Продаю свою машинку шкода фабія, кінець 2011 року, на 1.4 л моторі дуже шустра та надійна. Має кондиціонер, склопідйомники, гідропідсилювач керма, гарну музику з блютуз. Машина не бита та не фарбована. Літня гума на титанах r15, та зимова на металевих дисках з ковпаками r14. Кому що цікаво дзвоніть пишіть. Дякую
BMW E34 525i - 3.0 строкер на чипі - Спортивна підвіска - Тонована в круг - Короткоходна куліса - Задній диван перешитий - Нова резина перед/зад - Диски 37 BMW(різноширокі) - Сабвуфер на пів кіловата - Гарний басистий вихлоп - Автомобіль обслужений та на повному бойовому ходу! 8 років в одних руках!!!
Власне авто. 2й власник в Україні, куплена в 22-му році. По кузову без зауважень, не гнила, іржі немає, повністю відкапіталений двигун/турбіна,паливна рік тому на 2500$, технічно немає ніяких зауважень, масло в акпп мінялось, бі-лед лінзи світло чудове, доп дальній, лед туманки. По салону спорт кермо, сидіння з ф10(рідні беж шкіра є в комплекті), андроїд TEYES ccr3 4/64, камера заднього виду, активний сабвуфер bose під запаску, 4 склопідіймачі, клімат холодить, новий акб 100амп, тонована, гума літня на авто і ще є зимовий комплект нокіан шиповані, 2 ключі. Із мінусів лобове скло треба міняти, є тріщина, ще рідне стоїть і не працює задній двірник.
Продам автомобіль у відмінному стані. Дуже економічний. Газу немає і ніколи не було. Два комплекти гуми на дисках, сигналізація, підігрів сидінь, ходова обслужена, ГРМ замінено на 120 тис. ел. дзеркала, свіжа страховка. Торг
авто в гарному стані панорама резина зимня ходова ок вкладень авто не потребує
Volkswagen Polo 2012 року Двигун: 1.4 л Коробка: Механіка Пробіг: 182 000 км Продам або поміняю Поло в хорошому робочому стані. По технічній частині все добре : мотор тягне чудово, по ходовій питань немає, їде збито та рівно. По комплектації все працює: Кондиціонер (заправлений, холодить) 4 електросклопідіймачі Підігрів дзеркал По кузову є косметичні моменти, на фото все показав: Присутні «коцки» по ЛФП Машина на впевненому ходу, сів і поїхав. На їзду зовнішні недоліки ніяк не впливають. Торг доречний біля капота.
Авто в сім'ї, на свій вік в гарному стані. Коробка перемикається м'яко. В салоні не палила) Клімат контроль працює. Гума нова. Питання по телефону.
Продам авто Ford Focus 1.6 TDI 2010 року в гарному стані,авто дуже економічне.Єкологія вся на місці кондиціонер працює, вся електроніка і кожна кнопка все працює.Салон в дуже гарному стані в салоні не курили.Нещодавно зроблено повне ТО. На 195 тис був замінений ГРМ, мотор не димить, не сапунить масло не бере. По ходовій теж все добре , стоїть дуже гарна зимова резина на оригінальних титанах Ford.Е сервісна книжка.З документами все ОК любе переоформлення.ТОРГ у капота. Можлива доставка авто по домовленості
Продається авто, Audi A3 в комплектації S-line! Автомобіль в дуже гарному технічному та візуальному стані. По кузові в заводському лакофарбовому покритті, без підкрасів та без нюансів які потрібно виправляти. По технічній частині все працює без нарікань, двигун динамічний та економний, працює рівно, масла не бере, КПП 6 - ступка як нова, працює добре. Збережений салон, сидіння комбіновані, темна стеля, деталі салону не затерті, по функціоналу все працює. Автомобіль в гарному збереженому стані, вартий вашої уваги!
Авто в хорошому стані. Кабріолет — дах працює справно. 1.9 дизель — економний і водночас дуже бодрий мотор. Механіка. По машині багато чого зроблено, вкладень не потребує. Салон доглянутий. Їде дуже приємно, авто дарує емоції. Детальніше - в повідомлення або по телефону.
Телефонувати за номером
Авто у справному стані. Двигун і коробка працюють без нарікань. Встановлено ГБО та не вписане. Є третій ряд сидінь Встановлені біледи Запитуйте що цікаво
Срочно .Стоїть магнітола з CarPlay та задньою камерою, повністю перешитий салон, зроблено хороше світло. Нові колодки по колу. Замінені радіатор, деякі патрубки, бачок охолоджувальної рідини. 06.03 замінено: прокладку клапанної кришки, комплект ГРМ з помпою (є відео роботи), нові свічки, сальники колінвала, задні стійки з пильниками, передні важелі, наконечник. Новий акумулятор. Гума зима/літо. У машину вкладено більше 3000 $. на бамперах есть царапины. Майданчикам не турбувати. .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?