В доброму стані, кузов без корозії. Автомат плавний. Під капот ніхто не лазив. Ходовку вклав 500уе , все гуд.
Продам Acura tsx в гарному стані, без вкладень.Мастило в коробці замінено 8 тис. тому. Коробка працює добре. Стоїть зимова гума Мішелін. Диски 17-ті. Ходова без зайвих стуків. Електро сидіння з пам?яттю, люк, тонована в коло. Світло ксенон/лед.
гарне авто
Гарний та надійний автомобіль для роботи, дешевий в обслуговуванні. На весні робилась ходова заміна грм масла фільтрів резина нова. На лобовому та капоті присутні сліди прильоту.
У авто замінено щеплення на 300 000 пробігу, зроблено віброізоляцію дверей, підігрів передніх сидінь працює, клімат працює справно, з помилок лише задній партнонік. Вирізаний сажовий фільтр.
Автомобіль у робочому стані,по КПП та двигуну Питань немає. Це оригінальний пасажир 9 місць. Дуже економічний автомобіль місто близько 8 л за містом від 6 до 7. Є кондиціонер і круїз-контроль також підігрів лобового скла та електродзеркала. В даний момент автомобіль знаходиться в Німеччині біля міста Braunschweig Пожалуйста пишите на вайбер или телеграм
Kia Ceed 2011р.,.1.6 дизель, дуже економічна ,3 орипнальним не скрученим пробігом.Салон автомобіля без перебільшення наближений до ідеалу,парктронік,клімат-контроль, підігрів сидінь, камера заднього виду. Двигун не димить не парує.без підтікань. По електриці працює кожна функція. В авто присутні підігріви передніх сидінь та кондиціонер,є автобукс.Гума зимова майже нова,повноцінне запасне колесо ,домкрат,ключ,крючок все на своєму місці. Шторка також присутня.В авто два ключі.
Авто в гарному стані, вкладень не потребує. В круг тонована 5, лобове 35%.500км після заміни мастил фільтрів.Замінено задні тормозні диск тормузну жидкость та тормозні колодки (в круг) В салоні працює кожна кнопка, з кліматом проблем немає, салон не прокурений без п'ятен.Електро регулювання зеркал, 2 ключ. В комплекті тетанові диски R17. Замінено жидкось ГУР та сцеплення .Обмін на седан, можливо з мою доплатою 1000$. Авто моє можливо любе переоформлення.
Авто в дуже гарному стані ,комплектація космо ,авто без підкрасів салон чістий і охайний непрокурений ,зовсім нова гума,екологія на місці новий комплект зщеплиння є підтверджиння з сто,полка сітка в наявності я перший власник в україні ,авто з германії ,навсі питання відповім по тел.
Повністю на ходу! Авто в гарному стані, чисте та доглянуте, є невеликі сліди експлуатації по кузову (видно на фото). В рідній фарбі повністю! Надійне,безпечне та економне авто, 2 ключа. Продаю з метою купівлі нового авто.
продам Мерседес w211 в хорошому стані. авто вкладень не потребує. Я власник продаж з переоформлення.
Продам автомобіль Рено кліо 1.5 dci дизель 2012 року, нещодавно з Голландії, кондиціонер, круїз контроль, повністю обслуговуваний. Система навігації, телефонний зв'язок вільні руки, зимова та літня гума. Розрахунок палива: траса 3.7 місто - 5 літрів на 100 кілометрів. Заправлявся лише на брендових АЗС. Комфортний і дуже економічний автомобіль. Продаж у зв'язку з двома автомобілями в сім'ї.
Авто повністю справне, нічого робити непотрібно, екологія є, мотор на 5, коробка ідеал) кожна кнопка в автомобілі працює (зимові колеса), масло фільтра замінено.
Продам машину Форд фокус 2010 рік дизель 1.6 торг
Авто на повному ходу , вкладень не потребує , стан ідеальний , масла фільтра в коробці і в двигуні міняв 2 неділі назад , торг у капота , телефонуйте пишіть в любий час , але на мобільний після 17:00 , з 8:00 до 17:00 , на ватсап або телеграм , або вайбер
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?