий власник я (мається на увазі правдивий пробіг - не дальнобоя - машина використовувалась місцево). В моїх руках була зроблена вся ходовка, включно із амортизаторами + сайленблоки практично всі. Рідини - трансмісійна, кардана оригінали (можу додати скріни замовлень і взагалі всі скріни деталей). Помпа, антифриз, ремінь ГРМ, ролики всі змінилось на оригінальні... АКБ topla 95 і багато чого, вже й не згадаю, постійне покращення, оновлення робилось. Салон після хімчистки, коврики, магнітола на блютуз, даже ризики на педалях замінив, звісно оригінальні. Центральний замок із сигналізацією грамотно зробленою - закривається також через кнопки салону, окреме закриття, противотуманки LED. Також є додаткові сидіння, фото дивлю забув зробити. Машинка зроблена була повністю для себе, але ситуація змінилась, а тому змушений продавати.
все працює ! машина на ходу в рідній красці! є царини по кузову які можна сполірувати! я власник вже 4 роки! ціну вказав адекватну ! обслуговував вчасно по потребі машини!
Продам NISSAN LEAF 2011 року, машина обслужена повністю, нова гума, рідний пробіг 106 тисяч, на одній зарядці проїжджає від 70 до 90 км залежно від стилю їзди.
Авто в ідеальному стані! Офіційна, куплена в 2014 році в Україні в салоні PEUGEOT! Максимальна комплектація STYLE! Всі ТО по регламенту! Рідний пробіг! Щойно зроблено ТО! Салон максимально збережений! Все працює на відмінно, вкладень жодних не потребує! Готовий до перевірок на любих ваших СТО!
Авто у хорошому технічному стані, розхід пального 9.5 /100 км. Газ-бензин. Маю його у власності 6.5 років. Масла, фільтра поміняно, нові ірідієві свічки запалення. Ходова та двигун без зауважень. Гарна оптика (лінзи лампи). Салон чистий, не прокурений. Системи АВС, ASP працюють справно. Рульова рейка не стукає. Не гнила. Незначні пошкодження лакофарбового покриття внаслідок користування. Щоденно користуюся на роботу, з роботи додому 30-50 км в день. В додаток 2 нових зимових колеса з дисками. Незначний торг на місця біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?