Продам в хороші руки! Я перший власник в Україні ! Стоїть новенький Газ ! Обслужена задня ходова перебрані задні сайлентблоки , замінені передні стійки з опорними підшипниками , до заправлений клімат , компресор після ревізії замінені підшипники ! Що в машині є все працює Детальніше за телефоном ! Продаж з переоформленням! Можливий обмін БМВ Е-46 Е90 Е39 тільки автомат і тільки бензин !! АВТО НА КОРОБЦІ АВТОМАТ !!
Придбаний в автосалоні 2017 р. Перший власник. В салоні не курили. Заміна масла проводилась вчасно. Є недоліки по кузову, видно на фото. Реальному покупцю торг.
Компелектація jls . Мультимедіа, мультируль, круїз контроль, та інші плюшки. Авто в доброму стані, буде радувати ще довго. Питання за телефоном після 17.00
**********
Продається сімейне авто в хорошому збереженому стані, повністю обслужене.Всі деталі по телефону.
2014 рік 208 тис пробіг 1,4 турбо бензин Шкіра Люк Мультируль Круїз контроль Камера заднього огляду Штатна магнітола з керуванням авто та блютуз Управління мультимедіа голосом Електро сидіння та підігрів (спереду) Відкриття багажника з ключа По порогам треба займатись, тому можливий невеликий торг
Продам продам власне авто в хорошому технічному стані. 100% рідний пробіг та жодного підкрасу. надійний дволітровий дизель з великим запасом потужності та надійна автоматична коробка Aisin tf-80sc. Панорамний дах, проекція на лобове, клімат і багато іншого. Всі функції працюють. авто доглянуте терхнічно. деталі по телефону.
Продам автомобіль в гарному стані Грм поміняний. Масла фільтра поміняні На зимовій резині. Ходова обслужена Всі деталі за телефоном
Стан авто хороший, по кузові без рижиків. Двигун масло не бере. Електрика вся працює без нарікань. Коробка перемикає плавно без ривків. Змінено масла, фільтри, ремінь ГРМ з помпою.В авто двохзонний клімат контроль. Два ключі. Торг "на каву" присутній,всі питання по телефону
Авто в хорошому стані!Рік тому при ганялася для себе!Продаємо,бо хочемо купити трохи більшу машину! Нова турбіна на гарантії,пробіг рідний! За деталями звертайтеся за телефоном!
Я третій власник (2 останні регістрації мої).Продам BMW 735i, газ/бензин, рестайл чистий 1999, мотор м62b35tu. Володію 5 років. Вклав у машину близько 380 тис. грн (без вартості купівлі та обслуговування-мастил, фільтрів, гуми) при середньому курсі 34 грн/дол. це близько 11 тис. доларів, вкладав тільки тому, що можу собі дозволити і люблю цю машину. Машина оформлена на мені, ГБО вписано і стоїть, балон 76л. Машиною: -мотор повністю обслужений (ланцюги, ваноси, нові котушки BREMI, новий бензинові форсунки BOSCH, нові датчики детонації BOSCH, новий Витратомір BOSCH, квкг BMW, усі прокладки на впуску, приводні ремені/ролики, новий бензонасос BOSCH) -заміна олії кожні 250 мотогодин 5w40 Aral LL01 -Повністю обслужена система охолодження все на оригіналі BMW/BEHR(нова помпа, патрубки, розширювальний бачок, пробка, холодний термостат 90 градусів, антифриз та масло не піднімається вище 95 градусів, на відміну від рідного термостата на 105 градусів) -Повністю зібраний ексклюзивний редуктор пари 3,45 в 210 корпусі (від дорестайлінгової е38 740 м60) на нових сальниках і підшипниках, масло Motul 75w140 (все разом 500 usd) по заводу був така комплектація для японського ринку але в 188 корпусі -Повністю обслужені гальма, вперед встановлені гальма 750i/740d/Х5 4,8is на 334 мм (нові гальмівні диски перед/зад ATE/BREMBO) -Повністю обслужена ходова: спереду койловери KW Variant1 e38 v8, зад Bilstein b6 жовті, пружини Eibach. Також нові сайленблоки від боронованої е38, кульові, наконечники, середня рульова тяга (200 usd), відновлений Сервотроник, нові патрубки ГУР, новий бачок ГУР, нові важелі/болти -Акпп повністю обслужена знімалася перебиралася Платанова72, у діда Ігоря -Встановлено нову оригінальну метал. захист мотора за катологом BMW (300 usd) -По салону спинки, що ламаються, чорна стеля, кондиціонер заправлений і працює, килимки тетріс, Рідна голова 16*9 касетник працює, додатково виведений блютуз
Авто в ідеальному стані!!! Жодних вкладень!!!! Оригінальний пасажир!!! Жодних ризиків сколів і подряпин!!! Багата комплектація Підвгрів сидінь Кондиціонер Гарна оптика Склопідйомники Мультикермо Ідеальний стан!!!
продам авто в хорошому стані пробіг не великий машина вся впорядку їде добре
Harley-Davidson XG 750 2018 Мот як зовні, так і за технікою ІДЕАЛЬНИЙ! Багато років в одних руках, я 3 власник. Використовувся як 2 мотоцикл. Повністю обслужений, всі масла, фільтри, ремінь новий, гума як нова, новий аккум! Оригінальний пробіг 13000 км (відмітка ауторіа 7к це в мілях) Стоїть шикарний вихлоп S&S 2500$, словами не описати, я такого звуку ще не чув! літр, півтора курять в сторонці! Також варта найсучасніша Led фара! Надійна коробка та також надійний 750-кубовий двигун. Встановлене RGB підсвічування, будь-який колір, режим, все через телефон. Зберігається в теплому паркінгу. Мот дуже м'який, пливе дорогою і одночасно вибухова швидкість. Максимально притягує увагу, збирає погляди. Повторюсь, мот у відмінному стані! 2 ключі. Приїжджайте, дивіться, будете приємно здивовані!
Продам сімейне авто, жодного разу не підводило, авто не нове, має недолікі по лкп, але за авто завжди обслуговувалось вчасно, приємний розхід палива по місту 6,9-7-4, за містом ще меньше(але все залежить від манери керування ) авто продається виключно з переоформленням, ніяких довіреностей оформлюватись не буде, перекурів-площадки не турбувати
В продажі купер,власник за тех паспортом моя дружина любе переоформлення,авто в хорошому стані,їздить кожен день,авто знаходиться в Києві там можна і оглянути,але можливий варіант і в Луцьку більше інф.за тел.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?