Авто обслужене. гнилі немає. документи в порядку переоформлення без проблем. зроблена турбіна рулева рейка новий маховик масло і фільтра поміняні 3 тис км назад хороше світло. ввигун масло не бере все кругом сухе.
Продам авто в хорошому стані.+ комплект зимових шин з дисками.
Продам BMW e61 530d, m57, 2004 року. Дуже гарна комплектація: пам’ять сидінь, підігрів сидінь, складана спинка, проєкція на лобове скло, панорама, адаптивний круїз-контроль, автосвітло, адаптивні фари, парктроніки 360°, дотягування багажника, ззаду встановлені пневмоподушки. Автомобіль повністю обслугований і не потребує технічних вкладень. Масла та фільтри змінювалися вчасно — кожні 8 тис. км.
Авто знаходиться в Польші. Я власник. Гарний стан,пробіг оригінальний. Додаються оригінальні титанові диски. Магнітола андроїд. Всі питання по телефону
Чудове авто, дуже містке, задні сидіння складаються. Не гаражне зберігання і є сліди експлуатації та кілька сколів фарби . Дуже економна , розхід біля 5л. Не бита, не фарбована,не була в дтп Встановлено газ Змінено щеплення,генератор в зборі, амортизатори, подушки КПП, вгазалі ходова зроблена , диски титани та нова літня гума + зимова , яка 1 сезон відходила
Продам Volkswagen Passat B6 2005 року, 2.0 FSI(150к/с), механіка. Продам власний автомобіль, яким володію з 2014 року. Авто в хорошому та доглянутому стані. Рідний пробіг 223 тис. км. Автомобіль комфортний, надійний та приємний в керуванні. Добре підходить як для міста, так і для дальніх поїздок. Маши на обслужена та готова до експлуатації. Можливий незначний торг . Допомоги в продажі не потребую
Продам , нова ходава, новий мотор, сенсорний екран
Продам Opel Corsa D 2012 року випуску, свіжо пригнану з Німеччини (6 місяців в україні) Машина в ідеальному стані. По кузову жоден елемент не фарбований Всі скала рідні Авто повністю обслужене (замінено мастило в двигуні і кпп,а також всі фільтра) Двигун працює як годинник,заводиться дуже добре,їде дуже бодро як для свого обʼєму двигуна. Кпп переключає ідеально,без нюансів. По ходовій без зайвих стуків По салону все як в новій машині,нічого не затерто,кожна кнопка працює Кондиціонер заправлений Є ще додатковий комплект резини на дисках За детальною інформацією звертайтеся за номером телефона,або в особисті повідомлення.
Автомобілі в гарному стані економний та комфортний вкладень не потребує
шикарне авто улюблений все робила як для себе це дуже добре зроблено недавно поміняно все по ходовій також масло лью motul. авто просто супер економний нюхає бензин. все на viber
хороша машинка повноцінний позашляховик нормальний робочий стан
Обмін на Електромобіль
Продам або обміняю сімейний автомобіль. В ідеальному стані. Вкладень не потребує.
Дуже надійне японське авто.Володію авто 3 роки.Все працює добре.обслужене:грм,масла,рідини,ходова. Працює кожна кнопка.Гарне ГБО(новий редуктор на 200к.с.швидкісні форсунки баракуда,новий балон 50л.) ЛЄД в лінзах,тонована по колу. Машина не нова є декілька незначних нюансів по кузову,на це буде дуже гарний торг. В цілому машиною сам задоволений,але на разі потрібна менша за габаритами для дружини.якщо не відповідаю пишіть на вайбер нуль дев'яносто п'ять чотириста п'ятдесят вісім п'ятдесят вісім дев'яносто вісім.
Продаю Opel Insignia 2.0 CDTI (дизель), кінець 2009 року! Стан авто — хороший, авто повністю готове до поїздок. По технічній складовій нарікань немає. Була зроблена ходова: Стійки Зетки Ричаги Сайлентблоки Поміняні фільтра, масло, датчик ABS, маховік з диском щеплення. Було замінено масляні кільця та патрубок інтеркулєра. Замінено редуктор та поміняна турбіна. Також було поміняно акумулятор та генератор. За детальнішою інформацією пишіть або телефонуйте Хороший торг біля авто. Дзвонити за номером телефону:
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?