Продам пассатик в связи с выездом за границу звонить или писать только на Вайбер требуется сделать т.о и поменять резину, амортизатор крышки багажника тоже под замену...крашено 2 а элемента...переднее правое крыло и задние левое крыло... ещё аккамулятор требуется замены...а так в основном всё нормально торг уместен для реального покупателя... звонить пн-пт с 19:00 до 21:00
якщо "поза зоною" телефонуйте по Вотсаб. Cabrio 4х місний, Авто в Україні рік, Пригнаний особисто мною з Німеччини для дружини, пробіг по Україні 12т, повністю обслужений, технічно в хорошому стані, взимку не в Німеччині не в Україні не експлуатувався. дуже жвавий мотор, з Києва за рік виїжджав 1 раз.
авто не бит не крашен сел и поехал по украине не ездил
машина красивая надо смотреть
Продается автобус Рута 22 , 2013г.в. объем 2.9л , бенз./газ(метан) ,на 16 мест включая водительское, 3 стоячих и 1 место для инвалид.коляски тел
Продам надійний, рамний позашляховик. Покупцеві на додачу два комплекти гуми (літо + зима) на машині стоять BF Goodrich A/Т 265/75/16. З обліку знімається і ставиться. Телефонуйте, домовимось.
Машина работает на доставке рабочих на завод. Кап. рем. двигателя делали в марте 19г., в июне 19г. делали задние тормоза (новые барабаны накладки), кондиционер рабочий.
машина в доброму стані пробіг 224500. на 208000 масло 5W40 XADO вкладу непотребуе рідна фарба без торгу.
Полностью обслужен, рейсовое состояние , возит почту, кондитерку, салфетки, бытовую технику,новые колодки по кругу , амортизаторы, перебраны суппорта, пол ровный, не течёт, все системы и узлы работают, гидроборт, только после полного ТО
Автомобіль в хорошому стані. Повністю обслужений. Все працює відмінно, підігрів сидінь і дзеркал, електросклопідйомники, омивачі фар, клімат контроль. Автомобіль особистий, так що він постійно проходить технічне обслуговування і там все працює. Підвіска ок, двигун ок. Замінено масло, фільтра, салінблоки, речаги, підшипники, ремень і ролики.Сів і поїхав.Зимова і літня резина. Є декілька підкрасів, є нюанси по кузову. Більше інформації по телефону. Переєстрація на нового власника.Торг.
Я, другий власник, на 120000тис. Замінено всі розхідники та масло, фільтра, ремні, ролик. Економний автомобіль, обезшумлений повністю, по кругу стоїть ксенон, встановлено газ 4 покоління, 2 дін, магнітола із камерою заднього виду, центральний замок та інше... нова зимня різина Нокіан хакапеліта R 3
сервисная книжка,
Машина в отличном состоянии, весь пробег был по немецким дорогам, в феврале 2019 заехал на Украину. С документами всё в порядке. Машина растаможена
РЕФ обслужений, перебрано всю ходівку: накладки все нові по колу, РМК на вали все нові, підшипники переглянуті та перемазані, гума 60%.
Капіталовкладень не потребує наданий час інтересує обмін на спрінтер грузовик може бути будка
Хороший стан,машина власна і доглянута! Всі розхідники замінені,замінено ланцюги ГРМ,не потребує вкладень! Працює все що є,шкіра в збереженому стані(видно на фото). Хороша ГБО. Оптика в ідеалі,в рідній фарбі,без корозії. Їде дуже добре без лишніх звуків як і належить BMW 7! В машину багато грошей вложено,дійсно хороший стан,таких машин мало! Багата комплектація. STEPTRONIC,сервотронік,електронна система регулювання жоскості амортизаторів,активна підвіска Dynamic Drive,регулювання положення руля,бокова подушка безпеки задніх пасажирів,склопакети,лобове повишеного комфорту,люк з скла,задня шторка,бокові шторки,дерево рідких порід,внутрінне зеркало і бокові з авто затемненням,дно велюр,аварійний знак,під стаканчики,передні сидіння повишеного комфорту з поясничною підтримкою,підогрів сидінь всіх,омивач фар,парк-троніки по кругу,датчик дощу,ксенон,автономка,ТВ,GPS,служба BMW Assist,система вводу голосових повідомлень,автомобільний телефон,CD магнітола,CD-ченжер 6дисків,система Hi-Fi Professional,Logic 7.
Обмін можливий на автомобіль коробка автомат. Дзвоніть за номером - Микола
Авто у відмінному стані. Ціна реальна. При бажанні діагностика у спеціалізованному сервісі. Всі інші деталі за телефоном. Перекупам не турбувати. Можливий торг в розумних межах.
Стан хороший! Куплена 10.2018! 1.06.2022 встановлено дорогий газ LOVATO у офіційного представника! Я перший і єдиний власник з салону Адіс-Авто в Одесі. Обслуговування там же, що підтверджується сервісною книгою. Пробіг реальний. АКП не робот. Видалено каталізатор. Стала бадьорішою та економічнішою. Встановлено діоди, якісний ксенон і камера заднього виду. Реальна витрата в місті на фото. Динаміка дуже пристойна. 90% пробігу по трасі, тому є помітні сліди експлуатації, які на якість їзди не впливають. Обмін бажано на позашляховик з моєю доплатою. Усім успішних угод!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?