Всі питання по телефону дзвоніть вайбер вацап
Надійне сімейне авто, пригнав для себе 2022році.. По техпаспорту 2009 модельний рік 2007. Мотор надійний 1,9. Масло не їсть, не димить, робить рівненько, пробіг орігінальний є цему підтвердження. Тиждень тому замінив ГРМ помпу ролики та олію, комплект зчеплення.Новий стартер.По ходовій замінив передні та задні амортизатори, важелі у зборі, стійки стабілізатора.Подробиці по телефону…
В дуже гарному стані, ЛКП - супер. Пригнано з Німеччини, іржі немає. Олія в коробці замінена. Встановлені доп. протитуманні фари та звук з магнітолою. Обслуговано повністю. Не потребує вкладень, сів і поїхав.
Крутезне авто!!!Їздила тільки з роботи додому(перший власник,перша реєстрація), пробіг 14000 по місту,все мінялося своєчасно, чистий доглянутий салон у дуже хорошому стані,дуже рєзва на світлофорах, прокачане авто з спорт кермом, планшетом, камерою,Android,AuX,2 USB, гугл,ютуб, підсвітки дверей,ангельські глазки + парктронік віддам безкоштовно, Wi-FI,з титанами+титани зима з дорогою гумою ,є також проставки на дисках, купляв, щоб ширше колеса стояли і був вигляд крутий.Попередній власник з Німеччини(з його слів) розганяв її до 260 км/год.Торг при огляді,мінімальні пошкодження
Авто в гарному технічному та зовнішньому стані. На газу четвертого покоління. Газ вписаний у тех. паспорт. Торг. Номер телефону набирати повністю,з плюсом,трійкою та вісімкою Або краще дзвонити по ватсап Авто не потребує вкладань. Сів поїхав. Тільки переоформлення в МреО Торг біля капоту
Машина на бойовому ходу, замінено ремінь грм, помпа,ходова і колодки в круг, резина літня нова, кондиціонер працює, 6 ступка, панорама Має сколи і подряпини , салон поюзаний , можливий обмін на позашляховик, потрібна автівка з вищім кліренсом
Всі питання по телефону
Авто зі Швейцарії, рідний пробіг, машина вчасно доглядалась, 2 комплекта коліс з дисками (зима 16, літо 18). Не фарбувалась, навіть бампери у рідній красці. Гаражне зберігання. Перевіряли компресію, стан поршнів та клапанів чудовий. В салоні не курили.
BMW 320d Touring 2002 року Авто технічно в доброму стані є дрібні нюанси по косметиці (ЛКП), двигун працює рівно, масло не бере, їде добре , турбіна дує чудово, ходова в ідеальному стані. Мультируль,клімат. Любе переоформлення. Всі питання по телефону.
Авто в хорошому стані оригінальний пробіг,екологія вся намісці з нюансів чути двохмасовий маховик (демфер) торг присутній!!!
Продам авто VW TOURAN, 2006, тиждень раніше розтаможене, Нова газова інсталяція LPG, економний, затемнені задні вікна, ВЕБАСТО. На сидіннях пошиті на замовлення чехли, резина всесезонна на алюмініюєвих дисках.
УКЛІННО ПРОШУ ПРОЧИТАТИ УВАЖНО!!! На обмін бажано Suzuki Ignis F2!!! Машина у мене 7 років.. Нічого поганого сказати не можу. Зроблений ГУР, нові гальмівні колодки по кругу. Зроблений ремонт газового редуктора, заміна усіх форсунок. Поміняв весь комплект ГРМ, з усіма гумовими і іншими прокладками. Замінено паливний насос і фільтр палива у баку, Замінена вся система вихлопу.. Камера заднього ходу вбудована опціонально, виходить на головний монітор. Розхід, близько 10-11 літрів газу, при спокійному керуванні. По кругу встановлені посилені пружини. На новій всесезонній гумі. Підняв авто на 30 мм. Кліренс до порога 20 см. Заміна порогів, з обох сторін. З недоліків. Є нюанси по бамперах, та по шкірі водійського сидіння. На швидкість і розхід палива не впливає.)). Колишнім власником праві двері і крило замінено. Але, таку брав. Торг присутній, як у всіх нормальних людей. Бажано, ОБМІН на щось з повним приводом, до 2-х літрів.Перевага япоським автомобілям. На обмін дорожче -- 5500 $. ХОЧА, РОЗГЛЯНУ ВСЕ З ДОПЛАТОЮ В ОБИДВА БОКИ ДО 1000 $/ ********** ЯКЩО КОМУСЬ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ЦІНА, МОВЛЯВ, ЗАВИСОКА, ПРОШУ ВИБИРАТИ З ДВИГУНОМ 1,8. ТАМ ЗРОЗУМІЄТЕ РІЗНИЦЮ. АВТО ВАРТЕ ТИХ ГРОШЕЙ, ЯКІ ВКАЗАНІ. НЕ ЗГІДНІ МОЖУТЬ БУТИ ПРИ СВОЇХ ДУМКАХ. !!! ПЕРЕКУПИ-- прохання не турбувати!!! Усім бажаю гарних продаж. та приємних покупок. З повагою..
продам своє авто.описую як є.Є косметика (без ДТП),пара невеликих вм'ятин.є тріщина на лобовому.є невеликі пошкодження переднього бампера,прижатий правий поріг, технічно на свій пробіг без нарікань. купував в 17 році з пробігом 60 тис. я є другим власником.Фаркоп. торг .біля авто. обмін (на обмін дорожче рівно на стільки і у вас) на всі нюанси можна уступити.продаж не терміновий тому прохання площадкам не турбувати.
Гарний, надійний німецький Golf! Дуже економний і потужний! Практично максимальна комплектація! Електросклопідйомники, електро дзеркала, панорама, передні задні парктроніки! Потужний VW Golf!!!
Повністю обслужене, (власне сто) Є дрібні нюанси по кузову (фото додані) Реально хочете купити? Телефонуйте на повідомлення не відповідаємо. ALEKSTO Довіра підтверджена роботою!
🚗 Renault Megane Scenic 2007 Свіжопригнаний з Нідерландів! 🇳🇱 Автомобіль вже на українській реєстрації та без пробігу по Україні. ✅ Надійний бензиновий двигун 1.6 ✅ 6-ступенева механічна коробка передач ✅ Повна сервісна історія обслуговування ✅ Автомобіль повністю обслужений та не потребує жодних вкладень ✅ Нова гума Максимальна комплектація: ✔ Датчик дощу ✔ Датчик світла ✔ Круїз-контроль ✔ Клімат-контроль ✔ Навігація ✔ Безключовий доступ ✔ Повний електропакет ✔ Електричне стоянкове гальмо ✔ Лінзована оптика Автомобіль у відмінному технічному та косметичному стані. Двигун, коробка передач та ходова частина працюють без зауважень. Чистий та доглянутий салон.
Авто має пробіг 155 тисяч без нарікань 1,4 турбодизель розхід до 5 літрів. Авто пофарбоване в раптор. Всі деталі за телефоном
авто в гарному робочому стані
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?