Гарна машина гарно рулиця росхід приємний рейка в ідеалі. підвіска перебрана, нові пружини якісні, заміна колодок ,нова гума зима,каталізатор вирізаний і прошитий Звоніть !
Ford Focus це надійний автомобіль на кожен день. Якісний двигун, з яким немає проблем. Для тих, хто зацікавлений у покупці, усі деталі — за телефоном.
Продам авто Renault Clio 3 покоління .В гарному стані .Автомобіль комфортний,сімейний та надійний .Повністю всі розхідники замінено ,економний.Мотор 1.2л. 16 V .Пробіг 178000 .Більше детальніше звертайтеся в телефонному режимі.Торг присутній
Я власник. Обов'язково переоформлення. Автомобіль пригнаний в лютому 2023року. В дуже гарному стані. Два ключа. Сервісна.5 титанів(літо) + 4 металеві(зима). 6-ти ступка. Я другий власник. Рідний пробіг 223 тис. Перекупників прохання не турбувати. Всі деталі по телефону.
кап ремонт двигуна, новий стартер, новий генератор,новий радіатор, задня нова резина 4 колеса, нове зчеплення, зроблений кардан, капремонт передньої балки,нові тормозні диски, барабани, супорта перебрані, заді нові целіндри, колодки по колу, цілком новий гідропідсилювач, новий АКБ, машина на повному ходу, їде жваво
Автомобіль пригнаний в 2022 році для себе з Німеччини , по технічній частині без нарікань , замінив щеплення , рульову і лобове ( було тріснуте ) , радіатор кондиціонера новий , кондиціонер заправлений , підвіска перебрана , нічого не стукає , мотор працює рівно , є потертості по кузову ( на фото видно ) .
Продам полноприводный Митсубиси!!!Установлен газ 4 поколения!!! Состояние автомобиля хорошее , ходовая в порядке мотор в идеальном состоянии!!!Все вопроси по телефону !!!!
Автомобіль пригнаний з Європи!!! Авто знаходиться у відміному візуальному і технічному стані.Комфортний , надійний зручний автомобіль для змішаної їзди, як на трасі так і у місті. Добре керується. Машина без ДТП!! Скло без сколів!! Салон автомобіля у відмінному стані!! Два ключа!! Торг у капоту !!!
Всі питаня пишіть на вайбер
Номер телефону
автомобиль в хорошем состоянии,вовремя менял масло,фильтра,установил новое французское сцепление,свежий аккумулятор,стоит защита двигателя стальная,климат контроль,очень быстро нагревается салон,печка супер!Двигатель атмосферный ресурс на 500 тыс.км Авто шустрое и маневренное! Семейное,салон огромный,багажник вместительный. Задние селения передвигаются вперёд,тогда багажник становится ещё больше!Торг уместен!
2006 год 1,9 дизель
Свіжо пригнаний з Німеччини дуже гарний збережений автомобіль!!! А головне з оригінальним підтвердженим пробігом, він код відкритий любі перевірки!!! Уважно переглядайте фото + відео!!!!
Продам Volkswagen Passat B6 2010 року. Автомобіль у хорошому технічному стані. Пів року тому замінено комплект зчеплення. Двигун працює справно, коробка передач без зауважень. Ходова в нормальному стані. Авто щодня на ходу та не потребує термінових вкладень. По кузову присутні незначні косметичні дефекти відповідно до віку автомобіля. Присутній торг Детальніше за телефоном або в приватні повідомлення.
Продаю Круз їде добре та потужно , хороша посадка . моменти по косметиці присутні від користування , ні рижиків ні гнилі авто на впевненому. не США можливий торг.
Авто в хорошому стані, масло фільтра замінені, ходова не стучить, салон чистий збережений, в авто не курили, 07.05.2026 замінено грм, ролики, помпу. Пробіг 334 тисячі оригінальний, практично нова АКБ. Помилок на приборці нема, їде бадьоро. Коробка механіка 6-ти Ступка. Хороша літня резина Michelin R17, якісна тоніровка по кругу. Також в комплекті можуть бути зимні колеса r16 на залізних дисках(один сезон ще пройдуть)По комплектації: Парктроніки перед/зад Auto hold Датчик дождя Круїз контроль Сенсорна магнітола Електроручник Підігрів зеркал Підігрів сидінь Клімат контроль 2-х зонний Електросклопідйомники перед/зад Форкоп знімний Кріплення IsoFix
Звонили , писати на "Вайбер"(бо здебільшого є проблема з зв'язком) ...... Жива епіка(офіційна), я власник, обслуговування вчасне , виконано багато робіт, є всі виписки по обслуговуванню , коробка працює плавно , мотор як часи ( були виконані роботи по мотору, на разі проблем немає) , встановлено "газове обладнання", тонування (6 місяців тому), масло з усіма фільтрами замінено 500км тому (якісне на сервісі) , м'яка в ходу(нічого не стука та не скрипить) ,комфортна в їзді, по ходовій також виконано багато робіт та вкладено не мало коштів, світло працює справно по колу(спереду лінзоване), встановлено якісний андроїд(картплей та все інше..), салон збережений(не за тертий) кожаний , однак купив накидки для збереження стану, є нюанси по "лкп"( що пов'язано з роками) незначні , іржі немає, на машині рухаюсь виключно на роботу та з роботи, замінено нещодавно (місяць тому) "ролики,ремень,помпу" , всіх робіт не згадаєш (все є у виписках), "ланцюг" також поміняний 3000 км тому , продаж неспішний , якщо є бажання телефонуйте відповім на питання, ціна виправдана, за 3-4к епіку живу не купете , також є торг (уступлю звісно ж) , продаю у зв'язку з потребою "хетчбека чи універсала", росхід по трасі реально робив 6.9(є фото підтвердження) росхід по місту реальний 10.5-11 якщо їздити виключно по місті (цент, світлофори) все залежить від місцевості, на разі рухають більш по околицям Харкова то росхід 10-10.5, для мотора 2.5 це адекватно + автомат, вибачаюсь за нічні фото , вільний тільки після 7-8 вечора , також є підігрів передніх сидінь), ева клірики(з бортиками), є запаска, ризина спереду нова , з заду також цілком доцільна, є домкрат та ключі в комплекті, електро складання зеркал, датчік світла
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?