Машина в гарному стану, есть деякі пошкодженя які видно на фото. В машине работает абсолютно все що є. Год назад било заменено ряд ресурсов(фото више) Шини Зима Премиоре 215\60\R16 Так же есть фото в якому стані машину пригнали с США Все остальное можно узнать по телефону Торг уместен
Я один власник,загоняв сам.
Продам свій власний автомобіль з переоформленням. Авто в чудовому стані, купувалось для себе і обслуговувалось якісними запчастинами. Кузов в гарному стані, без гнилі та корозії. Масло замінювалось на 275.800км ADDINOL 5-30, всі фільтра MAHLE, замінювався термостат, промивалась система охолодження, замінювалась охолоджуюча рідина, рідина гідропідсилювача, замінювався шків помпи, шків гідропідсилювача, ролик з натяжним механізмом та ремінь. Справжньому покупцю буде гарний торг! За іншими питаннями пишіть, телефонуйте.
Авто в хорошому стані питань по коробка і мотору немає детальна інформація по телефону
авто у гарному стані, всі інші деталі по телефону
Доброго дня продам власний авто який підберав та шукав для себе! Але житеві обставини змушують продати авто! По авто все супер апарат весь рівненський! Салончик ціленький та чистий доглянутий! Клімат заправлений! Кожна кнопка робоча! Одним словом машинка яка дарує позитивні емоції! Масло та фільтра поміняні! АКБ Нова! Одним словом ідеал(з урахуванням віку авто) сів і поїхав в любу країну Європи! При домовленості можлива доставка в любе місто. Бажаю всім вдалих покупок та продаж та мирного неба!
Хороший автомобіль, сіли і поїхали
Володію машиною 7 років Зараз без обвісу, пишіть скину нові фотки в тг Фул тап койловери Rush (чиста Японія), 24 положення регулювання жорсткості, зараз стоять пружини ~90кг, також є рідні від койлів ~12кг Передні верхні ричаги Cusco Задні продольні, поперечні ричаги та тяги регулюємі KFD на поліуретані Відреставрований підрамник (піскоструй+порошок) на поліуретані від StrongFlex Замінені рульові тяги та накінцівники Нові ковші Bimarco (проводка з фішками під електро та підігрів залишилась ціла) Кермо репліка OMP (вже декілька років в користуванні) Бі лед лінзи Динаміки kicx Підсилювач Kicx 1500w Саб (треба поміняти плату) Новий радіатор поставив декілька років тому Пофарбована торпеда Спойлер дактейл зрощений з кришкою багажника Передній сток бампер з шейвінгом (омивачі фар є але я заглушив його через це) Тисяч 15 тому була повна заміна ГРМ, ролики, свічки, помпа Заміна масла була кожні 5 тис. км Нова сцепа Захист двигуна Кольчуга Тачка у вібрі та шумці З машиною віддаю усю стокову ходову (усі ричаги а також рідні амортизатори з пружинами) Два передніх нульцевих крила (одне пофарбоване в колір) Литі диски з GSа пофарбовані на якійсь гумі Рідне кермо з еірбегом В машині працює все Задні арки відновлюються в сток (кромку не відрізав) Є вм'ятина на правому порозі, на лівому треба прибрати корозію де кріпився обвіс з волокна Передні крила даю на заміну Інші косметичні косяки як у будь якої машини якій 25 років, в цілому нічого критичного там нема Обвіса нема, тільки дактейл залишився Ціна без дисків Weds, з каструлями ціна більша
Мазда 6 GH рестайлінг 2011рік,з салона виїхала в лютому 2012. 165 тис.рідного пробігу, полностью обслужена, робити нічого непотрібно. Авто повністью в рідній фарбі, салон чистий не затертий, не зачуханий. встановлено ГБО. Детальніше розповім по тел.
Продам Mercedes-Benz E-Class W211 Е320 CDI з надійним дизельним двигуном OM642 та АКПП 7G tronic у комплектації Avangard. Автомобіль у хорошому технічному стані, регулярно обслуговувався та доглядався. Автомобіль без ДТП, весь у рідній фарбі. Сидіння з бічною підкачкою. Оригінальне енергозберігаюче покриття скла. Є підігрів керма. Двигун працює рівно, має хорошу тягу та економічну витрату пального. Коробка передач перемикається плавно, без ривків. Ходова частина без сторонніх шумів. Є додатково зимова гума в хорошому стані на оригінальних дисках, літня, зимові килимки, килимок у багажний відсік. Комплектація включає комфортний шкіряний салон, клімат-контроль, круїз-контроль, електросклопідйомники та інші опції для комфортної їзди. Кузов у хорошому стані відповідно до віку автомобіля. Авто щодня експлуатується і не потребує термінових вкладень. Автомобіль знаходиться в Норвегії, 40 км від Oslo. Дзвонити тільки через Viber, Telegram або WhatsApp.
Ідеальний (в самій МАКСИМАЛЬНІЙ комплектації) автомобіль для сім'ї та для роботи з невеликим для цього авто пробігом! великий комфортний салон! прозора історія, в Україні один господар, понад 5 років, повністю обслужена! Стан нової машини! Цілком обслужена! !!! Ремені, ролики, олії замінені! Нова гума (не Китай), новий АКБ, все працює. Їде дуже добре. Величезний багажник! При такій потужності дуже тішить витрата 5-6л/100км. Будь-яке оформлення. Можливий обмін! Повторюся! у машині не потрібно нічого робити!
Авто свіжопригнане з Німеччини, було в одних руках, якщо в двох словах, то стан Нового авто, дуже рідко в такому стані трапляються Кадді, без корозії та рижиків! Технічно в ідеалі, перед нові стійки Monroe, майже нова гума (24 рік), салон дуже гарно зберігся, кузов в рідній фарбі! Хто шукає ідеальний Кадік, звертайтесь, 2.0 газ бензин ( двигун Мпі самий звичайний та надійний, не масложор ) Стоїть метан установка, за бажанням можна переробити на пропан!
Свіжо пригнаний з Німеччини,розмитнена і пройдений сертифікат. Оригінальний пробіг!!! Автомат,кондиціонер,круїз,мульті та серво руль,електро пакет,центральний замок,датчик світла та дождя,парктронік задній,багато другого, всі питання по телефону.
Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. На хорошій комплектації. Двигун працює рівно та тихо. Ходова частина повністю справна, нічого не стукає та не гримить. Кузов у гарному стані, салон чистий та доглянутий. Електрика працює без зауважень, усі кнопки та функції справні. Авто регулярно обслуговувалося, вкладень на даний момент не потребує. Пишіть, звоніть обов'язково домовимось.
Продам Yamaha XSR700. Мотоцикл у дуже хорошому стані, доглянутий та обслужений. Надійний CP2 мотор, легкий і комфортний як для міста, так і для траси. Чистий, доглянутий байк без компромісів і “колгоспного” тюнінгу. Легка, жива та дуже керована техніка з характером CP2. * технічно повністю справний * без ДТП і падінь * обслуговування вчасно Дзвоніть питайте що цікавить все розкажу Пробіг 9950
Продам авто в доброму стані. По кузову та мотору недоліків немає. Більш детальна інформація по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?