Авто у хорошому стані. В листопаді зроблено повне то.замінено масла,всі родини,цепочку,всю ходову. робити на даний час нічого не потрібно. два ключи. власник по тех.пас. кондиціонер працює.
Гарний стан,зовсім не фарбована,ходова частина вся зроблена,мотор робе добре,2.0 газ/бенз їде добре,клімат працює,лінзована оптика,хозяїн 4роки,по всім питанням дзвоніть!
Авто не гниле, ходова не стукає, багато було замінено. Е нюанси по двигуну, але і ціна по низу ринка. Всі питання Бажано по телефону, або пишіть у вайбер якщо не відповів зразу.Є кондиціонер, і двугзоний клімат контроль.
Авто вгарному стані . В рідній красці. Обслужена Детальніше по телефону
Suzuki gsr 750 2014 рік, в хорошому стані та повністю технічно справний, пригнаний з Німеччини, розмитнений, сертифікований та готовий до постановки на облік. Оригінальний пробіг. Пишіть у чат, телефонуйте на номер або у вайбер
Продам свій автомобіль Ніссан Верса Нот,пригоняв для себе в 2021 році з невеликими пошкодженнями із США. 1,6 бензин, коробка автомат, після т.о мастило в двигуні, коробці та фільтра поміняні. Нові колодки. Нова літня гума, є в комплекті зимова гума. Єва коврики. Гарна мультімедія з блютуз, кондиціонер заправлений. Помилок немає. Я власник в техпаспорті, будь яке переоформлення. Станом авто будете задоволені.
Автомобіль в прекрасному стані, все обслуговувалось. Дуже економічна.
Авто вихідного дня. Куплено в 2013 р. Насправді перший і єдиний власник. Максимальна комплектація з надійним двигуном, кондиціонером гідро підсилювач керма Ел.підйомники.В этом году было проведено большое т.о с заменой всех расходников включая масла двигателя и трансмиссии.Установлено дорогое Гбо4. У ДТП не був. Кому дорого ишем подешевле и наслаждаемся ремонтом.
продам фольцваген транспортер 2000року 588тис пробігу, по машині зроблено все. Без нюансів телефонуйте за подробицями. **********, тридцять один шістсот двадцять. гарантія на чудову роботу мотора 20 років
Продам власне авто BMW e87 120d в гарному стані , по авто багато чого зроблено , замінені цепі грм , демфер , впускний колектор , турбіна ще на гарантії , та багато чого іншого , на це все є документація , по салону збережена , дуже гарна комплектація Тільки переоформлення Торг біля капоту Більше розповім по телефону
Звонить на Ватсаб.Свіжопригнаний з Німеччини.. В рідне фарбе. У хорошому стані. Коробка автомат. Хороша комплектація. Все працює відмінно. Двигун масло не бере. По коробці все супер. Помилок немає. Доставка по Україні. Більш детально по телефону.
На автомобілі поміняне ГРМ ,масло при 272 тис.Довга база,рамник.Літня і зимова резина на титанах.Автомобіль офіціал.
Продаю Volkswagen Passat B6, пригнаний із Німеччини для сімейного використання, підтверджується на фото. Пригнаний у 2019, повністю обслужений: замінена турбіна (з чеками та гарантією 2 тижні тому в Німеччині), двомасовий маховик (роки 1,5-2 тому), трансмісія обслужена, замінено салентблоки та важелі, встановлено новий масляний шестигранник. Олія та фільтри замінені нещодавно в Німеччині, перед продажем гнатиму до Києва. Ремінь ГРМ, колодки та інше обслуговування проведено перед від'їздом. Саленоїди та масло в коробці (DSG6) також обслужені. Подробиці за телефоном:. Дод. комплект гуми літньої та дисків оригінальних із заводу Вольксваген Машина так само була пригнана з Німеччини для сім'ї і тепер переїхали до Німеччини і купуємо тут автомобіль, це і є причина продажу, з обслуговування є всі папери та свідчення, можна буде поїхати на сто, машина повністю використовувалася в сімейних цілях, є фото підтвердження цього, якщо потрібні такі відомості
Продам авто в досить збереженому стані 2004 рік початок 2005, машина в рідному окрасі всі вікна рідні,була привезена з Германії де була в одних руках на Україні перший власник, газу ніколи не бачила екологія на місці.По авто стоять нові диски тормозні з колодками в круг, Новий грм та помпа, на новій резині та ще додатково комплект рідних дисків з резиною, нічого не стукає ходова в ідеальному стані є незначні питання по косметиці,але на стан не впливають 9/10.Дуже приємний розхід пального та динаміка, більше інформації по телефону торг присутній біля капоту,богата комплектація,тонована в круг та ін з останнього замінена повністю передня підвіска на нову нові стійки в круг заміна пальників шрусів з перерахуванням
Автомобіль пригнаний з Нідерландів, автомобіль в гарному технічному та візуальному стані, повністю обслужений, деталі по телефону. На обмін дорожче.
Салон ідеальний, кузов практично ідеальний, 7 місць і є 2 сидіння для 6 і 7 місця!!! По комплектації з заводу відсутній сажевий фільтр, а тому не буде проблем з AdBlue. Пригнана з Нідерландів 1.5 років тому. Їздив дуже акуратно, в жодну яму не попадав. Всі розхідники міняв вчасно. Літня і зимова резини в чудовому стані. Зимова резина на сталевих дисках.
хороший стан все працює без проблем, два комплекти килимків, гума зима хороша, літо нова, є запчастини віддам, два комплекти ключів, та багато всього телефонуйте розкажу ТОРГ переоформлення Цікавить обмін на кросовер з 2010 року (не америка) до 11500
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?