Авто в гарному стані, всі питання за телефоном
Продам власне авто. Опель Астра j 2010 рік ціна 7000$ Пробіг 244 тис Двигун 1,7 л,(125 к.с.) Дизель. Коробка передач: механіка 6-ти ступенева. Автомобіль в гарному стані. Працює повністю все. Є датчик дощу, та світла, підігрів дзеркал, мультифункціональне кермо, круїз контроль. Заправлений кондиціонер. Авто повністю обслуговане. Масла і фільтра мінялись кожні 8 тис. Торг умісний.
Свіжо пригнана, поставлена на учет,в гарній комплектації Bose.круіз і клімат,датчик дощу та світла, омивач фар,елекролюк панорама,електро складання дзеркал,підігрів дзеркал,задній парктронік, скло піднімачі,датчик шин,безключиве відкриття дверей,лінзове ближне світло фар.Рідні титанові диски на гарній зимовій гумі.
Продаю своє авто в хорошому стані, обслужена, масла фільтра поміняні на 190000 км. Обслужена ходова поміняні сайлентблоки, втулки стойки стабів амортизатори і ТД. новий власник буде задоволений. є нюанс по пасажирській двері була наклейка здер с лаком не критично. всім бажаючим дзвонити по номеру часом не в зоні дзвонити на телеграм, вайбер, вотсап на тому ж номері.
Продам Volfswagen Саddi 2007 року, об'єм 1.967 Л, без турбіни, дізель, нарікань нема, сів та поїхав, зараз вкладень не потребує. В автівці є кондиціонер, ел. дзеркала, ел.підйомники вікон, магнітола, регулювання керма по висоті, тоновані вікна, задня дверь двійна, кількість місць 5, спереду 2, ззаду 3. Авто підійде для родини та для бізнесу. Не гніла, уся автівка оброблена спец. консервантом, усі колесні арки оброблені антікорозійним засобом, стоять підкрилки коліс, розмір коліс та гуми: 15*65*195 стоїть зимова гума. Вартість 6900 $. Дзвонить, приїздить подивитися, все працює, авто доглянуте, зможу перегнати в інше місто. По тех. паспорту - вантажна, тех. огляд та страхування є та діє до 2027 року!
Продам авто в гарному стані, Ходова частина відремонтована 2.0 варітор Газ/Бензин,своєчасно обслуговування,все працює,має без ключевий доступ,лінзовані фари. Торг.
Колодки в коло зміни, днище оброблено, ланцюг грм замінені, є запасний двигун.
У продажу Toyota Yaris 2007 року Рідний пробіг (той випадок, коли їздила дівчина). Доглянутий салон в ідеальному стані. По техніці питань немає ніяких - все робилося вчасно і виключно оригіналом. Надійне та єкономне авто! Всі деталі та додаткові фото по телефону. Є невеликий торг!
Продаж поло на газу 2012р ,надійна молодіжна машина ,підвищена ходова,газ економна,диски р 17,пробіг 268,кпп механіка,стан нормальний,з недоліків стук рульове рейка,вона недорога і проста в заміні,
Авто загалом у хорошому стані. Усі питання по телефону.
Стан добрий
Продам Ford Tourneo Connect, оригінальний пасажир. З салону, один власник. Коробка механіка, 5ти-ступінчата. Дізель 1.8. Витрати по місту 7 л, траса 4,5-5 л. Пасажирських місць 7. Колір Металік. Матеріал салону - тканина. Електросклопідйомники -передні. Кондиціонер. Підсилювач керма- гідро. Ходова - в ідеальному стані.
Продам автомобіль стан гарний Газ бензин розхід приємний по ходовій частині все добре кондиціонер працює гума літо стан відмінний диски титани
2 господар з 16 року, (7 років в одних руках, можу пояснити чому за фактом 4 власники) брав із пробігом 79 тис км, пробіг рідний. У рідній фарбі по колу є один дефект по крилу на правій стійці залишилося від першого власника. ГБО дороге, балон 53 літри. Заміна комплекту ГРМ "Gates" на 80 т.км Зимова гума 4шт. на шипах, пройшла 5 тис км Кріплення запаски у багажнику. Дуги, багажник, нержавіюча сталь. Попереду проставка +30мм. Задня підвіска пневмо балони!, пройшла 4-5 т.км (можна змінювати кліренс, возити вантаж, стійкість у поворотах, м'якість ходу при 0,5 атм. зад не стрибає) Сигналізація, один ключ. Водійське сидіння від Mercedes w211, електро+ підігрів., якщо комусь не подобатися можу поставити рідне! Додаткове освітлення багажника. дороге тонування + лобове скло. В автомобілі не курили і регулярно проводили хімчистку салону. Не чого не стукає, розвал свіжий, нові кульові, права стійка, права опора, антифриз, олія + фільтр, свіжі свічки + дроти + блок котушка, нові двірники, лампочки головного світла, гур зі свіжої машини. Цей автомобіль є олія із заводу до 1 літра на 10 т.км, це нормально для нього. Кондиціонер робочий. 1,4 мотор найвдаліший, невибагливий та дешевий в обслуговуванні! Багато робив сам і для себе. Чистий пасажир, кузов оцинкований не краплі іржі! Каталізатор на місці, та в повному порядку. Є питання щодо ГБО, перед від'їздом не було часу займатися, думаю це не проблема. Витрата газу траса 7,5 місто 9 літрів. Продаж не терміновий, перекупи не витрачайте свій час. Зв'язок тільки через Viber, Вотсап, Телеграм, або через цю програму.
Надійний, економічний, комфортабельний автомобіль. Стоїть газ 4 покоління (вписано) Титанові диски r15 з гарною літньою гумою - Склопідйомники - Підігрів сидінь - АБС - Кондиціонер (робітник, дме дуже добре) Витрата в середньому 9літрів газу Я господар по пункту Від машини не позбавляюся так що Перекупів та автомайданчиків прохання не турбувати...
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?