Авто, в ідеальному стані, все робилось по регламенту,а також є комплект зимової резини
Привіт усім. Продам BMW E39 530D 2003 року, з пробігом 444к км. В сімʼї більше двох років. Технічних проблем з машиною нема - відмінний варіант на повсякдень за середній прайс. Купували два роки тому з пробігом 410к км. За 2 роки наїздили 34к км - жодних проблем чи євакуаторів не було. 30к км з 34 приблизно було наїздено за кордоном, жодного разу не підводила, 2000 км в один бік - для неї без проблем. Машина з оригінальними М Бамперами, чорний шкіряний салон, люк, бокові дзеркала Тайвань. Та і все, що ще розповідати? Що було зроблено за два роки: * Заміна передніх гальмівних дисків і колодок - оригінал БМВ, купувались у Німеччині. 620$. * Нова зимня гума Hankook * Літня гума 2 сезони проїздила. * Проводка багажника * Заміна трубки ЕГР. * Заміна модуля двері, що піднімає та опускає скло. * Фарбування переднього бампера, і деяких єлементів. * Ремонт сидіння * Заміна приводного шківа. * Ступенчаті підшипники задніх коліс. * Регулятор сидіння переднього * Лампи ближнього світла. * Заміна трубок паливних * Заміна парктроніків. По машині ще дещо потрібно зробити: підгниває один поріг, замінити картер двигуна (є у наявності), по салону кілька нюансів є. По зовнішньому вигляду: передній бампер погано підфарбований, відлущується фарба, рижик на замку багажника. Машина бадьора, їде 230 по трасі в свої 23 роки. Не в ідеальному стані, але в дуже доброму. Причина продажу: нерухомість. З продажем не поспішаю, з задоволенням ще буду їздити два роки. Торг можливий лише після перегляду.
Я другий власник, авто купувалось в автосалоні в Львові, машина повністю обслужена, щойно замінено масло, без ДТП но є підкраси бо їздила жінка.
Продам Пежо 308, 2011 року Двигун 1.6 бензин, коробка автомат. Технічний стан гарний. Їздила дружина в магазин та садок. По авто робити нічого не треба, все працює. По ходовій, двигуну, коробці зауважень немає. По кузову присутні сліди експлуатації, подряпини. За деталями телефонуйте або пишіть.
По машині все справне і працює . 2 тисячі назад замінені стійки на KYB . До 80 000 тисяч обслуговувалася на офіційному сервісі ( сервісна книжка додається ). Ставилися тільки орігінальні завчастини .Додається комплект зимньої резини і оригінальні чохли на всі сидіння . Машина їздила мало і обслуговувалася вчасно. Має кілька не критичних царапин. Перша реєстрація авто 2013
Авто в хорошому стані. Двигун працює добре, ходова без критичних зауважень. Є косметичні нюанси: трохи обвисла стеля салону, та невелика вм?ятина на лівому порозі. Також замінено всі фільтра та масла , проведено капітальний ремонт.
Авто в хорошому робочому стані. Коробка 6 Ступка салон чистий охайний на кузові сліди використання. Повністю обслужена. заміна масла була 500 км назад Нова зимова гума 25 року виготовлення
Автомобіль в збереженому стані,охайний, доглянутий, з надійним двигуном 1.9 (100 к.с) та 6 ст. КПП. без корозії , два комплекти майже нових шин, на останньому ТО замінено рульові наконечники, опору двигуна, масло та всі фільтра, замінено комплект щеплення, з сальниками . Авто купувались перед початком війни, однак війна змінила плани, тому з моменту купівлі автомобіль майже не використовувався, за 4 роки наїздив 10 тис.
Продам власне авто. Було придбане самостійно в Німеччині. Дуже гарний стан. Рідний пробіг. Економний, компактний автомобіль, чудово підходить, як для міста, так і для далеких поїздок.
Офіційне авто! Оригінальний пробіг, перший власник з салону є сервісна книга! Максимальна комплектація. Росхід пального 7-8 літрів по місту. Технічний стан: Автомобіль регулярно обслуговувався і знаходиться у хорошому технічному стані. Двигун працює стабільно, корбка передач перемикається плавно. В авто зроблено повну шумоізоляцію. Фари обклеєні бронеплівкою, встановлений повний комплект ксенону. Встановлені по колу посиленні пружини підвіски та багато іншого. Готовий їхати на будь яке СТО, всі питання по телефону ! Можливий торг.
Продам авто у гарному стані. На авто було замінено ГРМ, вкладиші шатунні, масляний насос , мультиплікатори, замінено масло, зроблена вся ходова ,встановлення нова акумуляторна батарея. Автомобіль повністю обслужено
Продаю власне авто, пробіг оригінальний, транспортний засіб у користуванні більше чотирьох років, в Україні перший власник. При пробігу 280000 повністю замінено щеплення. Ремінь ГРМ, масло та фільтра замінено по пробігу 288000. Авто регулярно обслуговувалось. Є дрібні недоліки по кузову, маленькі царапини, з приводу цього готовий обговорювати ціну. Ніяких вкладень автомобіль не потребує.
хорошому покупцю торг
Технічно авто в хорошому стані.Робити нічого не потрібно.Є питання по лако-фарбовим питанням.
Продаю свій автомобіль в ідеальному стані після повного обслуговування ходової частини, моторного відділу та КПП. Були проведені роботи з лакофарбовим покриттям, а саме полірування та покриття рідким склом для кращого блиску і захисту від навколишніх чинників. Також є комплект нової зимової гуми фірми «NEXEN» з новими титановими дисками та багажник на дах. В автомобіль вкладено дуже багато зусиль, часу та коштів. Продаю у зв?язку з тим що зараз перебуваю на Сході а авто стоїть без потреби.
машина в отличном состоянии, сделано для себя, я хозяин. вложений не требует.вопросы по телефону, торг у капота, возможен обмен на джип или кроссовер до 25к$
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?