Комфортний сімейний в чудовій комплектації автомобіль! Всі деталі за телефоном!
Куплено в Україні, рідний пробіг, газове обладнання, в одних руках 12 років, без жодних ремонтів, не битий, з незначними пошкодженнями та потертостями,вдарив правий поріг об бордюр, нічого серйозного, газобалонне обладнання, обмін на новіше авто з доплатою, хороший стан, комплект нових зимових шин в подарунок, продаж не терміновий, без торгу
авто не бите не крашене, стан на тверду 4, рамний, я власник. всі питання за телефонон. також можливий обмiн на экскаватор з моею доплатою.
ТЕРМІНОВО. Авто у хорошому стані. У ДТП не було. Зроблено першиття салону алькантарою та шкірою. Зроблено капіталку двигуна. Гільзовка, нові поршня та кільця, вкладиші колінвалу, термостат 88 гр., водяна помпа, ремонт ГБЦ, заміна ГРМ, свічки запалення ірридіюмні, реставровані вануси під 4,6 двигун та інші розходніки. Всі системи автомобіля справні. В комплекті зимня резина на дисках 5шт. Замінено фільтр та масло акпп. Замінено паливний насос. Нові задні пневмобалони та датчик рівня. Заміна передніх амортизаторів взборі. Встановлено аудіо систему із Bluetooth. Масло моторне 5w50 Наявність фаркопу. Нова літня + зима резина. Замінений вентилятор + радіатор пічки Антифриз та фреон системи кондиціонування нові. Наразі необхідно косметичне фарбування.
,На сегодня машина в хорошем состояния(только она не с салона).Сімейний, економічний , безопасный (6 подушек ),надійний автомобіль. Всі витратні матеріали поміняні. (Ремінь, ролики, натягувач,шаровая,саленблоки-все новое), Зроблено зчеплення, по ходовки і мотору -все відмінно . В машині все є, японець мільйонник. (Читайте характеристики) , купил и катайся не надо покупать масло, комплект ГРМ, делать сцепление через...км,, радиатор, аккамулятор, масло и антифриз. Два ключа, родные стекла завода, поменял сальник распредвала, фарсунки в идеале и колодцы фарсунок многое видно на фото, двигатель работает как часы, .Машина вышла с завода декабрь на сегодня замена сальник распредвала и Каленвала, есть фото что менялось и когда.Новая турбина , спепьление маховик и выжимной новый. менялась правая полуось в сборе
Автомобіль повністю обслужений і знаходиться в ідеальному технічному стані. Зарядка авто проводилася виключно у домашніх умовах. Відмінна акумуляторна батарея 24. Батарея 11 з 12 поділок. Заряджаю лише стандартною 3 кВт зарядкою. Швидку зарядку ніколи не використовували. Відсутня взагалі порт швидкої зарядки, що дуже позитивно впливає на ресурс батареї. Взимку і влітку заряджаю батарею до 80% і не розряджаю нижче 20%. На даний момент SOH 80,48%. На фото реальна витрата після сезону зима - весна 7, 5 км на 1 кВт Міняли олію у редукторі на кожні 40000 км.
Класне і містке сімейне авто! Технічний стан дуже добрий, ТО завжди проходить вчасно на одному СТО (є Історія), чесний пробіг, не бита і не крашена, тому по косметиці і є невеликі нюанси. +комплект зимової резини!
Автомобіль свій, ретельно зберігався, в дуже хорошому стані, без проблем їздить. Привід задній.
У використанні із 2015 року. Супер зручна, висока, все працює, два ключі, сервісна книга. Встановлено додатково величезну 2din магнітола з GPS на андроїд. Газ не ставили і добре, витрата тішить. Щодня на ходу. Довгі поїздки в насолоду - завдяки акпп міський ритм не втомлює. З документами все ок, до перевірок на сто відношуся нормально. В подарунок зимова гума 14т грн , як дуже приємний бонус.
Машина не димить, масла не бере, рідний окрас, кондиціонер заправлений, все обслужено, газ метан, газ пропан бутан, бензин,
Продам хонда варадеро 1000хl. Первый владелец на Украине. 2007г., кофры боковые есть.Мот стоит на мне,документ и страховка присутствует. Все вопросы по тел.
Автомобіль в хорошому стані, не битий, не фарбований, без корозії. Я господар по техпаспорту. Своєчасне обслуговування. Всі функції працюють. Авто знаходиться в Ізмаїлі. Можливий обмін на електромобіль.
Продам MAZDA 5 2009 року(30 грудня).Перший власник. Без капіталовкладень. Комплект гумових килимків в подарунок. Гума нова літня. Поставлена Кольчуга. Обслужена. ГРМ поміняно. Ходова обслужена,замінені всі стійки, шарові, стабілізатори. Поміняне масло та всі фільтра.По кузову є незначні сліди використання. Проведено ТО двигуна. Не димить. Гази не пре.
Чудовий автомобіль, придбаний в автосалоні в Україні, єдиний власник, відмінний стан. Тонування скла, італійська газова установка. ГБО узаконена в ДАІ. Додатковий номер Номер власника
Автомобіль був куплений в салоні в 2014 році Під капотом все справно, регулярний тех огляд і обслуговування в офіційному сервіс центрі Пежо Житомир. Всі записи в сервіс книзі. Єдиний власник. Також все що останні три роки замінювалося, ведеться в обліку блокнота на телефоні. Яка замінювалася деталь, коли і за якого пробігу. Ви будете чітко розуміти коли були замінені гальмівні колодки, фільтри, стійки, ремінь та інші дрібниці, які не вписує в книгу сервіс центр. По кузову є потертості на нижній губі переднього бампера. Та трохи ввігнутий лівий поріг від домкрату. Не правильно встановив як міняв колесо)) Авто було повністю перекрашене в 2021 році. Тому приборами тикати в неї не треба, залиште їх дома. Пів мільона пробігу, майте совість. При їзді з-під інших машин летить каміння. Щоб не красити деталі частинами і не робити з машини Франкенштейна то було прийнято рішення повної перекраски за півтори тис долл. В салоні порядок, перетянута нова шкіра на кермі, підлокітнику і коробці. Наклееєна обезшумка кругом де можливо. Вся підлога, двері, частина криші за панорамою і багажник. Максимальна комплектація цього автомобіля. Усі кнопочки, сенсори, датчики, все працювало і працює справно. Найпотужніший і найекономніший двигун у цій серії. Пробіг можливо трохи великий, але ціна відповідна. До війни дуже часто часто їздив в Європу, в основному там і накатав. Але це не впливає на потужність навіть на великих швидкостях. Підриває миттєво, щоб обігнати фуру досить 3-4-и секунди, що позитивно для вашої безпеки. Машинка "не думає" коли наступаєш на педаль газу. Це не бензин 1.2 куб.))) Двигун масла не бере взагалі. Відношення дуже бережне. Постійна їзда при 1.9 - 2.2 тис. об/хв. Всі ремені і рідини також замінені по регламенту. Авто ще у кредиті. Тому торг максимально мінімальний. При продажі разом їдемо до виконавчої і одразу гасимо для можливості переоформлення. Можна писати тут, відповідаю миттєво як приходить сповіщення на телефон, або дзвоніть по вказаному номеру.
Машина пригнана з Фінляндії для себе. Знаходиться в гарному стані. Автівка розмитнена, та стоїть на обліку. Двигун атмосферний з реальним пробігим. Всі системи працюють відмінно. Також є 2 ключі, та сервісна книга.
Американка 4D LX автоматична коробка передач, 143 с. Сигналізація, іммобілайзер, газова установка з сервісною книжкою, 2010 рік випуску в експлуатації з 2012 року. 8 подушок безпеки. По кузову є подряпини. Диски литі. Обробка антикор при купівлі. задні диски барабанні. Амортизатори, сайлентблоки, фільтри все замінено на нове 20000 км.тому .Шаровий підшипник недавно на новий, ступиці нові задні.Також передні диски тормозні і колодки нові. Обидві опорні подушки двигуна змінено на нові. Форсунки газові нові. Всі питання по телефону, звоніть. Все обслуговувалось вчасно, є сервісні чеки. торг відсутній. Пороги цілі, нові підкрилки, антикор.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?