Продам свого друга. Я друга власниця в Україні. Авто володію рік. Рідний пробіг. Авто без ДТП. Всі вікна рідні включаючи лобове. Під фарбувалися тільки їхні проблеми з заводу. Технічно без нарікань та якихось вкладень. Зимова гума 23 року. Акумулятор теж 23 року ще на гарантії, нещодавно замінено масла та фільтра включаючи свічки. Також зроблена ходова та 3-D розвал. При купівлі авто був замінений комплектом цеп ГРМ, та відрегульовані клапана. Газ теж без проблем. Авто на даний момент абсолютно без вкладень. Причина продажу перехід на більш новіший автомобіль. Також є рейленги на дах. Запаска та весь комплект також присутній.Торг присутній, аргументований та біля авто. За більш детальною інформацією телефонуйте відповім на всі питання.
опис відсутній
Автомобіль в гарному стані, рижиків пузирів нема, коробка автомат без помилок, датчики світла, дождю, парктронік, підігрів сідінь, дзеркал, лобового скла, броніплівка , оброблено дно, пороги, крила, акустіка, піонер, турбіна без помилок.
Машина після кап ремонту,коробка автомат,шестимісний,оригінал пасажир,на укр.регістрації пригнаний з європи.
Машина в хорошому технічному стані. Рік випуску 2013, офіційна. 2-х дінова магнітола, з можливістю підключення телефону, вільні руки, камера заднього виду, задні паркувальні датчики, круїз, мультируль. Пробіг не скручений. ПЕРЕВІРКА НА ЛЮБОМУ СТО. Кондиціонер обслужений, працює справно, мотор масла не бере. За більш детальною інформацією, телефонуйте. Торг присутній! Терміновий продаж!
Продам Nissan leaf 24 kwt. Пробіг 133 тис.км. 9/12 ділень. Заряджається на 115-120 км. Додатково питайте за телефоном
на фото є список того що міняв( не повний ) Мотор 15 компресії в кожному циліндрі Ходова без зауважень Коробка і все інше теж без нарікань З нюансів потрібно передути капот Крило не в колір і бампер покоцаний А так все пушка
Продам пасат б7 2011р 1.6 дизель на механіці,авто на повному ходу.Детальніше звертайтеся за номером. Можливий обмін на бус бажано пасажир типу рено трафік опель віваро т4
Продаємо авто дружини. Чудовий автомобіль для міста і не тільки. З виду маленький, але по факту досить місткий, 5 пасажирів поміщаються легко, при складених задніх сидіннях, можна навіть щось габаритне перевезти. Продаємо, тому що потрібно більше авто. Машина дуже хороша, зручна у керуванні та надійна. Ніколи не підводить. Окрім заміни масла та фільтрів, нічого не треба робити. По ходовій за 4 роки відколи в нас ця машина, поміняв лиш шарові. Минулого року 7 тис. тому, був замінений ГРМ, два роки тому новий акумулятор, в листопаді цього року замінив масло, фільтри, свічки. Є два комплекти коліс на дисках (зима і літо). Вже поставив зимній комплект. Машина в сім'ї друга. Пробіг оригінальний. За цей рік проїхала лише 6тис. Новий власник чи власниця будуть задоволені.
Авто в д уже гарному стані .Прігнана з Польщі.Ходова вся перебрана.Діталі по телефону.
Авто в хорошому стані. За більш детальнішою інформацією телефонуйте
автомобіль в доброму робочому стані, все працює. 10 подушок безпеки. двигун масла не бере 100%. ходова зроблена. є запасна задня кришка багажника, і задня права дверка. Новий акумулятор, зимові колеса. є в салоні розетка на 220 в, 150 ват. сервісна книжка. є нюанси по кузову. власник, користуюся автомобілем 3 роки. все інше по телефону.
Авто в гарному стані. Обслуговувалось на фірменій техстанції. Всі агрегати і запчастини що виходили з ладу за віком мінялись на нові, рідні. Є дві подряпини на бампері. Другий власник моя жінка
Продам своє авто. Технічно справний. Пневмо підвіска справна. Дотяжка дверей працює. По двигуну і коробці норм. Є невиликі питання по косметиці. Більш детально по теллодимир.
Авто в робочому станi дзвонить на вайбер
Авто як на фото домовленість по телефону
Продається хороше авто в гарному стані, за всіма деталями телефонуйте
Продам свій авто. Nissan Qashqai 2008. газ бензин 2.0 зроблено двигун,коробку вартість робіт 105 000замінено передні стойки..котушки зажигание нові оригинал..двух стороння сигналізація..камера заднього ходу.. потребує кузовних робіт... і малого ремонту..Авто на повному боевому ходу..потрібно замінити правий підшипник зі ступецою. маю в наявності..масло в двигуні і коробці..підрулевий шлейф..колодки.задню праву ручку салону..задняя ручка крышки багажника ..катафот заднього бампера..Всі інші питання по телефону Без торгу..
Сів та поїхав! Зарядний пристрій в комплекті 10 ампер! Авто на проставках, в фарах лед лампи (4000грн). Гарний стан авто , не корч ! Заміна мастила в редукторі була на 125т кілометрів. Помилок ніяких немає! З пропозиціями за 5, 6 і ТД.. не турбувати Для вас є усвші и старіші ліфи! З'являється питання, пишіть! Було легке ДТП в Америці, по передній частині. Був пошкоджений бампер та фари, вся безпека ціла!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?