Королла 2011р. 6ступка механіка, бензин-газ(вписаний, балон під запаску), переоформлення. Їздить кожен день. Сенсорна мультимедіа з блютузом, флешка.Є задні парктроніки та камера заднього виду. На лобовому є тріщина . Є незначні нюанси по кузову та сліди експлуатації(фото). Комплект зимової гуми на дисках( майже нова). Деталі за тел.Торг
Гольф 5 універсал, 1.6 mpi 2008 рік. Механіка 5-ступенева. 1 власник. На нових титанових дисках OXXO Proteus r 16 та новій літній гумі ********** року. Технічно та візуально в гарному стані. Підігрів передніх сидінь,кондиціонер, 4 електро скло підіймачі,підігрів бокових дзеркал, підігрів охолоджуючої рідини, круїз контроль,штатний фаркоп. Замінено комплект ГРМ Встановлена 2DIN Магнітола з CarPlay. Замінено масло та фільтри 500 км тому. Замінено задній стабілізатор, передні та задні пружини 200 км тому. Замінено правий зовнішній шруз 200 км тому. Замінено натяжний ролик 500 км тому. Заправлено кондиціонер. Мотор не димить, не каптить, не троїть, підтікань оливи на моторі немає, надійний простий атмосферний двигун з обʼємом 1.6. Без газу. На віддачу подарую комплект зимової гуми р15 на штампах. За детальною інформацією звертатись за телефоном.
Свіжопригнаний Volkswagen Golf 2009 рік бензин 1.4 на 122к.с. мотор CAXA Щойно заїхав з Німеччини. Вже поставлений на облік в МРЕО, що економить вам близько 300$ на відміну від червоних номерів. Двигун 1.4 бензин економний та дуже жвавий так як має крутний момент в 200н.м. надійний і доступний в обслуговуванні, не димить масло не бере. Працює рівно та дуже тихо, має хорошу тягу, коробка передач щеплення в ідеальному стані. Ходова без жодного вкладу, їде тихо та комфортно жодних стуків. Автомобіль весь в рідній фарбі жоден елемент не знімався, гарно виглядає вживу. Зроблене Т.О. та страховка. Авто варте вашої уваги. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Продам своє авто.кожен день на ходу.проблем ніяких немає.нова зимова резина.
Торг біля авто зовнішньо потребує підкрасів в деяких місцях, трохи під'їдає масло. Покупав в січні 2025. Газова установка рідна МЕТАНОВА... Якщо обмін, пропонуйте авто від 14 року гібрид .. дзвоніть у ВатсАпп.
АВТО ЄДИНЕ В УКРАЇНІ з таким вихлопом. Авто пригнане з Німеччини рік тому. 1500 км назад, була замінена цеп, щеплення, масло й фільтри, новий ГУР, банка HKS, на даний момент машина тонована, є моменти по ЛКП(потрібна поліровка), зимня гума, лампочки Філіпс,салон у хорошому стані, не потребує вкладень.
Тойота корола 2012 р в хорошому стані,не бита не фарбована вкладень не потребує всі розхідники поміняні: колодки ,диски ,масла,фільтра,цепка Грм ,зцеплення!!
Авто робочому стані замінено передні стійки нижні рычаги тормозні колодки всі три троси ручніка.
Цікавить обмін на б5+ 1.9tdi або BMWe46 3.0d
детали за телефоном
Продам хороший сімейний автомобіль економний ходова двігатель все работає отлічно трошки косметики
Надійне авто, мотор D4D тяговитий та економний, вмісткий салон
Авто в хорошому стані, пройшла обстеження та без пошкоджень. Все відремонтовано . Ціна 6300 $
Авто у хорошому стані. Кожного дня на ходу. S 500 Long повний фул. Є незначні дефекти по кузову, мотор коробка в хорошому стані дзвоніть **********
Хороше сімейне 7 місне авто рейсталінг.Все працює як годинник.Хороша газова італійська установка нова Ловато.Розхід газу в середньому 8-9 л на 100 км. Масло, грм, помпа все поміняно, ходова на всі 100. Вкладень не потребує. Авто вартує уваги. Якщо дзвонити то краще на вацап або телеграм, вайбер за цим номером бо поганий Київстар зв'язок. Реальному покупцю хороший торг.
Автомобіль в рідній фарбі, рижиків нема. Двигун обслуженний (масла, фільтра, роліки та ремні заміненно) По салону, кожна кнопка працює. Економна та комфортна для сім'ї. В наявності є два ключа. Всім приємних покупок!
Авто в хорошому стані, всі питання по телефону.
не плохое состояние. Все вопросы Viber или WhatsApp.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?