до продажу абсолютно не готовив .накладку на передній бампер додаю технічний стан хороший тільки замінив масло з всіма фільтрами.перевірив всю ходову стоіть практично нова шипована резина коробка переключає плавно, дрібні недоліки по кузову є люк обмін не цікавить без торгу
Авто в гарному стані
Без ДТП. не евро бляха. пробег 310000км. Двигатель, коробка в отлином состоянии, есть нюансы по кузову ну и пороги.
Nissan Murano 2005 року, 3.5 газ/ бензин, автомат, повний привід, 284 ********** Повнопривідний позашляховик. Стильна зовнішність, багата комплектація, просторий салон плюс хороша динаміка розгону, шосейна керованість. Так ще й приємна вартість по ринку. Автомобіль має бензиновий двигун V6 3.5 літра на 245 кінських сил, з газовою установкою. Технічно та зовні у класному стані. На темному шкіряному салоні. Відмінно підійде як автомобіль на кожен день. Встановлено сигналізацію з трьома брелками, а також Mul-t- lock на КПП. Комплектація: мультикермо, круїз контроль, роздільний клімат контроль, преміальна аудіосистема Bose, стереосистема з програвачем на 6 дисків, електрорегулювання передніх сидінь, електрорегулювання
Хонда nc 700 xa В гарному стані
Авто родом з Німеччини, 02.04.2024 пригнаний в Україну. Можливий продаж авто в м. Києві. Готовий до перевірок на вашому сто. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном в оголошенні. Допомоги площадок не потребую!
Автомобіль 12 років в одних руках Приїхала в Україну в 2002 році, я другий власник Два комплекти дисків з резиною Дуже багато всього зроблено Більш детально по телефону
Усі питання по телефону
Авто в збереженому стані. Всі питання по телефону. Дзвоніть, домовимося. Всім добра!!!
Авто у чудовому стані робити нічого не потрібно,нічого не стукає,не гримить пробіг 83120 1.6газ-бензин їздить що на газу так і на бензині ,кп механіка,є чотири металевих диски на зимній резині,росхід газу по трасі 6,5 по місту 7,5 так само і бензин.Кого цікавить т
Один власник з салону, авто в дуже широкій комплектації, пам’ять сидіння вентиляція і т.д. Реальному покупцю торг біля авто.
Є невеликі нюанси по кузову, поміняно масла, фільтри, ГРМ, відреставрована турбіна, перебраний двигун, новий тнвд. Їздила жінка. тріснутий задній ліхтар. Тільки переоформлення. Деталі за телефоном.
Власний автомобіль. Я другий власник. Купували,щоб возити дитину на кружки. Вчасно проходили СТО.Тільки поміняли зчеплення в машині. Додатково літня резина. Машинка економічна в обслуговуванні. Витрата газу 8л на 100км.
машина в хорошому стані
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?