Продам ,сімейне авто , в гарному , доглянутому та гаражному стані . Автомобіль дуже добре їде, економний, з невеликою витратою пального. Двигун, коробка передач і ходова частина без зауважень.. Салон чистий, охайний і просторий. Авто обслуговувалося згідно з регламентом , запчастини тільки оригінал. Просторий салон-трансформер із панорамним дахом. Автомобіль повністю справний і не потребує вкладень. Сів і поїхав! комплект резини і комплект літніх килимків у подарунок.
Продам класичний та солідний еталон надійності автомобілебудування від від MRRCEDES в кузові S220 який реклами не потребує Не дивлячісь на поважний вік авто дарує емоції та комфорт під час подорожей, мякістю та потужністю і впевненістю в управлінні !!! КУЗОВ НЕ ГНИЛИЙ не ржавий не дирявий без рижиків і тому подібного стакани всі цілі і заводському стані донжерони цілі все ціле Салон охайний та збереженний не затертий не гримучий не скрипучий все на свому місці по електриці все працює додних зауважень Люк працює не тиче ХОДОВА ВСЯ ОБСЛУЖЕНА БЕЗ ПНЕВМО Пневмо стійки були заміненні на класичні та надійні газамаслянні стійки типу MacPherson Фірми KYB ще на гарантіі жожних зауважень Гальмівні диски Brembo amg з перфарацієєю Двигун працює як годинник що на бензині що на газу, m113 самий надійний в історіі mercedes Не димить не сопунить масла не бере їде як має їхати S клас КПП ПРАЦЮЄ ДОБРЕ без жодних зауважень без пинків без толчків не затягує зроблено повну ревізію а саме заміна плати фільтрів клапанів та мастил Хороші оригінальні титани AMG LUK без пошкоджень хороша літня гума Документи впорядку будьякий вид переоформлення Хороший торг біля авто на обмін як у всіх дорожче Всім вдалих покупок
Авто повністю обслужений. Замінено ремінь ГРМ, натяжний ролик, помпа, антифриз, свічі накалювання, антифриз, тормозна рідина, мастило в рульовій, тормозні колодки перед зад, фільтр паливний і повітряний. Салон доглянутий не прокурений не потертий. Фари передні поліровані заклеєні плівкою. Деталі по телефону. Блютуз Дотяжка всіх вікон Підігрів дзеркал Підігрів лобового AUX Парктронік задній Датчики тиску коліс Комбінований салон шкіра+ тканина Датчик дощу Датчик світла Двох зонний клімат контроль Омивач передніх
Звонили , писати на "Вайбер"(бо здебільшого є проблема з зв'язком) ...... Жива епіка(офіційна), я власник, обслуговування вчасне , виконано багато робіт, є всі виписки по обслуговуванню , коробка працює плавно , мотор як часи ( були виконані роботи по мотору, на разі проблем немає) , встановлено "газове обладнання", тонування (6 місяців тому), масло з усіма фільтрами замінено 500км тому (якісне на сервісі) , м'яка в ходу(нічого не стука та не скрипить) ,комфортна в їзді, по ходовій також виконано багато робіт та вкладено не мало коштів, світло працює справно по колу(спереду лінзоване), встановлено якісний андроїд(картплей та все інше..), салон збережений(не за тертий) кожаний , однак купив накидки для збереження стану, є нюанси по "лкп"( що пов'язано з роками) незначні , іржі немає, на машині рухаюсь виключно на роботу та з роботи, замінено нещодавно (місяць тому) "ролики,ремень,помпу" , всіх робіт не згадаєш (все є у виписках), "ланцюг" також поміняний 3000 км тому , продаж неспішний , якщо є бажання телефонуйте відповім на питання, ціна виправдана, за 3-4к епіку живу не купете , також є торг (уступлю звісно ж) , продаю у зв'язку з потребою "хетчбека чи універсала", росхід по трасі реально робив 6.9(є фото підтвердження) росхід по місту реальний 10.5-11 якщо їздити виключно по місті (цент, світлофори) все залежить від місцевості, на разі рухають більш по околицям Харкова то росхід 10-10.5, для мотора 2.5 це адекватно + автомат, вибачаюсь за нічні фото , вільний тільки після 7-8 вечора , також є підігрів передніх сидінь), ева клірики(з бортиками), є запаска, ризина спереду нова , з заду також цілком доцільна, є домкрат та ключі в комплекті, електро складання зеркал, датчік світла
авто в гарному стані, замінено грм,помпа ,антифриз,мастила,роликі ремінь.по авто робити абсолютно нічого не потрібно.цікавить обмін на Рено трафік.
Обслужена до дрібниць. Більш детальна інформація за телефоном ТОРГ
авто в гарному робочому стані,ніяких проблем не має.сімейний автомобіль.продаж в зв'язку з виїздом за кордон. торг біля авто мінімальний знаходиться в Дніпрі на правому березі.подивитися можливо в районі пр.Петровського за попередньою домовленістью.
продам авто в задовільному стані всі запитання по телефону
Машина обслуговується кожних 8 тис , повністю зроблена ходова , замінені всі масла , в коробці також . Стоїть ланцюг ГРМ , який був замінений 40 тис тому . Технічно без нарікань . Мотор працює рівно , коробка плавно перемикає . По всіх питанням радо відповім , телефонуйте
Продам надійне,на бойовому ходу авто.По роботі двигуна та інших агрегатів питань немає.2.0дизель, двозонний клімат, датчик дощу,підігрів зеркало,електро скло підйомники всіх дверей,кондиціонер ,планшет,парктроніки,камера,мульті руль,аукс.Хто придбає непошкодує,авто варте вашої уваги
Авто в хорошому технічному стані. повністю обслужене. Продаю тому, що придбав новий автомобіль.
Машина в нормальному стані, повністю обслужена .Поміняні ремень грм ,помпа ,ролики, ремень генератора усі сайленблоки задньої підвіски
Авто у гарному,доглянутому стані
Звертатися за телефоном.
Легкове авто. MERCEDEs-BENZ D 170. Потужність 85 кВт. 262000 пробіг. Пригнана зі Швейцарії. В гарному стані
На повному ходу, потребує косметичного ремонту. Мотор та турбіна перебрані, кат та екологія вирізані, прошита, газ відстроєний, нові тормоза вкруг, нова передня ходова та задні аморти, машина їзде кожен день, масло не бере, торг біля капоту.
автом користуючись 4 роки, було поміняно комплект грм + помпа , рул рейка, зроблена ходова, масло мінялося завжди на 6 тис. авто повнистю обслужене, всі питання по телефону
деталі за телефоном ********** Вотсап
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?