Потребує ремонту гбц(пішли гази у систему охолодженя)заводиться,їде,масла не бере.На початку року був замінений двигун(старий двигун віддам у подарунок)також віддам комплект зимової гуми на дисках і деякі запчастини.Торг є.Продаж з переоформленням!
Автономне опалення 2 спальних місця Автомобіль сів і поїхав заробляти. Дзвоніть з усіх питань за номером ********** Валентині.
щодо недоліків по автомобілю торг ,в межах розумного)) Можливий обмін на авто з коробкою автомат та нашою доплатою , на обмін 7000
ID: 60124 Renault Megane Scenic 2008 року з бензиновим двигуном 1.6 та механічною коробкою передач. Автомобіль має передній привід і добре підходить як для міських поїздок, так і для подорожей на далекі відстані. Просторий та комфортний салон забезпечує зручність для водія і пасажирів. Комплектація включає датчик дощу, підігрів дзеркал, запуск двигуна з кнопки, панорамний дах, обігрів лобового скла, кондиціонер та підстаканники. Автомобіль практичний, економний в обслуговуванні та комфортний у щоденному використанні.
Skoda Roomster у хорошому технічному стані на свій вік:) Автомобіль повністю обслужений і не потребує жодних додаткових вкладень. Нещодавно виконано капітальний ремонт двигуна, працює без зауважень. Акумулятор ще на гарантії. У комплекті — два комплекти гуми: • Літня — другий сезон • Зимова — на металевих дисках, у доброму стані Просторий, практичний і надійний — чудовий варіант як для міста, так і для щоденних потреб.
Продам свій пасат в гарному технічному стані. Вкладень ніяких не потребує. Стан сів і поїхав. Заводиться з пів оберту. На гарній комплектації. Салон не зачуханий. По авто всі кнопки робочі . Масла не бере. Дуже економне авто. Торг присутній. Більш детальніше по телефону.
НЕТЕРМІНОВО!І за копійки небуде! Підійде тим хто шукає добру машину ,а не дешеву.Мазда 5 рестайл,7ми місна,2.0л 150коней фордовський цепний,як на мондео, бенз-не пупати з маздами 1.8 ,є газ 4те пок.6ти ступка,на трасі 150-180 непроблема,за потреби і 200йде,але без боксу і на автобані(перевірено неодноразово)Вся в рідній фарбі.Завжди повний бак.Пороги під пласмасами цілі(фото додаю)В максимальній комплектації.Антибукс,круїз,датчик дощу,датчик світла,підігріви сидінь,кліма робоча заправлена,мультируль,андроїд маг,та замінена акустика на дорогу,навігація,два ключі,мультилок на кпп,стахівка на рік,камера заднього ходу,ручнік тримає,салон трансформер,новий акум+ доставлена кнопка масси(коли рідко їжжу відключаю)два комплекта титанів та болтів до них з хорошою дорогою резиною резиною мішелін 25року(зима та літо на дисках)більше 1000дол.Перепаковані фари на біледи ближнє-дальнє з чітким контуром і автокоректором біля 700дол),коврики ева і резинові,полка в багажник,перешитий в шкіру руль і ручка кпп,ходова перебрана,масло-фільтра замінено,пічка дує.піднята на 3см проставками.Є чохли в салон до неї модельні,зняв попрати так і не поставив.Комплектація спорт(обіси і спойлер ззаду з заводу,інші аморти,жорсткіші,більші гальма)бокс з релінгами на дах теж віддаю з авто,докатка в боксі,їде бодро і розхід відповідний 12-15газу по місту, по трасі 7-8.Небита і вся в рідній фарбі але є маленькі коцки(зад ліве крило).Тільки переоформлення.остання переєстрація на дружину бо так треба було(незнав чи буде бронь).Кому дорого нетратьте мій час,тисячами неторгуюсь.Є коцки не без того,але реально доглянута жива тачка,яка не буде виносити мозок.Непідмальовую спеціально шоб була в рідній фарбі і недоказувати потім шо вона небита.Цілі як такої продати любою ціною нема,просто підзбирав і оновив би на шось цікаве.Якшо ні -какататиму з задоволенням далі самЧас від часу кидаю в ріа може хтось шось запропонує цікаве.Можливий обмін на великого джипа Чи шось новіше з універсалів з моєю допл.до 5тис.
Nissan Qashqai TEKNA, 2008 рік, 2.0 CVT, 4WD, Офіційний, Другий власник. Двигун працює без нарікань, мастило міняється кожні 8т км. Коробка Xtronic CVT з ручним режимом працює справно, перевірялась діагностикою всі параметри в нормі. Рідину і фільтра в коробці змінювались на пробігу 170т км і 220т км. Повний привід із вибором режимів (2WD / Auto / 4WD) працює чудово. Мастило в редукторах змінювалось одночасно з рідиною у коробці. Встановлено та вписано ГБО 4 покоління, обслуговується вчасно. Останнє ТО по ГБО 240т км з перевіркою зазорів клапанів. Розхід газу по трасі 9-10 л на сотню. Автомобіль у хорошій комплектації: шкіряний салон, регулювання сидіння водія по висоті, підігрів передніх сидінь, мультифункціональне кермо, кермо з регулюванням по висоті і глибині, електропідсилювач керма, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль, безключовий доступ, підлокітник, заводський ксенон з автокоректором та омивачами фар, датчик світла, датчик дощу, протитуманні фари (передні та задні), заводський парктронік і камера заднього виду, внутрішнє дзеркало заднього виду з автозатемненням, електроскладання зовнішніх дзеркал з електрорегулюванням та підігрівом, 6 подушок безпеки, ABS, EBD, ESP, антипробуксовка та допомога при старті вгору (Hill Start Assist), сучасна андроїд-магнітола, сигналізація, центральний замок, елкктросклопідіймачі з доводчиком, додатковий замок на коробку передач. Авто використовується щодня, технічно справне, без зауважень. Страховка дійсна до кінця року. Комфортний, практичний і недорогий в експлуатації кросовер, який добре підходить як для міста, так і для поїздок за місто.
Авто в наявності! Автосалон працює кожен день без вихідних. Можливий обмін (Trade-in) Вашого авто на наше. Можливий продаж авто в лізинг за 9000 грн./міс. Авто в хорошому доглянутому стані. Офіційний автомобіль придбаний новим в автосалоні в Україні. Надійний та потужний дизельний двигун об'ємом 3.0 літри в поєднанні із простим 6-ти ступеневим автоматом та системою повного приводу quattro. Двигун працює як годинник, жодних нарікань. Кузов цілий, без ДТП. Збережений стан салону. Працює кожна кнопка. Надзвичайно приємне в керуванні та динамічне авто. Запрошуємо на тест-драйв. Чесність та порядність гарантуємо! “КомісАвто” - це надійний партнер у виборі авто!
технічно гарний стан, потребує кузовного ремонту ( останнє фото ) + комплект зими на дисках. багата комплектація. за більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном
Продам авто на повному ходу. Газ/бензин, є незначні нюанси по лакопокритю. Ціна 6000 ********** За інформацією звертайтеся Василь ********** Анжела **********
Автомобіль обслужений, замінене зчеплення в комплекті, замінені лінзи головного світла на бі-лед, Замінений актуатор зчеплення, Замінений радіатор, замінений вакуумний підсилювач гальм, Зроблений двигун,Проведене ТО. Встановлена нова турбіна,інтеркулер,вакумний насос. Роботи були проведені у звʼязку з тим що ніхто до цього не обслуговував.Все має свій час. Ціну 3 тисячі не пропонувати так як вклав вже більше 5000. Реальному покупцю торг! Дякую за увагу!
Сімейне авто! володію 2- роки!Двигун надійний 1.6МРІ!Телефон вказаний на першому фото!Комфортне,зручне,доглянуте,обслужене!Технічна частина без зауважень,кузов цілей без вм'ятин,шпаклі!Зрозуміло,що авто не нове,якісь мілкі камінчики пісок від коліс,але нічого критичного,кузов супер зберігся! Салон також охайний,чистий,не прокурений - не курю!За 2-роки від заміни до заміни ніразу не доливав мастило!Рівень один!Мастило 5w40.Є сервісна книга +TUV!Обслуговував на офіційному сто, є всі підтвердження- накладні виконаних робіт,що саме було зроблене,замінене по авто!Ходова- нові стійки,опорні стійки стабілізаторів,шарові ,термостат,в круг колодки тормознв,всі рідини,свічки бош,високовольтні провода та інше ,що було потрібно майстри замінили,ходова без питань.ГРМ 14000 тому оригінал+ помпа на фото вказав, є накладні.Масла ,фільтра 4000 тому.В коробці теж мастило в нормі перевіряли.Додатково встановив новий захист двигуна-коробки!Хороша музика 8-динаміків! 10- подушок безпеки!Датчик дощу,світла,круїз,клімат 2-зонний працює,холодить,бардачок холодильник,автозатемнення дзеркала заднього огляду,дотяжки вікон,обігрів дзеркал,електропривід дзеркал,та ще багато чого є в авто!Свіжа страховка!Літня гума майже нова!2-Ключа! Впевнений,що новий власник автівкою буде задоволений!Торг біля авто в межах розумного!
продам економно авто два комплекти резини
Авто обслуговується на ситанції технічно справна, все є все працює.
Авто в гарному стані пробіг рідний. Після капітального ремонту була заміна блока циліндрів на новий! Двигун можно сказати новий на обкатці. Нове зщкплення. Нові патрубки. Кузов в гарному стані я власник. Обмін не цікавить продаю так як стоїть без діла немає потреби на даний час у автомобілі.
Автомобіль в доброму стані ,але потрібні деякі допрацювання ,деталі по телефону .Терміновий продаж у зв?язку з переїздом за кордон.
Не бита,не фарбована. Машина в хорошому стані,має гарний вигляд
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?