Один власник, авто в гарному стані, гаражне зберігання. Без ДТП. Інші питання по телефону. Можливий продаж з гаражем
* Авто з Кореї * Єдиний власник * Два ключі * 9л!!!/100 км газу, в змішаному режимі * Стан відповідно віку та пробігу * Без підводних каменів
Продаю доглянуте авто,грм і счеплення замінювалось 10000км тому, авто майже без підкрасів, з лівої сторони на арці трохи підкрашувалось, бо була невелика вм'ятина, і трохи капот підкрашувався, нова майже зимова резина, рік назад купувалася, стоять LED лампи, гарне світло,тобто авто на повному ходу, все працює.
В даний час авто знаходиться в Німеччині біля Карлсруе. Останній ТО проводився 2 роки тому в Україні. Поточні неофіційні огляди проводяться регулярно (в зв?язку з наявністю у швагра підйомника для авто) Так місяць тому була замінена зламана пружина амортизатора спереду справа. ( на оригінальну пружину від автомобіля-донора) Також було замінено передній бампер через тріщину пластмаси на оригінальний від ав.донора. На ньому є в наявності пара коцок від дрібних камінців , загалом по кузову є сліди використання, особливо біля ручок дверей, які мені пропонували заполірувати, але я не бачив у тому необхідності. В подальшому потрібно буде замінити телескопічні тримачі задніьої дверки , оскільки взимку при наявності снігу вони працюють недостатньо. Авто продаю через зміну законодавства Німеччини про користуваня автомобілями з українським номером і необхідністю перереєстрації. В наявності додатковий комплект коліс (сталеві диски + зимова тількино куплена гума) абсолютно нове запасне колесо (не запаска докатка , а - повноцінне колесо, диск сталевий, гума нова. Нещодавно був куплений комплект легкосплавних нових дисків і комплект нової літньої гуми, якими і оснащено автомобіль наразі. Салон авто практично як новий через використання комплекту чохлів сидінь з перших днів покупки моєї Окташки. Оскільки водій є художником за фахом , автівка не використовувалася надміру по навантаженню, а пробіг є повністю реальним. Покупцеві бажаю вдалого подальшого користування . Міняйте оливу з фільтром не пізніше 10 тис км і щасти Вам!(до речі, ще один новий фільтр є багажнику…) PS: Кузов автівки лужений, іржі по кузову немає.
- Авто у чудовому стані. - ГБО не стояло - Оригінальний пробіг - по мотору та коробці без зауважень. - замінено задню балку - замінено рульову рейку - по ходовій частині без зауважень. - салон охайний - Із додаткових фішок захист двигуна та саббуфер. - кондиціонер заправлений,акамулятор новий - готове до будь-яких перевірок - по електроніці без питань - по кузову без зауважень,мінімальні вікові моменти. - за деталями по телефону або в приват. - аргументований торг біля капоту. - площадки прохання не турбувати.
Можливий торг
Продам власне авто. Сів і поїхав! Машина в технічно справному стані, без необхідності вкладень. Використовується як сімейне авто. Продаж нетерміновий. Реальному покупцеві торг.
Повністю обслужений автомобіль, без зауважень по механічній частині.
Продаю свій автомобіль, яким володію та користуюсь щодня. Машина для тих, хто шукає надійний 2-літровий двигун на механіці — їде бадьоро В ДТП не була, за час мого володіння. Рідна безпека ціла. Що було зроблено: Автомобіль доглядав як міг, на обслуговуванні не економив. Маю на руках чеки з СТО за останній період (видно на фото): • Повністю перебрана ходова: нові амортизатори,сайлентблоки задніх та розвальних важелів, стійки стабілізатора. • Замінені подушки двигуна. • Нова помпа системи охолодження, ремінь генератора та ролики. • Обслужена гальмівна система (ремкомплекти, колодки ручника). • Масло (Motul 5W-40) та фільтри змінювалися вчасно. • Встановлена сучасна мультимедіа з великим екраном та задня камера. кастомна передня оптика «в стилі Audi», що додає авто агресивного та сучасного вигляду.демонське око присутнє.=) Світять краще за оригінали( оригінали віддаю) Диски оригінали тоже. Чесно про нюанси: Машині не один рік, тому є сліди експлуатації («людський фактор»). • Задній бампер має косметичні дефекти (таким купував, на швидкість не впливає, тому за час володіння не виправляв). • Є дрібні подряпини по кузову, роки своє беруть. Двигун працює нормально. Буває інколи вібрує капот на холостих. Думаю, через подушки. І ще,при розгоні десь вихлопна дає свій цікавий звук.(руки так і не дойшли до цього) Розказав чесно. • Торг присутній, але виключно біля капота. • Перекупів та автомайданчики прохання не турбувати — допомоги у продажу не потребую, за безцінь не віддам. Авто знаходиться у Львові. Телефонуйте, відповім на всі питання.
До Вашої уваги ,Opel Corsa 2012 року випуску з економічним та надійним дизельним 1.2 турбо двигуном у парі з 5-ступеневою механічною коробкою передач. Автомобіль пригнаний з Німеччини у минулому році, на даний момент стоїть на українському обліку. Машина у достойному та збереженому стані, з рідним пробігом 221 тис.км. Двигун працює рівно, коробка передач перемикає чітко, ходова частина без зайвих шумів. Авто дуже економне та комфортне як для міста, так і для траси. По комплектації є все необхідне для комфортної їзди: * кондиціонер * передні електросклопідйомники * електрорегулювання дзеркал * гідропідсилювач керма * повний мультируль * штатна магнітола * центральний замок * ABS, Airbag та інше Кузов у гарному стані, салон чистий та доглянутий. Автомобіль вкладень не потребує та готовий до щоденної експлуатації. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Автівку можна подивитись у нас в автосалоні за адресою :пр.Богоявленський 21/1 На більш додаткові питання відповість :менеджер Гордеев Артем та менеджер Ільніцький Сергій Додаткові послуги автосалону: -обмін(trade-in) -лізинг(кредитування) -викуп Вашого авто -прийом авто на комісію
Продається комфортне сімейне авто в чудовому технічному та візуальному стані. Ідеальний автомобіль для подорожей, надійний та економічний.Машина офіційна, купувалася в Україні. Прохання перекупам не турбувати. Телефонувати з 9-ї до 20-ї години.
До Вашої уваги, комфортний та великий седан від Ford, динамічний та економний двигун, великий багажник, по комплектації присутній повний електро пакет, клімат контроль, круїз контроль, шкіряне мультикермо та багато іншого. Подивитись можна за адресою Богоявленський 21/1 На додаткові питання відповість Малий Денис Додаткові послуги салону: -викуп -лізинг/кредит -доставка в інше місто -прийом на комісію -обмін
Авто в гарному стані, мотор працює ідеально, коробка переключає плавно без будь яких проблем, ходова перебрана. Кондиціонер працює. Якісне ГБО. Гарна комплектація. Два ключі. Питання по телефону. Є торг.
БЕЗ ТОРГУ! Один господар з моменту купівлі. Рідний пробіг. Жодних скруток, будь-які перевірки вітаються. Технічно бездоганна. Машина повністю обслужена "від і до". Абсолютно жодних вкладень не потребує. Якщо ви шукаєте чесну, живу машину для себе — це ваш варіант. Телефонуйте прямо зараз!
двигун 2.0 дизель механічна кпп ********** **********
Дзвоніть,перший власник в Україні,пригнані з Фінляндії
У хорошому стані ходова частина вся нова гума нова страховка техогляд.
Мотоцикл обслуговування не потребує сів поїхав самий надійний і без головняків На перших фото уже стоїть друге тюняче сидіння и вітрове скло
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?