Продам хонда варадеро 1000хl. Первый владелец на Украине. 2007г., кофры боковые есть.Мот стоит на мне,документ и страховка присутствует. Все вопросы по тел.
Автомобіль в хорошому стані, не битий, не фарбований, без корозії. Я господар по техпаспорту. Своєчасне обслуговування. Всі функції працюють. Авто знаходиться в Ізмаїлі. Можливий обмін на електромобіль.
Продам MAZDA 5 2009 року(30 грудня).Перший власник. Без капіталовкладень. Комплект гумових килимків в подарунок. Гума нова літня. Поставлена Кольчуга. Обслужена. ГРМ поміняно. Ходова обслужена,замінені всі стійки, шарові, стабілізатори. Поміняне масло та всі фільтра.По кузову є незначні сліди використання. Проведено ТО двигуна. Не димить. Гази не пре.
Чудовий автомобіль, придбаний в автосалоні в Україні, єдиний власник, відмінний стан. Тонування скла, італійська газова установка. ГБО узаконена в ДАІ. Додатковий номер Номер власника
Автомобіль був куплений в салоні в 2014 році Під капотом все справно, регулярний тех огляд і обслуговування в офіційному сервіс центрі Пежо Житомир. Всі записи в сервіс книзі. Єдиний власник. Також все що останні три роки замінювалося, ведеться в обліку блокнота на телефоні. Яка замінювалася деталь, коли і за якого пробігу. Ви будете чітко розуміти коли були замінені гальмівні колодки, фільтри, стійки, ремінь та інші дрібниці, які не вписує в книгу сервіс центр. По кузову є потертості на нижній губі переднього бампера. Та трохи ввігнутий лівий поріг від домкрату. Не правильно встановив як міняв колесо)) Авто було повністю перекрашене в 2021 році. Тому приборами тикати в неї не треба, залиште їх дома. Пів мільона пробігу, майте совість. При їзді з-під інших машин летить каміння. Щоб не красити деталі частинами і не робити з машини Франкенштейна то було прийнято рішення повної перекраски за півтори тис долл. В салоні порядок, перетянута нова шкіра на кермі, підлокітнику і коробці. Наклееєна обезшумка кругом де можливо. Вся підлога, двері, частина криші за панорамою і багажник. Максимальна комплектація цього автомобіля. Усі кнопочки, сенсори, датчики, все працювало і працює справно. Найпотужніший і найекономніший двигун у цій серії. Пробіг можливо трохи великий, але ціна відповідна. До війни дуже часто часто їздив в Європу, в основному там і накатав. Але це не впливає на потужність навіть на великих швидкостях. Підриває миттєво, щоб обігнати фуру досить 3-4-и секунди, що позитивно для вашої безпеки. Машинка "не думає" коли наступаєш на педаль газу. Це не бензин 1.2 куб.))) Двигун масла не бере взагалі. Відношення дуже бережне. Постійна їзда при 1.9 - 2.2 тис. об/хв. Всі ремені і рідини також замінені по регламенту. Авто ще у кредиті. Тому торг максимально мінімальний. При продажі разом їдемо до виконавчої і одразу гасимо для можливості переоформлення. Можна писати тут, відповідаю миттєво як приходить сповіщення на телефон, або дзвоніть по вказаному номеру.
Машина пригнана з Фінляндії для себе. Знаходиться в гарному стані. Автівка розмитнена, та стоїть на обліку. Двигун атмосферний з реальним пробігим. Всі системи працюють відмінно. Також є 2 ключі, та сервісна книга.
Американка 4D LX автоматична коробка передач, 143 с. Сигналізація, іммобілайзер, газова установка з сервісною книжкою, 2010 рік випуску в експлуатації з 2012 року. 8 подушок безпеки. По кузову є подряпини. Диски литі. Обробка антикор при купівлі. задні диски барабанні. Амортизатори, сайлентблоки, фільтри все замінено на нове 20000 км.тому .Шаровий підшипник недавно на новий, ступиці нові задні.Також передні диски тормозні і колодки нові. Обидві опорні подушки двигуна змінено на нові. Форсунки газові нові. Всі питання по телефону, звоніть. Все обслуговувалось вчасно, є сервісні чеки. торг відсутній. Пороги цілі, нові підкрилки, антикор.
продаётся автомобиль, в хорошем состоянии, не требует влажений, все всегда меняеться вовремя, гаражное хранение, вся остальная информация по телефону.
сімейний мінівен 7 місць,салон трансформер,пригнаний з німечини в лютому 2021році,перший власник,перевірка на будь-якому сто,по двигуну та ходовій жодних проблем,по кузову один нюанс який видно на фото,реальному покупцю торг біля авто.на обмін дороще 8500$,без моєї доплати,
Авто у гарному стані, всі розхідники замінено, масла, фільтра - замінено, ходова зроблена, новий акум., комп.діагностика зроблена - помилок "0", вся електроніка працює. Авто варте уваги! Було не велике ДТП в передній бампер, збоку. Бампер стоїть на місці, є не значні пошкодження Обмін не цікавить.
Експлуатується кожного дня. Торг біля капота.
Відмінна машинка, невеликий розхід, оригінальний пробіг 100т., працює як нова. Укр реєстрація, якщо немає зв'язку пишіть, якщо вас зацікавило авто.
Машина в хорошому стані більше інформації по телефону
Приїжджаєте, дивіться, торгуєтеся та їдете щасливими власниками машини))) всім вдалих продажів!
Сів і поїхав , Торг біля авто ! 8 пасажирських місць пробіг може змінюватись , авто їздове і я на ньому їджу влітку 22го рокуповарені пороги , арки , пофарбований . заміна ,двигуна,заміна прокладки ГБЦ,компенсатори, грм, щеплення і КПП обмін не пропонувать ! Реальному покупцю реальний торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?