всі подробиці по телефону, авто в хорошому стані, на ходу, все в нормі
Авто пригнане з Америки 14.02 2024р. Авто без пошкоджень без підкрасів з рідним пробіго. Чудовий автомобіль для експлуатації по місту,економно та вигідно використовувати транспорт для повсякденник поїздок. Дуже велика економія сімейного бюджету. ЗАПАС ХОДУ В ХОЛОДНУ ПОРУ РОКУ 120км. В теплу пору року 140км.
Добре авто замінено мастило,тормозні колодки передні та задні подвійний клімат.
Автомобиль в хорошем состоянии Вложений не требует Кузов целый не гнилой, по мотору вопросов нету , сухой , масло не берет Ходовка в порядке Пробег 191 т Все вопросы по телефону
Продам авто. Стан гарний по кузову є пошкодження по правій стороні. Були дрібні ДТП. Все є на фото. Салон в гарному стані. На лобовому склі тріщина. Двигун поміняний стоїть контрактний з пробігом 180 тисяч поміняне щеплення ходова в гарному стані. В комплекті віддам 17 колеса з літньою гумою ( гума не в гарному стані) також комплект запчастин турбіна генератор паливна система, все робоче по заміні двигуна він був з навіскою тому просто переставили. На авто їзжу більше 3 років обслуговувалось весь час у офіціалів. Розхід по трасі зі швидкість 120 4.9л по місту вкладають в 6 але залежить від манери їзди
Домашня,,,рідна цьомка,пошти як дружина,продаю і піплачу '''живу в ній''але такі часи.Живу в селі їжжу в місто часто,такшо ухожена не корито якесь,все працює,газ вписаний резина зимня,счеплення,ГРМ,поміняні цієї осені.Є дряпка на правому порозі і на задніх правих дверях і пару рижів теж найдеться малих. Що було до мене не знаю.Мотоблок тим хто купить без торгу у подарунок.На рахунок обміну можно на любу але на 11 12 ,можно без газу ала з доплатою на встановлення або ж вже з гбо.Краще така ж з склопід'ємниками і кандером.Пропонуйте любий універ аби рік кандер і скло підемники.
Продам свой полностью обслуженный автомобиль 2005 года выпуска В Украине второй владелец, заехала в 22 году Отремонтировано и поменяно ВСЕ, что только можно себе представить!!! Просмотр в удобное для Вас время по договоренности!!!
Продається Сеат ібіца в хорошому стані . Любий вид переоформлення. Замінено комплект гри. нові тормозні колодки . Всі питання по тел. або вайбер, вацап.
Продам Mercedes Benz унив ерсал С-200 на ходу
Поміняне масло, 20 тис.км назад мінялось: помпа, ремні, ролики. Мотор масла не бере, ходова в порядку. Нова зимня гума.
Добрий день! т4 пасажир, t4, vw t4, Машина приведена до ідеального стану, повністю розбиралася(вікна всі знімались) і красилась як зовні так і внутрі + моторний відділ.Мотор сухенький! - покраска дисків. - заміна пола (фанера високо стойка.+ковролін) - заміна фар перед зад.(якісні ! Не дешеві!. - перешитий руль. - нові мішеліни комплект. - два комплекти дисків титани літо зима. - сцепленіє демферне. - потолок з каравели. - сідушки передні тоуран. - піонер колонки 6шт.+магнітола. - тонування по кругу. - перешиті карти салону. -грм 2 тис км проїхав. - пластики салону, пола,підножки. І ще багато чого! Більше інформації і фото процесу роботи по телефону. - останній сервіс 25.01.24 заміна рульової колонки ,передні стойки, сайлентблоки, шарові.
Рік 2003 . Задня пневма обслужена. 2.7 cdi. Не димить якщо цікавить скину більше фото та відео дзвоніть питайте що цікавить. Авто моє. ( Не перекуп) причина продажу . З'явилась дитина і тепер гроші йдуть туди. Присутній аргументований торг. За 5 не віддам.пробіг 358856 АЛЕ....
Продам авто, шкода А5 2008 року комбі, в хорошому стані, на зимніх колесах,
Продам авто в хорошому технічному стані, коробка , мотор , ходова в порядку . Економічний і просторий мінівен 9 місць. Кузов оцинкований. Додаткова інформація за телефоном
Продам Jac S2. Пробіг-82000км. Більш детальна інформація по телефоні.
В гарномому стані, економний автомобіль.
Продам надійну Skoda Octavia по автомобілю роботи не чого не потрібно всі запитання по телефону. Дзвонити 8: 00-22: 00 Ігор
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?