Отличное состоание,грм,цепление,кондиционер ноый,зимние скаты 90%
Другий власник. Машина у сім'ї з 2012 року. Вся в рідній фарбі, включаючи бампера. Два комплекти гуми, сигналізація, тонування, кондиціонер. Все працює.
Двигун 2.0 бензин простий та надійний працює рівненько заводиться з пів оберта. Коробка щеплення в хорошому стані. Ходова частина без постороних звуків Їде дуже мягенько та комфортно. Салон в хорошому стані. Торт біля машини. Деталі по телефону.
Авто в ідеальному стані, деталі по телефону
Авто продається в зв'язку з бажанням купити новіше авто),100% електро!!! Ліф придбаний в минулому році,майже за рік часу проїхали близько 8 тис..тільки позитивні емоції..авто в гарному стані.! все що стосується скільки проїждає,яка батарея,чому продаєте,як їздить,як заряджається і скільки собівартість км...все по тел.. відповім на всі адекватні питання. Хто їздив на електро авто,знає що це і на скільки економно в місті...решта зрозуміє,коли спробує))
Всим привіт до вашої уваги продаю свою автівку Заз віда яку купляв в квітні 2013,одразу замовілив поставив защіту двигуна і підкрилки, машина не фарбувалась і без рижиків, автівка повної комплектації. я первий власник, в автівкі не курили, на ралі і таксі машина не участвувала, кого зацікавить ласкаво просимо, беріть 5 мікрометрів і провіряйте, побамперам сколів і подряпин немае. Перекупам прозьба не беспокоїть, ніхто вам не дасть нажитись на моїї автівки. Пробіг 75000 ціна автівки 5500$ звоните
Автомобіль в справному стані.
Авто в дуже хорошому технічному стані. Вкладень не потребує.Замінені всі розхідники.В комплекті додаю майже нову зимову резину на дисках,нові чохли,новий комплект двірників,бокс з поперечками.За деталям звертайтесь за номером телефону
Автомобіль в чудовому стані, обслуговувався вчасно. Детальніше за телефоном.
Машина в максимальной комплектации, в отличном состоянии, полностью исправна. Ездил на ней по городу. Из дефектов - глубокая царапина, из-за неудачной парковки, видно на фото
авто гарному стани у мотор в кинуто пидисят тисяч,Уси питання по телефону
Пропоную хороший автомобіль для особистого користування. За термін його користування автомобілем задоволений, бо автомобіль комфортний та економний в користуванні. З моменту його купівлі було не мало зроблено та докуплено на авто для комфорту та кращого його вигляду. В автомобілі поставлено чохли з екошкіри з антарою для кращого вигляду салону та комфорту під чохлами не ховаються обідрані чи затерті сидіння а абсолютно нові сидіння як і з заводу. Затоновано хорошою плівкою по кругу крім лобового скла, стоять оригінальні титани з резиною Continental 6 2021 року випуску та маю нову зимову резину Kumho на дисках. По самому автомобілю можу сказати відразу пробіг не скручений, масло не їсть , мотор не труїть , з лакофарбового покриття присутній ремонт правого переднього крита так як була проблема з корозією замінено на нове у власному автомобілю впевнений та пропоную будь яку перевірку на Станції технічного обслуговування так як приховувати не має чого. Якщо щось не розповів тому прошу звертатися за номером телефону вказаним нижче.
Надійна vectra.У володінні вже 8 років чи 100тис/км. Проблем не було і немає технічно абсолютно ніяких. Все змінювалось по регламенту. Запаска ще на заводській гумі) Обслужена сів і їдеш. Є питання по лпк не критично виправляється за пару сотень, автомобілю 20 років, салон збережений.. Їде як на газу так і на бензині. Адекватний торг присутній.
З приводу питань пишіть на телеграм. 1 власник , купівля з автосалону. Історія ТО також присутня.
Свіжопригнане і розмитнене. Авто без ДТП і підкрасів, все в рідній фарбі. Без рижиків. Салон не затертий. 7 місць. Пробіг оригінал. Все працює справно. ДЗВОНІТЬ І ДОМОВИМСЯ. МОЖЛИВА ДОСТАВКА!!!
Продаю автомобіль Mersedes-Benz, Е 200, kompressor. Пробіг 356 т.км. Авато в нормальному стані.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?