Напівпричіп в ідеальному рейсовому стані, повністю готовий до роботи, ося BPW eco. Всі подробиці за номером
Продам власну автівку.На легендарному двигуні М57 (3.0л. дизель)Двигун,коробка процюють добре. Салон в збереженому стані. Чорна стеля на чорному салоні,виглядає,дуже гарно.Все що цікавить розповім біля автівки чи по телефону. .МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА BMW. З моєю доплатою.На обмін дорожче так як і у вас. Торг тільки біля капоту. Автівка знаходиться в селищі Іршанськ.Всім миру.
Київ, правий берег **********
Продам або обміняю на bmw e92/93 в приоритеті, з моєю доплатою, але розгляну і інші варіанти. По мотору, коробці і ходовій нема питань, все зроблено, навіть те що складно, всі подушки мотора яких вже не існує в продажу замінені, задній підрамник з всіма ричогами куплений в Польщі в стані нового і встановлений, по салону теж жива, по кузову по косметиці є питання, по телефону більш детально.
Авто у чудовому стані вкладень не потребує Коробка мотор без нарікань все працює чудово Всі кнопки працюють. салон збережений , хороша резина . Комфортне надійне авто Докладніше за телефоном
Продаю своє авто. Володію ним два роки, хороша машина, ніколи не підводила. Встановлений сабвуфер. Стоїть газ, 11,5 траса( внесений у тп). Останнє ТО 30.01.2025р. В авто працює все, підігрів передніх сидінь, салон чистий в машині не курили і не їли)), мінялися всі деталі вчасно,стойки всі нові, ходова хороша, масло у двигуні ( ще їздити 3000), вікна всі рідні, в ДТП не було, були підкраси(пороги), всі питання по тел., так як все не напишеш. Задні сидіння складаються повністю і робиться рівний пол( можливо спати, місця достатньо). Зараз стоїть зимова гума, є комплект легкосплавів R17 літня нова гума( на 17 виглядає супер), віддаю з машиною без торгу( а як що без них, то торг). Машина в сім?ї улюблена, то за нею слідкували, тож, тільки у хороші руки. Велике прохання ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ! В чаті на сайті не відповідаю. В телеграм або вайбер, будь ласка пишіть. Всим гарних придбань і хороших продажів!
PASSAT HIGHLINE Авто в гарному стані, пробіг рідний100% Машина повністю обслужена, Поміняли Цепочку в моторі і масло.Машина мае два комплекта резини.
Машина в ідеальному стані, повністю обслужена, гаражне зберігання, перша реєстрація Перед продажем пройшла повне ТО, полірування і хімчистку салону) Машинка повністю готова приносити радість новому власнику) Якщо цікавить звертайтесь за телефон, завжди готові відповісти на всі ваші запитання)
Chevrolet Captiva 2008 год, 2.4 бензин, авто не бито не крашеное, родной пробег, владелец авто (не перекуп) По дополнительной информации звоните на вайбер
Opel Insignia 2.0 Turbo, 2010 рік Продам комфортний та динамічний Opel Insignia у гарній комплектації. Автомобіль 2010 року випуску, пробіг 255 000 км. Технічно повністю справний, доглянутий та готовий до експлуатації без додаткових вкладень. Нещодавно виконані важливі роботи: замінено комплект ГРМ; замінено турбіну; регулярне технічне обслуговування; двигун та коробка працюють без зауважень. Комплектація та опції: 2-зонний клімат-контроль; кольоровий штатний дисплей; штатна навігація; Bluetooth Hands Free; CD/DVD/AUX; мультикермо; електропривід передніх сидінь; пам’ять налаштувань сидіння водія; підігрів передніх сидінь, вентиляція сидінь; електронне стоянкове гальмо (автоматичний ручник); система стабілізації ESP; датчики паркування; датчик світла; датчик дощу; система контролю смуги руху (Lane Assist); електросклопідйомники; електродзеркала; центральний замок; легкосплавні диски; світлий шкіряний салон; декоративні вставки під дерево. Автомобіль має гарний зовнішній вигляд, чистий та доглянутий салон. Двигун працює рівно, турбіна нова, ГРМ замінений.
Для поціновувачів е39, рестова е39 легендарний м57 530д готова до любого сервісу 2024р робилась капіталка по мотору є всі чеки, кінець 2024р зробився свап з акпп на мкпп повністю нові запчасті, по салону все гарно чорна стеля м руль і т д авто в моіх руках 2роки і проіхало більше 30тис км фарбований 1 елемент але потребує оновитись по лкп авто варте уваги кого зацікавить заертайтесь на вайбер!
Автомобіль обсулежений, все працює є пошкодження лівої двері, також покрашений капот і вздув передніх крил нема корозії ржавчин машина знаходиться за кордоном любий вид переоформлення автомобіля на Україні все працює в автомобілі сів і поїхав
Авто в дуже гарному стані нічого ремонтувати не потрібно сів та поїхав мастило в двигуні було замінено 210 тис в коробці 200 замінене щеплення разом з блоком управління коробкою авто приїхало з Америки з мінімальним було пошкодження права сторона не великі вмятини деталі за телефоном полощадкам прохання не торбувать
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?