Авто в гарному стані. Двигун масло не бере, акпп працює без питань. Повний привід, пічка,кондиціонер все працює. Авто вкладень не потребує, на ходу щодня. Можливий обмін на Honda CR-V не старіше 2007 року на автоматі. Інші моделі не цікавлять на обмін. Деталі по тел розкаже чоловік - 096 сім п?ять 1 19 один 5 Саша
обслуговувалась вчасно 20тис км тому замінений грм в жовтні замінене масло і всі фільтри в грудні замінені тормозні колодки нічого не стукає
привіз для себе але не має можливості кататися . замінив кронштейн фари, все інше на мотоциклі рідне. глянути можна на 7 км.
Продам авто, два комплекти резини на титанах, обслужене, деталі по телефону.
Автомобіль в гарному стані все працює пригнаний з Швейцарії технічно обслужений сервісна книжка
Автомобіль в гарному стані все працює регулярний сервіс,пригнаний з Швейцарії один власник,вкладень не потребує.Звонити після 19 годин
Авто в доброму бойовому стані. Обслуговано.Сім років в одніх руках та обслуговування на Субару Сервіс Херсон. Слідів іржи немає. Газу ніколи не було. Додається два комплекта гуми, майже нові, зима-літо. ГРМ пробіг 37000 Аморти KYB пробіг 23000 Свічки пробіг 10000 Охолоджування рідина 5000 Масло в двигуні пробіг 2000, КПП та диференціал 5000 Звичайно є торг Авто локаційно в Чернівцях
У продажу автомобіль від власника ! Надійний легендарний двигун 2.4 літра та АВТОМАТИЧНА КПП Двигун працює добре, по АКПП також немає зауважень, перемикає плавно, без ривків и без пинків Є кондиціонер, заправлен і працює, електро пакет, люк, медіа та інше Готові на будь-які перевірки, дзвоніть! Оплата можлива у будь якій валюті. Також є можливість купити автомобіль за криптовалюту НАША КОМПАНІЯ ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ: -ПРОДАЖ АВТО -РЕАЛІЗАЦІЯ АВТО -АВТОВИКУП -ОБМІН АВТО -АВТОПІДБІР -КРЕДИТ АБО ЛІЗІНГ
Авто в чудовому стані — як технічно, так і візуально. Приганялося з Франції під особистий запит, фактично я єдиний власник в Україні. Користувалася автомобілем лише я, ставилась дуже дбайливо та обслуговувала регулярно на одному СТО. Окремий плюс — неймовірний панорамний дах. Додається комплект зимової гуми. Диски литі. Автомобіль повністю готовий до експлуатації. За час користування було замінено: акумулятор насос бензобака гофру глушника елементи системи кондиціонування (усунення витоку та обслуговування кондиціонера) нижній захист автомобіля / захист днища Для водійського сидіння є комфортний накидний підігрів. Штатна мультимедійна система з Bluetooth забезпечує зручне підключення телефону та комфорт під час поїздок. Екран сенсорний. Машина не потребує вкладень. Ідеальний автомобіль для міста: дуже маневрений, компактний, економний та неймовірно зручний у паркуванні.
Всі деталі за телефоном **********
Авто,просто пушка! Володію 2 роки! Доглядаю як за дитиною)) 2-ключа. Мульти-руль. Всі кнопочки працюють. В машині ніколи не курили. салон, як нова машина. рідко, коли таку зустріти. Замінені,колодки. ходова повністю обслужена, віддам новий комплект резини(літо) скло по колу рідні. жидкостя всі в нормі. Авто-бізнес класу. віддам в добрі руки. В ідеальному стані сів і поїхав. З недоліків горить чек по екології треба міняти каталізатор або просто вирізать так машині буде ще легче. Економна, масло не бере. Стоять легкосплавні диски Р17 на літній гумі нові ще є диски Р16 на зиму з резиною ще 2 роки походе. Замінені передні фари стоять новий комплект лед фар
Королла 2011р. 6ступка механіка, бензин-газ(вписаний, балон під запаску), переоформлення. Їздить кожен день. Сенсорна мультимедіа з блютузом, флешка.Є задні парктроніки та камера заднього виду. На лобовому є тріщина . Є незначні нюанси по кузову та сліди експлуатації(фото). Комплект зимової гуми на дисках( майже нова). Деталі за тел.Торг
Гольф 5 універсал, 1.6 mpi 2008 рік. Механіка 5-ступенева. 1 власник. На нових титанових дисках OXXO Proteus r 16 та новій літній гумі ********** року. Технічно та візуально в гарному стані. Підігрів передніх сидінь,кондиціонер, 4 електро скло підіймачі,підігрів бокових дзеркал, підігрів охолоджуючої рідини, круїз контроль,штатний фаркоп. Замінено комплект ГРМ Встановлена 2DIN Магнітола з CarPlay. Замінено масло та фільтри 500 км тому. Замінено задній стабілізатор, передні та задні пружини 200 км тому. Замінено правий зовнішній шруз 200 км тому. Замінено натяжний ролик 500 км тому. Заправлено кондиціонер. Мотор не димить, не каптить, не троїть, підтікань оливи на моторі немає, надійний простий атмосферний двигун з обʼємом 1.6. Без газу. На віддачу подарую комплект зимової гуми р15 на штампах. За детальною інформацією звертатись за телефоном.
Свіжопригнаний Volkswagen Golf 2009 рік бензин 1.4 на 122к.с. мотор CAXA Щойно заїхав з Німеччини. Вже поставлений на облік в МРЕО, що економить вам близько 300$ на відміну від червоних номерів. Двигун 1.4 бензин економний та дуже жвавий так як має крутний момент в 200н.м. надійний і доступний в обслуговуванні, не димить масло не бере. Працює рівно та дуже тихо, має хорошу тягу, коробка передач щеплення в ідеальному стані. Ходова без жодного вкладу, їде тихо та комфортно жодних стуків. Автомобіль весь в рідній фарбі жоден елемент не знімався, гарно виглядає вживу. Зроблене Т.О. та страховка. Авто варте вашої уваги. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Продам своє авто.кожен день на ходу.проблем ніяких немає.нова зимова резина.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?